Карел Україна

ТОВ Карел Україна

Prof
Київ
Тел.:
+380 44 465 XX XX +380 44 465 6612
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ Карел Україна

ФІЛІЯ КОМПАНІЇ CAREL В УКРАЇНІ

Ми раді повідомити, що з березня 2019 року починає працювати компанія ТОВ «Карел Україна», яка буде новою філією італійської компанії Carel Industries S.p.A. в Україні.

CAREL є світовим лідером у виробництві контролерів для систем кондиціонування, холодильного та опалювального обладнання а також систем зволоження і адіабатичного охолодження. Продукти Carel призначені для збільшення енергоефективності та зниження впливу обладнання і систем на навколишнє середовище. Запропоновані рішення використовуються в комерційних, промислових і побутових цілях. Група CAREL включає 20 дочірніх підприємств і 7 виробничих майданчиків, а також партнерів і дистриб'юторів в 75 країнах.

Група Carel продовжує свою стратегію розвитку за кордоном, інвестуючи в нову філію, завдяки чому вона буде надавати технічну та логістичну підтримку місцевим виробникам і монтажним організаціям. Директор ТОВ «Карел Україна» - Артур Бобров має багаторічний досвід роботи в сфері вентиляційного і холодильного устаткування. «Для мене велика честь, очолити команду Карел Україна», - прокоментував Артур Бобров. «Наша мета - зміцнити бренд CAREL в Україні і зробити наші високоефективні рішення більш доступними на місцевому ринку».
Оновлення: 30.01.2020
Зареєстровано: 20.03.2019
Ідентифікатор: 24386
Відгуки про компанію
www.truba.ua/ua/f/carel-ukraine
Карел Україна на мапі
Центральний офіс
Київ, пр-т Відрадний, 95 К1 03067
Популярність компанії
2 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 3 884
Підтримка збройних сил України!