Альтернативна енергетика має стати основним напрямком розвитку енергетичної сфери України

60
Альтернативна енергетика має стати основним напрямком розвитку енергетичної сфери України
Фото: Держенергоефективності
10 грудня відбувся 5-й спеціалізований семінар «Як підключити об'єкти відновлювальної енергетики до мережі і отримати «зелений» тариф». Організаторами заходу виступили Центр Інноваційного Бізнесу (IBCentre) та Асоціація учасників ринку альтернативних видів палива та енергії України (АПЕУ).

На семінарі представники державних органів та підприємці обговорили ключові проблеми розвитку альтернативних джерел енергії в Україні та окреслили головні напрямки роботи щодо вдосконалення нормативно-правової бази та налагодження комунікацій між учасниками ринку.

Голова Держенергоефективності України Сергій Савчук доповів про конкретні кроки з реформування сегменту відновлювальної енергетики. Зокрема, це прийняття Національного плану дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року, а також рішення Уряду щодо стимулювання заміщення газу для бюджетної сфери та населення.
За словами Сергія Савчука, Агентство розробило проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про електроенергетику». Одним з основних пунктів нового законопроекту стало скасування вимоги до місцевої складової при підключенні до «зеленого» тарифу, крім того, розширено термін “біомаса” — тепер він поширюється на продукти сільського господарства (до цього, наприклад, пелети, виготовленні із біомаси, не підпадали під дію “зеленого” тарифу). Також законопроектом передбачено встановлення “зеленого” тарифу для малих вітроустановок у домогосподарствах. Пропонується збільшення розміру “зеленого” тарифу на електроенергію, отриману з біомаси та біогазу.

У ході семінару учасники визначили та обговорили основні проблемні моменти, вирішення яких стане основою для старту активного розвитку відновлювальної енергетики та зміцнення енергетичної незалежності України.

Нагадаємо, що з початку року в Україні вироблено 1,71 млрд кВт·г “зеленої” електроенергії.
Loading
Тел .:
Loading044 237-XX-XX Показати телефон +380 44 237 2567
Ідентифікатор: 6951
Loading
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2004-2020 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua