CAREL Ukraine: бачимо в Україні великий потенціал

CAREL Ukraine: бачимо в Україні великий потенціал

Інтерв'ю з Дмитром Караічевим, главою технічного департаменту CAREL Ukraine
 4 802

Італійська компанія CAREL, яка займається виробництвом енергоефективних систем управління обладнанням та має два власних науково-дослідних лабораторії, відкрила офіційне представництво в Україні. Дмитро Караічев, глава технічного департаменту CAREL Ukraine, розповів в інтерв’ю платформі TRUBA.ua, чому компанія вирішила зайти на український ринок і хто її потенційні клієнти.

CAREL Ukraine
Дмитро Караічев, глава технічного департаменту CAREL Ukraine Фото: TRUBA.ua

Коли український офіс почав роботу? На підставі чого компанія CAREL прийняла рішення відкрити представництво в Україні?

Дмитро Караічев:
Ми працюємо в Україні з 1 лютого 2019 року як офіційне представництво італійської компанії CAREL. Локальний офіс дозволяє стати ближче до клієнтів, до OEM виробникам (original equipment manufacturer, оригінальний виробник обладнання, — прим. ред.). Це, в свою чергу, дозволить зайняти більшу частку українського ринку. Як показала практика, ринок тут активно розвивається останнім часом. Будуються нові заводи, виробники виходять на світовий рівень, українська продукція експортується на зовнішні ринки і визнана багатьма європейськими країнами. Тому компанія CAREL прийняла рішення відкрити своє представництво на ринку України.

На кого орієнтована діяльність українського департаменту?

Дмитро Караічев:
Основний ринок споживачів нашої компанії — це ОЕМ виробники, які будують на основі нашого продукту свої подальші агрегати, машини, холодильні установки, вентиляційне обладнання та іншу продукцію. В основному ця продукція використовується внутрішнім ринком України, але певний відсоток експортується в ближнє закордоння або східні країни.

Що цікавого з нових розробок компанії було представлено на виставці Aqua Therm 2019?

Дмитрий Караічев:
З новинок компанії на виставці Aqua Therm 2019 представлені такі продукти, як MINI BOSS. Це компактний пристрій, за допомогою якого можна вести управління бізнесом, будь то магазин, склад або холодильне приміщення. Пристрій дозволяє моніторити, що відбувається з інженерним обладнанням, що працює, задавати певні параметри, управляти, відстежувати помилки і аварії. Головна перевага його застосування — це економія часу і коштів.
MINI BOSS
MINI BOSS дозволяє контролювати стан інженерного обладнання, керувати ним і відстежувати помилки та аварії Фото: TRUBA.ua

Про компанію CAREL

Компанія CAREL зі штаб-квартирою в Італії має дві власні науково-дослідні лабораторії, які займаються розробками в сфері термодинаміки і технології зволоження повітря. У науково-дослідних розробках залучені майже 25% з 1600 співробітників компанії.

Компанія була заснована в 1973 році, загальний обсяг продажів в 2018 році склав 280,22 млн євро. Компанія має офіси в країнах Північної, Центральної та Південної Америки, Азіатсько-тихоокеанського регіону, Африки та Європи, понад 20 дочірніх компаній, що знаходяться в повній власності, 9 виробничих майданчиків, а також низку партнерів і дистриб'юторів ще в 75 країнах.
Продуктовий ряд компанії налічує 6 200 компонентів, щорічно виробляється понад 7 мільйонів компонентів.

Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції TRUBA.ua може не збігатися з думкою автора
Знайдіть всі свої архітектурні рішення через TRUBA.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.

Нове та найкраще