Датчики тиску ОВЕН — надійні рішення від вітчизняного виробника

Датчики тиску ОВЕН — надійні рішення від вітчизняного виробника

 6 388

Компанія ОВЕН вже понад 10 років є одним з лідерів на ринку пристроїв для промислової автоматизації України. Один з пріоритетних напрямків компанії — розробка, модернізація та серійне виробництво перетворювачів тиску. Пристрої цього типу широко використовуються для контролю параметрів технологічних процесів у різних галузях промисловості та ЖКГ. У статті розглянуто особливості застосування окремих моделей датчиків тиску лінійок ОВЕН ПД100/150/200.

Перетворювачі тиску ОВЕН мають високі показники надійності та завадостійкості, повністю відповідають вимогам до обладнання класу А за електромагнітною сумісністю. ОВЕН ПД стабільно працюють в умовах сильних електромагнітних завад у складі систем управління приводами, у тому числі і з векторними перетворювачами частоти. Корпуси датчиків тиску ОВЕН виконані з нержавіючої сталі з мінімальною кількістю рознімних з'єднань, завдяки чому забезпечується висока герметичність зі ступенем захисту до IP68.

Перетворювачі тиску ОВЕН ПД набули широкого поширення практично у всіх галузях промисловості та об'єктах ЖКГ. Вони застосовуються для вирішення завдань контролю, регулювання тиску і рівня різних середовищ, а також обліку витрати робочих середовищ у різних технологічних процесах.

Кожна з лінійок перетворювачів тиску ОВЕН охоплює не тільки загальнопромислові виконання, але й моделі, призначені для спеціалізованих застосувань.

Перетворювачі тиску ОВЕН ПД100

ПД100 модель 311 призначена для роботи у складі систем контролю і регулювання на об'єктах житлово-комунального господарства: системах гарячого і холодного водопостачання (встановлюється у прямих і зворотних трубопроводах мережевої води), індивідуальних і центральних теплових пунктах, теплолічильниках, водозаборах, станціях підкачки води тощо.

OVEN

ПД100 моделей 111/171/181 призначені для роботи у складі систем автоматичного регулювання та керування на основних і вторинних виробництвах промислових підприємств: системах водопідготовки і теплопостачання виробництв, гідравлічних і пневматичних системах цехів тощо.

ПД100 модель 811 призначена для роботи у складі систем автоматичного управління котельні автоматикою, вентиляції, життєзабезпечення будівель і споруд, лабораторних стендів і установок.

ПД100-ДГ модель 137 (заглибні гідростатичні рівнеміри) призначені для контролю рівня рідких середовищ у різних галузях ЖКГ та промисловості: водозабори, сховища і резервуари, свердловини, стічні ємності та ємнісні парки.

ПД100 модель 141 призначена для контролю та вимірювання параметрів сильно забруднених або в’язких середовищ, таких як каналізаційні стоки, целюлозна маса, патока, мазут тощо. Застосовуються у ЖКГ, на целюлозно-паперових виробництвах, у нафтовій і харчової промисловості, сільському господарстві.

ПД100 модель 115 призначена для роботи у складних кліматичних і технологічних умовах. Допускається установка датчиків цієї моделі на відкритому повітрі, у неопалюваних приміщеннях і приміщеннях, де існує загроза виникнення загорянь і вибухів: на газо- і нафтопроводах, розподільних станціях, нафтопереробних підприємствах, плавильних цехах, на наземних частинах гірського устаткування тощо.

OVEN

Перетворювачі тиску ПД100 у вибухозахищених виконаннях EXIA і EXD призначені для використання у вибухонебезпечних зонах і на об'єктах промисловості, що вимагають застосування вибухозахищеного обладнання: газотранспортні та газорозподільні системи, об'єкти видобутку, транспортування і переробки нафти, хімічні підприємства і виробництва тощо.

Перетворювачі тиску ОВЕН ПД150

Перетворювачі ОВЕН ПД150 — це манометри з двома силовими електромагнітними реле та вихідним сигналом, що масштабується. Обмін даними здійснюється мережею RS-485 (протокол Modbus) або 4...20 мА. Призначені для вимірювання тиску хімічно нейтральних газів відносно кремнію, у тому числі горючих газів та продуктів горіння.

OVEN

Області застосування ПД150:

 1. Котельня автоматика:
  • 1.1 Контроль ліній подачі пального газу і повітря до котла
  • 1.2 Контроль розрядження у топці
  • 1.3 Контроль тиску пічних газів у димоході тощо.
 2. Вентиляція:  
  • 2.1 Контроль засмічення фільтрів
  • 2.2 Контроль наддуву у «чистих» виробничих приміщеннях.

Також ПД150 застосовується у високоточній випробувальній та лабораторній техніці, сільському господарстві, медицині.

Перетворювачі тиску ОВЕН ПД200

ОВЕН ПД200 відрізняються підвищеною точністю вимірювань. Випускаються модифікації у загальнопромисловому і вибухозахищеному виконанні EXD.
Датчики ПД200-ДД моделі 155 є перетворювачами диференціального тиску у польовому корпусі з вимірювальними мембранами з нержавіючої сталі та металевим кабельним вводом.
Перетворювачі цієї моделі призначені для вимірювання перепаду тиску, рівня рідини в ємностях під тиском або витрати середовища на звужувальних пристроях у системах автоматичного регулювання та керування на основних і вторинних виробництвах у промисловості і ЖКГ: об'єктах енергетики, барабанах-утилізаторах пари у котельних, вентиляційних системах тощо.
Датчики ПД200-ДИ моделі 315 є перетворювачами надлишкового тиску з керамічною вимірювальною мембраною, приєднувальним штуцером М20 × 1,5 та металевим кабельним вводом.

OVEN

Асортимент датчиків тиску, що випускаються компанією ОВЕН, дозволяє підібрати максимально відповідний для вирішення конкретного завдання датчик. При цьому існує можливість випуску спеціалізованих варіантів, характеристики яких задає замовник.

Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції TRUBA.ua може не збігатися з думкою автора
Знайдіть всі свої архітектурні рішення через TRUBA.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.

Нове та найкраще