Юнiон Трейдiнг

ПП Юнiон Трейдiнг

Запоріжжя
Тел.:
Loading +380 Показати телефон +380 612 700 878
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 66 053 4245
  • Контакти
Опис

ПП Юнiон Трейдiнг

Ми реалізуємо і продаємо кліматичну та побутову техніку, товари для дому, розробляємо акваконстркціі, проектуємо системи клімату а також проводимо сервісно- технічне обслуговування різноманітного кліматичного обладнання. Відвідавши сторінки нашого сайту, Ви можете вибрати необхідні товари, порівнювати характеристики, оформити замовлення не залишаючи крісла біля свого комп'ютера. Ми дуже старалися, щоб Вам було максимально зручно призвести правильний вибір, оформити замовлення і в короткі терміни отримати свій товар. В нашому Інтернет- маркеті, Ви зможете придбати відмінної якості техніку та обладнання а також всілякі аксесуари до них.
Наш Інтернет- маркет - авторизований дилер найбільших торгових марок, таких як C & H, Hitachi, Mitsubishi Electric, LG, Samsung, DAIKIN, Panasonic, Toshiba, Valore, Wild Wind, Carrier, Noirot., Electrolux, і багатьох інших....
Фахівці нашої компанії готові надати повний спектр якісних послуг з обслуговування та продажу кліматичного обладнання, систем вентиляції та обслуговування промислового обладнання по всій Україні.
Ми раді кожному клієнту! З нами комфортно в будь-який час року!
Компанія бере участь у розділах
Розділи
.
Оновлення: 17.03.2014
Зареєстровано: 13.02.2006
Ідентифікатор: 898
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/uniontrading
QR-код сторінки компанії Юнiон Трейдiнг
Посилання для мобільних пристроїв
Юнiон Трейдiнг на мапі
Центральний офіс
Запоріжжя, ул. Правды, 27 69121
Популярність компанії
334 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 360