Планета клімата

ТОВ Планета клімата

Запоріжжя
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 612 149 022
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 612 135 842
  • Контакти
Опис

ТОВ Планета клімата

Компанія «Планета Клімату» поставляє на ринок України кондиціонери побутового і промислового застосування, системи вентиляції, теплові насоси, мультизональні (VRF) системи кондиціонування, холодильні машини (chillers), вентиляторні доводчики (fan coils), а також вентиляційне обладнання вироблене світовими лідерами в області климатики.
Ми постійно ведемо роботу з розширення модельного ряду кліматичного обладнання, яке пропонуємо на ринку. На даний момент компанія «Планета Клімату» є офіційним представником таких найбільших виробників систем вентиляції, кондиціювання та опалення, як «Mitsubishi Electric», «Gree», «Emerson Network Power», «Aermec», «FlowCon», «Big Foot», «McQuay», «Toshiba», «NIBE», «Supra», «Systemair», «Frico», «Fujitsu General», «Carrier», «AeroStar», «Lessar», «Carel», «Dantherm», « VBW Engineering »,« Walter Meier »,« Vaillant »,« Belimo »,« Tecnair »,« Hoval »,« Thermoscreens »,« Belimo »,« Grundfos ».
У січні 2013 року компанія «Планета клімату» підписала ексклюзивну дистриб'юторську угоду з фірмою «FlowCon International APC« (Данія), яка є світовим лідером у галузі розробки та виробництва обладнання для динамічного балансування гідравлічних контурів. Продукція компанії знаходить своє застосування в системах опалення, охолодження та водопостачання. Застосування балансувальних клапанів FlowCon дозволяє істотно знизити капітальні та експлуатаційні витрати.

У червні 2013 року компанія «Планета клімату» підписала ексклюзивну дистриб'юторську угоду з фірмою «Big Foot Systems» (Великобританія), - самим високопрофесійним і досвідченим виробників у світі в галузі опорних систем для установки на плоских дахах будівель різного обладнання та інженерних комунікацій непроникаючих способом. Застосування опор виробництва Big Foot Systems дозволяє істотно знизити час на монтаж устаткування без порушення цілісності покрівельного покриття, що значно спрощує установку і виключає ризик виникнення протікання покрівлі.

Зараз компанія має офіси та філії в наступних містах України: Запоріжжя, Донецьк, Харків, Ужгород, Полтава, Суми, Севастополь, Маріуполь, Токмак, Енергодар, Дніпрорудний, Красний Луч, Єнакієве, Торез, Артемівськ, Синельникове. Ведуться роботи з відкриття офісів в інших містах України.
Історія розвитку

Історія розвитку компанії «Планета Клімату» почалася в січні 1994 року з ремонту і технічного обслуговування віконних кондиціонерів, випущених на Бакинському заводі, а також сервісного обслуговування промислових холодильних установок і кондиціонерів, виробництва Миколаївського та Мелітопольського заводів.

З перших днів свого заснування і до теперішнього часу компанія спеціалізується виключно в галузі кліматичної техніки. І це усвідомлений вибір. Ми вважаємо, що вузька спеціалізація - це запорука професіоналізму та можливість надання клієнтам послуг найвищої якості. Сьогодні компанія «Планета Клімату» - динамічно розвивається, на території України, яка пропонує послуги з проектування та монтажу, оптову та роздрібну продаж, а також гарантійне та сервісне обслуговування всього спектру кліматичного обладнання.

За час існування компанії «Планета Клімату» нашими клієнтами стали великі ділові і торгові центри, державні та комерційні банки та організації, муніципальні служби, готелі та пансіонати, телекомунікаційні компанії, ресторани і кафе, медичні та наукові установи. Компанія «Планета Клімату» оснастила системами вентиляції і кондиціонування більше 400 об'єктів фіксованого та мобільного зв'язку в містах Київ, Донецьк, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Дніпропетровськ та ін Технічні підрозділи компанії за договорами на сервісне облуговування постійно контролюють працездатність та технічний стан кліматичної техніки (а при необхідності оперативно відновлюють працездатність) на великій кількості об'єктів, як комерційного, так і виробничого характеру.

Наш успіх, насамперед, пов'язаний з тим, що ми постійно шукаємо нові шляхи розвитку, проводимо агресивну цінову політику на ринку і пропонуємо взаємовигідні форми співпраці нашим замовникам і партнерам.
Оновлення: 08.08.2013
Зареєстровано: 28.08.2008
Ідентифікатор: 2329
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/planetaklimata1
QR-код сторінки компанії Планета клімата
Посилання для мобільних пристроїв
Планета клімата на мапі
Центральний офіс
Запоріжжя, м. Запоріжжя, вул.Новокузнецька, 27
Популярність компанії
65 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 300