За підтримки держави споживання теплоенергії населенням можна скоротити до 50%

201
За підтримки держави споживання теплоенергії населенням можна скоротити до 50%
Фото: morguefile.com
Держенергоефективності розробило три механізми держпідтримки енергоефективності в житлових будинках, завдяки яким можна досягти суттєвого скорочення витрат теплоенергії населенням. Крім того, у 2015 році на термомодернізацію країни та підтримку програм із заміщення газу передбачено 343,5 млн грн, повідомляє прес-служба Агентства.

Згідно проекту постанови КМУ, розробленого Агентством, продовжено дію програми відшкодування 20% тіла кредиту на придбання котлів на альтернативному паливі. Очікується, що протягом поточного року за цією програмою буде залучено приблизно 245 млн грн приватних коштів. Нагадаємо, що ця програма успішно працює, і з жовтня 2014 року до перших чисел січня 2015 року було надано понад 1600 таких кредитів на суму близько 28 млн грн.
Другий механізм передбачає повернення 30% суми кредитів, взятих з метою проведення термомодернізації приватних будинків. Мається на увазі придбання населенням відповідного обладнання та матеріалів, зокрема, енергоефективних вікон, приладів обліку, теплових насосів, матеріалів для утеплення будівель та інше. Передбачається, що населення витратить понад 948 млн грн за цим напрямом у 2015 році.
Третій механізм розроблений для ОСББ — це програма із виплати компенсації урозмірі 40% від тіла кредиту на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання. Тут держава очікує залучення 320 млн грн від населення.
Інститут газу НАН України навів дані, згідно яких споживання теплоенергії в Україні можна зменшити на 10% на етапі виробництва, до 14-20% під час транспортування та на 50% на рівні споживачів.
Перший заступник Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Олексій Корчміт також зазначив, що термомодернізація залишається довгостроковим напрямком роботи Держенергоефективності. За його словами, Агентство передбачає виділення 343,5 млн грн у поточному році на проведення широкої низки заходів з термомодернізації країни.
За підрахунками Агентства, у разі ухвалення проекту постанови КМУ, у рамках зазначених програм буде охоплено понад 134 тис. сімей.
Відповідний проект постанови Кабміну направлено на погодження до Мінрегіону.

Нагадаємо, що Протягом 2014 року Україна скоротила споживання природного газу на 16%.
Loading
Тел .:
Loading044 237-XX-XX Показати телефон +380 44 237 2567
Ідентифікатор: 7001
Loading
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2004-2020 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua