З початку року в Україні вироблено 1,71 млрд кВт·г “зеленої” електроенергії

48
З початку року в Україні вироблено 1,71 млрд кВт·г “зеленої” електроенергії
Фото: morguefile.com
Про стан сегменту відновлювальної енергетики України йшлось на міжнародному діловому семінарі “Austria Showcase: Енергоефективність. Відновлювальна енергія”, який відбувся 4 грудня у Києві. Метою заходу був обмін досвідом між вітчизняними і австрійськими спеціалістами у сфері відновлювальної енергетики, повідомляє прес-служба Державного агентства з енергоефективносіті та енергозбереження України.

Ігор Ковальов, директор Департаменту розвитку відновлюваної енергетики Держенергоефективності, повідомив, що з січня по жовтень поточного року на об’єктах відновлювальної енергетики в Україні вироблено 1,71 млрд кВт·г електроенергії. Спеціаліст підкреслив, що цих результатів було досягнуто без урахування потужностей джерел сонячних та вітрових електростанцій, розташованих у тимчасово окупованому Криму. Для порівняння, за даними Держенергоефективності, за аналогічний період 2013 року було вироблено “зеленої” електроенергії у розмірі трохи більше 1 млрд кВт·г (з урахуванням потужностей на території нині тимчасово окупованого Кримського півострова).
Українська сторона також повідомила австрійських колег про удосконалення нормативної бази у сфері енергоефективності і про стимулювання державою заміщення газу у приватних домогосподарствах, ОСББ та промислових підприємствах. Олександр Тронь, директор Департаменту державного регулювання Держенергоефективності, підкреслив, що механізм часткової компенсації витрат на заміщення газового обладнання для приватних домогосподарств вже функціонує, аналогічний механізм для суб’єктів господарювання та ОСББ знаходиться на доопрацюванні.
Крім того, українські спеціалісти розповіли про затверджений Національний план дій з відновлюваної енергетики, згідно якого до 2020 року заплановано збільшити до 11% частку енергії, виробленої з відновлюваних джерел, що в еквіваленті становитиме щорічну економію 9,2 млрд м3 природного газу.
Австрійські колеги ознайомили присутніх із практикою розвитку відновлюваної енергетики на прикладі своєї країни.

Як повідомлялося раніше, на розвиток відновлювальної енергетики України планується залучити 300 млрд грн.
Loading
Тел .:
Loading044 237-XX-XX Показати телефон +380 44 237 2567
Ідентифікатор: 6942
Loading
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями

 

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2019 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua