junkers

junkers

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 490 7337
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 490 7337
Опис

junkers

На ринку України підрозділ Junkers працює вже 10 років. За цей час зроблені значні кроки в наближенні до українського споживачу: створений центральний склад у Києві, що істотно скорочує термін постачання продукції і спрощує роботу ділерів; посилена та розширена мережа дилерських і сервісних служб, що забезпечують кваліфікований рівень продажу і якісної установки обладнання, а також його гарантійне та післягарантійне обслуговування. Відкрито три навчальних центри в Києві, Дніпропетровську і Львові. У цих центрах регулярно проводяться навчання співробітників монтажних організацій.

З 1999 року обладнання продавалось під торговою маркою Bosch Thermotechnik. У 2001 році, у зв`язку з початком виробництва принципово нового модельного ряду газового обладнання для всієї Європи (у тому числі і для України), Україна почала перехід на торгову марку Junkers Bosch Gruppe. Завдяки цьому переходу Україна має можливість працювати на своєму ринку з тим же самим обладнанням, що продається по всій Європі і під тією же торговою маркою. Однак в Україну обладнання надходить обов`язково адаптоване до місцевого тиску газу і води. Навіть номера для замовлення обладнання для України і для інших країн Європи різні.

Продукція, що продається в Україні,спеціально адаптована для роботи в умовах низького тиску газу і води, підкріплена гарантійними і сервісними зобов`язаннями. У вартість обладнання входить безкоштовне перше введення в експлуатацію і настроювання обладнання. З липня 2002 року гарантія на все обладнання - 2 роки.

За допомогою цих і інших кроків Юнкерс в Україні прагне стати символом надійності, гнучкості і сприйнятливості до мінливих умов українського ринку і вимог клієнта.
Оновлення: 25.03.2005
Зареєстровано: 25.03.2005
Ідентифікатор: 244
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/junkers
QR-код сторінки компанії junkers
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Київ
Популярність компанії
576 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 462