Барракуда - Сучасні системи опалювання

ТОВ Барракуда - Сучасні системи опалювання

Пакет ПРОФ
Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 63 155 8881
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 67 799 5377
  • Сервісний відділ: +380 Показати телефон +380 63 298 1524
  • Продукція
  • Об`єкти
  • Контакти
Опис

ТОВ Барракуда - Сучасні системи опалювання

Монтаж сучасних, інноваційних систем опалення, водопостачання та каналізації від проектування до налагодження і запуску системи, з подальшим гарантійним та сервісним обслуговуванням. На ринку систем опалення з 1996 року, з досвідом монтажу понад 600 інженерних систем, включаючи системи опалення на геотермальних і гібридних теплових насосах останнього покоління.
Основні напрямки - проектування, монтаж і подальше супроводження:
- монтаж самих економічних систем опалення на теплових насосах NIBE (Швеція), OCHNER (Австрія), BUDERUS, VIESSMANN, Vaillant (Німеччина), ZUBADAN MITSUBISHI ELECTRIC (Японія)
- монтаж високоефективних системи опалення на газових, газових конденсаційних, електричних, твердопаливних котлах, з оптимальним співвідношенням ціни і експлуатаційних характеристик (економічність, надійність, комфорт)
- реконструкція, модернізація застарілих топкових з великим споживанням газу
- монтаж сонячних колекторів для приготування гарячої води і підтримки системи опалення.
- монтаж систем опалення в будинках палацового типу, з використанням найефективнішою, топовій, опалювальної техніки та систем регулювання, з застосуванням і ексклюзивних дизайнерських ліній опалювального обладнання.
- сервісний центр Buderus, VIESSMANN
- продаж опалювального обладнання, комплектація об'єктів опалювальним обладнанням за оптовими цінами.

Конкурентні переваги компанії:
- Одними з перших в Україні ми почали проектувати і реально запускати системи опалення на геотермальних теплових насосах. Встановлені в Україні та ефективно працюють теплові насоси різної потужності,а також гібридні теплові насоси останнього покоління.
- Накопичений досвід дозволяє створювати економічні системи опалення з низьким споживанням енергоносіїв,з високою надійністю і збалансованою ціною.
- Кваліфікація і злагодженість 6 монтажних бригад дозволяють якісно та в стислі терміни, провести монтаж системи опалення будь-якої складності.
- Бездоганна репутація, досвід роботи з 1996 року, відсутність роздутого штату, застосування знижок на обладнання, професійний підхід до кожного проекту, чесні кошториси, дозволяють Нам домовитися практично з кожним замовником. Ваш будинок буде забезпечений економічним теплом на довгі роки,з підтримкою і супроводом нами системи опалення.
Детальніше www.barrakuda.com.ua

Монтаж теплових насосів

Монтаж теплових насосів
Пріоритетний напрямок роботи компанії - монтаж геотермальних і повітряних теплових насосів кращих світових виробників: NIBE (Швеція), OCHNER (Австрія), VIESSMANN, VAILLANT (Німеччина). Одними з перших в Україні ми почали встановлювати геотермальні теплові насоси - найефективніші, безпечні та надійні теплогенератори. Зараз, у всьому світі, відбувається чергова зміна технологій опалювальної техніки: на зміну газових котлів, що вичерпав свої технологічні можливості, прийшли геотермальні, повітряні, гібридні теплові насоси. Геотермальний тепловий насос, на сьогодні, найефективніший теплогенератор, який комплексно забезпечує опалення, гаряче водопостачання, а влітку і охолодження в максимально комфортному й економічному режимі. Кращі геотермальні теплові насоси сьогодні мають COP більше 5, температуру подачі до 65 градусів від компресора, модульований доп. нагрів 1-9 кВт, інверторний компресор, контроль і управління через інтернет.
Ми маємо великий досвід проектування і монтажу систем опалення на геотермальних теплових насосах, різної потужності, включаючи системи з каскадом з двох теплових насосів, а також статистику роботи цих систем в наших умовах. Системи опалення на геотермальних теплових насосах, це складні і досить дорогі інженерні системи, проектування і монтаж яких кардинально відрізняється від звичайних систем. Вони створюються як єдиний комплекс (тепловий насос, автоматика управління, система опалення), з параметрами розрахованими при проектуванні. Тільки в цьому випадку забезпечується висока економічність системи опалення на тепловому насосі. Довіряйте установку теплових насосів тільки професіоналам, вимагайте огляду кількох діючих систем Вашого формату, вимагайте супроводу вашої системи після запуску.
Ми виконуємо весь комплекс робіт від проектування, до налагодження і запуску системи опалення, з подальшим гарантійним і післягарантійним обслуговуванням на весь період експлуатації.
- Сайт компанії http://www.barrakuda.com.ua
- Рекомендації по теплових насосів http://www.barrakuda.com.ua/teplovye-nasosy/
- Алгоритм створення нової системи опалення на тепловому насосі http://www.barrakuda.com.ua/services/installation-heat-pumps/
- Галерея типових систем опалення на теплових насосах http://www.barrakuda.com.ua/gallery/kotel-ny-e-na-teplovy-h-nasosah/

Монтаж систем опалення

Монтаж систем опалення
Основний напрям нашої роботи - проектування та монтаж сучасних, економічних, максимально комфортних систем опалення, із застосуванням кращих зразків газових, газових конденсаційних, електричних, твердопаливних котлів, найбільш підходящі у Вашому конкретному випадку. Використовуючи пакетні пропозиції від провідних виробників опалювальної техніки BUDERUS, VIESSMANN, Vaillant (котел, бойлер, автоматика ...), Ви отримуєте комплект надійного, опалювального обладнання високого класу, спеціально розробленого для спільної роботи, з максимальним ККД, від одного виробника, з базовим зниженням вартості. Найнижчі витрати на опалення забезпечать системи опалення на геотермальних і повітряних теплових насосах. Системи опалення з застосуванням газових котлів, вимагають установки конденсаційних котлів, що працюють з погодозовісімой теплогенерацією, що мають максимальний ККД і найменше споживання газу. До складу топкової, ми рекомендуємо включати або передбачаємо підключення пізніше, альтернативного теплогенератора, що підвищує надійність системи і дозволяє не переходити на більш високі тарифи по газу. Спираючись на 20 річний практичний досвід і найвищий професіоналізм, ми пропонуємо своїм клієнтам оптимальні рішення за ціною, складності, ефективності та комфорту.
Замовникам надається закінчена, налаштована система опалення з подальшим гарантійним і післягарантійним обслуговуванням на весь період експлуатації. Ми завжди йдемо на зустріч замовнику, застосовуючи знижки на обладнання, виробляючи розрахунок технологічного проекту безкоштовно, повертаючи гроші за ліквідні залишки матеріалів. Запрошуємо оглянути діючі системи опалення Вашого формату (Ліцензія АВ № 515594).
- Сайт компанії http://www.barrakuda.com.ua
- Створення нової системи опалення
http://www.barrakuda.com.ua/uk/services/installation-of-warm-systems/
- Модернізація системи опалення, зниження витрат
http://www.barrakuda.com.ua/uk/services/modernization/
- Рекомендації по системі опалення
http://www.barrakuda.com.ua/uk/advices-section/rek_opalennya/
- Галерея систем опалення
http://www.barrakuda.com.ua/gallery/

Зменшити витрати газу - модернізація систем опалення з великим споживанням газу

Зменшити витрати газу - модернізація систем опалення з великим споживанням газу
Зменшити витрати газу при опаленні котеджу - це комплексне завдання, і індивідуальна для кожного випадку. Не завжди можливо реалізувати весь комплекс заходів і з фінансових питань і з технічних, так як будинок вже побудований. Але застосування оптимальних рішень для Вашого випадку, дозволить істотно знизити витрату газу на опалення Вашого будинку. У кожному конкретному випадку, рішення можуть бути різні, але загальний напрямок одне - підвищення економічності системи:
- Заміна старого котла на єффектівний теплогенератор (конденсаційний котел, піролізний, геотермальний або повітряний тепловий насос)
- Якщо є можливість, створюються окремі керовані контуру опалення, що дає можливість не тільки керувати температурою в зоні контуру (наприклад поверх), але і програмувати температуру на зниження коли зона не використовується.
Ці роботи виконуються в топкової, і як правило труднощів не викликають.
- У житлових приміщеннях можна встановити автоматику управління температурою, що забезпечить подачу тепла лише тоді, коли воно потрібне. У разі радіаторного опалення це термоголовки, в разі опалення теплою підлогою - кімнатні бездротові термостати (управляє сервоприводами на гребінці теплої підлоги).
- Зменшити витрати газу також дозволить альтернативний котел, електро або твердопаливний, перемикаючись на який не дасть перейти на більш високий тариф по витраті газу.
Наш досвід монтажу економічних систем опалення, дозволяє вибрати оптимальний комплекс заходів який підходить для модернізації саме Вашої системи опалення, і призведе до істотного зниження витрати газу.
Детальніше на нашому сайті: http://www.barrakuda.com.ua/
Детальніше про можливості при модернізації:
http://www.barrakuda.com.ua/services/modernization/
Подивитися об'єкти з виконаної модернізацією:
http://www.barrakuda.com.ua/gallery/kotel-ny-e-na-teplovy-h-nasosah/

Монтаж систем опалення в будинках палацового типу

Монтаж систем опалення в будинках палацового типу
Системи опалення цього типу передбачають установку найдосконалішого теплотехнічного обладнання існуючого на момент створення системи, застосування систем регулювання, управління, програмування забезпечують максимальний комфорт, і економічність. В обов'язковому порядку система опалення та її елементи повинні повністю відповідати всім вимогам дизайнерських рішень пропонованих проектом. У таких системах, як правило, передбачається каскадна схема підключення теплогенераторів, що забезпечує надійне резервування і рівну напрацювання кожного котла, що подовжує ресурс системи. Також передбачається аварійний теплогенератор, який використовує тип палива відмінний від основного. Низькотемпературна система опалення забезпечує максимальний комфорт і економічність (тепла підлога, теплі стіни, теплі підвіконня, радіатори розраховані на низькі температур подачі ...) Широко застосовуються в середині підлоги елементи систем опалення - конвектора, з великим вибором декоративних решіток, що дозволяють вписати їх в будь-який інтер'єр. При необхідності використовувати радіатори, застосовуються як дизайн лінії основних виробників радіаторів, так і спеціалізовані виробники дизайн моделей, різних стилів і напрямків. Кімнатні термостати регулювання температури в приміщеннях, вибираються з тієї ж серії і того ж дизайну як і светоуправляющая арматура, і встановлюється в рамки разом з вимикачами. До особливостей монтажу таких об'єктів відносяться точне дотримання графіків робіт, посилений контроль за технологією та якістю виконання робіт, постійний контакт з дизайнерською групою і керівником проекту. Як і в інших випадках, при монтажі таких об'єктів нам допомагають професіоналізм в роботі, охайність в стосунках, відповідальність за результат.
Детальніше: http://www.barrakuda.com.ua/

Авторизований cервісний центр Bosch, Buderus

Авторизований cервісний центр Bosch, Buderus
Наша фірма забезпечує обладнання Bosch, Buderus якісним сервісним обслуговуванням. Сервісне обслуговування - це одна з умов надійної, безпечної і енергоефективної роботи обладнання в не простих умовах України. Важливо не тільки забезпечити безпечну роботу газового обладнання, димоходів, але і провести точну настройку газової арматури котла. Налаштування якості газової суміші котла, забезпечить роботу обладнання з максимальною енергоефективністю.
Сервісний центр Bosch, Buderus виконує обслуговування котлів Logamax, Logamax Plus, Logano, Logano плюс, Logica; систем управління Logamatic EMS, Logamatic 2000 Logamatic 4000; водонагрівачів Logalux; геліосистем Logasol; теплових насосів Logatherm
Детальніше: http://www.barrakuda.com.ua/services/service/

Сервісний центр VIESSMANN

Сервісний центр VIESSMANN
Наша фірма забезпечує обладнання VIESSMANN якісним сервісним обслуговуванням. Сервісне обслуговування - це одна з умов надійної , безпечної та енергоефективної роботи обладнання.
Особливо важливі роботи, що виконуються сервісним центром , при введенні обладнання в експлуатацію та при проведенні річного технічного обслуговування. Щорічний контроль димоходів , параметрів теплоносія , характеристик обладнання , забезпечить безпечну , надійну роботу котлів VIESSMANN з високим ККД.
Постійна наявність необхідних запасних частин , для всього модельного ряду обладнання , дозволяють забезпечити опалювальне обладнання VIESSMANN, швидким гарантійним і післягарантійним ремонтом .
Детальніше: http://www.barrakuda.com.ua/services/service/

Торговельний напрямок

Торговельний напрямок
Ми пропонуємо професійне опалювальне обладнання від провідних виробників опалювальної техніки. Все обладнання забезпечено гарантійним та сервісним обслуговуванням.
* Котли і котельне обладнання BUDERUS, VIESSMANN, VAILLANT, (Німеччина)
* Геотермальні теплові насоси VAILLANT, VIESSMANN, BUDERUS (Німеччина), теплові насоси повітря - вода ZUBADAN MITSUBISI ELECTRIC (Японія)
* Настінні газові котли ECA (Туреччина)
* Електро котли KOSPEL (Польща)
* Котли SIME (Італія)
* Сонячні колектора BUDERUS, VIESSMANN, VAILLANT (Німеччина)
* Радіатори сталеві панельні ELBA (Туреччина)
* Радіатори сталеві панельні KORAD (Словаччина)
* Радіатори сталеві панельні KERMI (Німеччина)
* Система труб і теплих підлог KAN-THERM
Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом, дзвоніть і переконайтеся самі. Подробиці на сайті http://www.barrakuda.com.ua

Комплектація об`єктів опалювальним обладнанням

На взаємовигідних, партнерських умовах робимо комплектацію котеджного й багатоповерхового будівництва сертифікованим опалювальним обладнанням, відповідно до вимог замовників (котельне обладнання, бойлери непрямого нагріву, насоси, радіатори, труби й фітинги, системи теплих підлог).
- Ви хозяїн споруджуваного котеджу, зацікавлений у професійно розрахованому й максимально енерго ефективному опалювальному обладнанні;
- Ви інвестор, зацікавлений в оптимальних цінах;
- Ви постачальник, що забезпечує швидкі поставки й працює на обговорених умовах;
- Ви монтажник, що працює із замовником, і має обговорені знижки;
Ми гнучко працюємо, з огляду на Ваші інтереси.

Бестселери продажів:

Радіатори сталеві KERMI (Німеччина)

Радіатори сталеві KERMI (Німеччина)
Найвідоміший виробник сталевих радіаторів. Відрізняються високою якістю використовуваної сталі, антикорозійної обробки та фарбування. Тільки KERMI застосовує запатентовану технологію ThermX2, реально підвищує ефективність радіаторів. Технологія передбачає подачу теплоносія спочатку в греющую панель звернену до приміщення, після чого теплоносій потрапляє в греющую панель звернену до стінки. Оптимізація виробництва і сучасна логістика забезпечують рівень цін доступний для вимогливих покупців.

Радіатори сталеві, панельні ELBA (Туреччина- Німеччина)

Радіатори сталеві, панельні ELBA (Туреччина- Німеччина)
Моно блок. Бічне й нижнє підключення. 11, 22, 33 типи; висота 300, 500, 600 мм; довжина 400 - 2400 мм . У комплекті: заглушка, кран Маевского, ключ для спуска повітря, комплект кріплень. Аналог KORAD, КORADO, c привабливою ціною.
Переваги: відсутність меж секційної не герметичності; не вимагають спеціальної підготовки води; мале водо наповнення; високі конвектівни характеристики; якісна обробка й фарбування; ідеальні білі кольори; відмінне впакування, що дозволяє робити монтаж без її зняття; гарантія 10 років.
Ціна від 170 грн.
Подробиці на сайті http://www.barrakuda.com.ua
Компанія бере участь у розділах
Розділи
.
Оновлення: 08.01.2020
Зареєстровано: 17.01.2008
Ідентифікатор: 316
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/barrakuda
QR-код сторінки компанії Барракуда - Сучасні системи опалювання
Посилання для мобільних пристроїв
Барракуда - Сучасні системи опалювання на мапі
Центральний офіс
Київ, м. Київ вул. Охтирська 6 Б 03138
Ліцензія: АE №260736, видана Инспекция гос. архитектурно-строительного контроля от 19.04.2013
Популярність компанії
15 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 18 531