ТОВ Енерговентіляція

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 93 523 0825
Опис

ТОВ Енерговентіляція

Проектування, комплектація, монтаж, налагодження, паспортизація вентиляційних систем. Кондиціонер повітря пром. торгове та побутове.

ТОВ «Енерговентіляція» - професійна, енергійна і динамічно розвивається. Ми працюємо на ринку України з 1992р. З перших днів існування наше підприємство посіло одне з провідних місць в області створення сучасних кліматичних технологій та надання повного комплексу послуг та інженерних рішень з улаштування систем кондиціонування, вентиляції, опалення та теплопостачання внутрішніх інженерних мереж.

 Компанія укомплектована висококласними фахівцями, що дозволяє виконувати всі комплекси робіт від проектування до обслуговування і здачі об'єктів Замовникам «під ключ».
У наших проектах застосовується устаткування всесвітньо-відомих і визнаних виробників, таких як CARRIER, LENNOX, VTS Clima, DAIKIN, OSTBERG, FUJITSU, PANASONIC, MITSUBISHI, McQuay, LG і багатьох інших.

  Виконання робіт забезпечено власною виробничою базою з імпортним технологічним обладнанням для виготовлення повітроводів (близько 10000 м2 на місяць), трубопроводів та інших елементів систем вентиляції та кондиціонування повітря, а також власним вантажним автотранспортом.

 ТОВ «Енерговентіляція» має ліцензію Міністерства будівництва АВ № 195346 на право виконання всього комплексу робіт від проектування до пуско-наладки внутрішніх інженерних мереж (вентиляція та кондиціонування повітря, опалення), включаючи такі суміжні роботи, як тепло-і холодопостачання, електромонтажні роботи, КВП .

ТОВ «Енерговентіляція» має дозвіл АБ № 399277 на проектування, монтаж, технічне обслуговування засобів протипожежного захисту.

Ми були б раді стати Вашими постійними партнерами і взяти на себе вирішення Ваших проблем в області створення мікроклімату.
Оновлення: 28.03.2013
Зареєстровано: 28.03.2013
Ідентифікатор: 7959
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/envent
QR-код сторінки компанії Енерговентіляція
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Київ, бульвар Дарницкий, 12 02192
Популярність компанії
472 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 841