Реол

ТОВ Реол

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 425 7503
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 67 231 0577
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 425 7803
  • Об`єкти
  • Надійність
  • Контакти
Насоси:
SICCOM
Опис

ТОВ Реол

Компанія «РЕОЛ» ваш помічник у сфері кліматичного обладнання. Ми здійснюємо поставки обладнання, надаємо технічну консультацію, допомагаємо прийняти вірне рішення у виборі бренду або концепції для вашого завдання. Наша мета видати реальне рішення для вас за мінімальну кількість часу. Ми працюємо з обладнанням високої якості, але пропонуємо вам його за найдоступнішими цінами.

Ми пропонуємо вам :

Вентиляційне обладнання - починаючи з вентиляторів побутового застосування в ванні кімнати, санвузли, кухні і закінчуючи промислової вентиляцією в офісні та складські приміщення, виробничі цехи загальнообмінної вентиляції та устатковання спеціального призначення. Відцентрових і осьових вентиляторів, дахових та канальних, а так само припливні і припливно - витяжні установки, теплові завіси та воздухораздающіе пристрої, решітки дифузори, пленум бокси і т.д.

Кондиціювання - побутові та комерційні системи охолодження повітря, це настінні, касетні, підлогові і стельові сплітсистеми і мульті-сплітсистеми . А також промисловий холод: системи чиллер-фанкойл, VRFсістеми, компресорно-конденсаторні блоки, прецензійні кондиціонери.

Опалення - опалювальні агрегати для житлових, офісних приміщень: конвекторні обігрівачі, як настінного, так і підлогового типу, інфрачервоні обігрівачі, тепловентилятори. А також для закладів громадського харчування та готелів системи повітряного опалення для виробничих приміщень, логістичних центрів, спортивних споруд, теплові гармати і вбудовані в підлогу конвектори, водяні та електричні.

Кліматичне обладнання - осушувачі повітря як побутові - переносні, так і стаціонарні, підлогові, настінні, канальні, для осушення басейнів, пралень та інших приміщень, що вимагають даного технологічного процесу.

Побутові зволожувачі повітря: ультразвукові, мийки повітря, традиційні і парові зволожувачі. Ми пропонуємо промислове зволоження повітря для сховищ і виробничих приміщень, в яких потрібно підтримувати певний рівень вологості. А також очищувачі повітря провідних світових брендів.

Комплектуючі товари до систем вентиляції та кондиціонування. Компанія «РЕОЛ» пропонує широкий спектр комплектуючих: дифузори, вентиляційні решітки, гнучкі повітроводи, переходи і відводи, повітряні клапана, сервоприводи, датчики, контролери, регулятори швидкості, перетворювачі частоти, змінні частини до фільтрів, очисників, зволожувачів і іншого.
Компанія бере участь у розділах
Розділи
.
Оновлення: 02.06.2016
Зареєстровано: 19.05.2014
Ідентифікатор: 21809
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/reol
QR-код сторінки компанії Реол
Посилання для мобільних пристроїв
Реол на мапі
Центральний офіс
Київ, Новоконстантинівська, 8а офіс 34 04080
Популярність компанії
445 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 040

 

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2019 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua