ECO Ziveleos

ПП ECO Ziveleos

Кривий Ріг
Моб.:
Loading Показати телефон +380 67 918 2374
  • Об`єкти
  • Контакти
Опис

ПП ECO Ziveleos

Наше підприємство існує на ринку недавно і нашою метою є стати для Вас надійним партнером, який завжди готовий вам допомогти.

Основним завданням, яке ми ставимо перед собою з моменту заснування компанії, допомогти Вам зробити правильний вибір, легко і швидко запропонувати той чи інший варіант. Завжди уважні до Ваших інтересам і можливостям. Головне для нас, створити атмосферу довіри. Це є нашою роботою і нам подобатися допомагати клієнту, визначитися з вибором, а наша пропозиція або консультація допоможе Вам швидко прийняти вірне рішення.

Звернувшись до нас, Ви дійсно отримаєте якісне і дбайливе обслуговування, увага, тому що девіз нашої компанії, якого ми дотримуємося - нашим клієнтам потрібно щось більше, ніж розумна ціна. Вам потрібні люди, здатні дати ділову пораду і бачити в нас джерело нових знань та ідей, а не просто виконавця замовлень.

Спеціалізуючись в нашій сфері діяльності, ми намагаємося проявляти увагу до кожного клієнта, витримку, тактовність і вміння вчасно підказати який товар вибрати.Компанія ECO Ziveleos займається оптовим і роздрібним продажем сантехнічного обладнання, проектними та монтажними роботами.

Продукція нашої компанії:

- Твердопаливні котли

- Газові котли

- Електричні котли

- Батареї сталеві

- Батареї алюмінієві

- Батареї біметалічні

- Батареї чавунні

- Накопичувальні електричні водонагрівачі

- Металопластикові фітинги та труби для систем опалення та водопостачання

- Паливні гранули піллети і брикети.

Ми постійно розширюємо асортимент товарів Perfexim, Ocean, Gorenje, Ariston, Kospel, Rifeng, Rakoczy, Atmos, Scarlett, Multitubo, ENSA, UDEN-S, Esperado.

Ми дбаємо про те, щоб усім покупцям, незалежно від величини їх компанії та обсягу закупівель, було зручно з нами працювати. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок. Якщо вам необхідна більш детальна інформація про сантехнічному обладнанні, зв'яжіться з менеджером, фахівець з радістю відповість на всі питання.

Заявку можна надіслати електронною поштою або продиктувати по телефону або приїхати до нас безпосередньо перед закупівлею.

Ми запрошуємо до співпраці всі торгуючі, проектні та будівельні організації.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!
Компанія бере участь у розділах
Розділи
.
Компанії, які пропонують аналогічні послуги
Оновлення: 25.04.2015
Зареєстровано: 21.03.2015
Ідентифікатор: 22386
www.truba.ua/ua/f/ekoziveleos
QR-код сторінки компанії ECO Ziveleos
Посилання для мобільних пристроїв
ECO Ziveleos на мапі
Центральний офіс
Кривий Ріг, ул.Содружества 50100
Режим роботи:
Офіс
Пн — Пт 09:00‒18:00
Популярність компанії
430 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 7 194