АФО-Крим

ПП АФО-Крим

Сімферополь
Тел .:
Loading +7 9 Показати телефон +7 978 091-22-61
Тел .:
Loading +7 9 Показати телефон +380 652 256 015
  • :
  • :
  • Об`єкти
  • Контакти
Котли і опалювальне обладнання:
Теплотехніка
VAILLANT
Protherm
Труби та фітинги водопостачання:
FARG
Труби і фітинги опалення:
Henco
Підготовка води, очищення води:
Atlas Filtri
Опис

ПП АФО-Крим

Продаж насосів виробництва Іспанії, Італії і Німеччини а також їх ремонт. Комплектуючі до насосів. Баки для водопостачання і опалювання. Казани газові, електричні і під тверде паливо. Радіатори для опалювання. Бойлери електричні і непрямого нагріву. Фільтру і комплектуючі "Атлас" Італія. Ремонт водяних електричних насосів.

Наше підприємство на ринку продажів насосів з 1998г. Займаємося продажем насосів європейських виробників: іспанською «ESPA GROUP», італійських «Calpeda», «Speroni», «Pedrollo», данською «Grundfos» і німецькою «Wilo».

Компанія ESPA GROUP – загальновизнаний світовий лідер в області виробництва насосів. Компанія заснована в 1962 році. Головний офіс корпорації розташований в Іспанії, в місті Баньоліс. Продукцію ESPA можна легко знайти в більш ніж 130 країн світу. У компанії зайнято більше 2000 чоловік, які працюють в 14 виробничих центрах розташованих в Італії, Іспанії, Германії, Франції, Чилі, Китаї.
Компанія ESPA GROUP відома як новатор в області насосного устаткування. В даний час, корпорація є одній з ведучих в світі по виробництву насосів, в розробці і виготовленні яких використовуються найостанніші досягнення науки і техніки. ESPA GROUP упроваджує нові технології, веде безперервний процес вивчення устаткування, розробляє нові види продукції – все це дозволяє не лише задовольняти потреби ринку, але і рухатися вперед, розширюючи модельний ряд насосів найширшого спектру вживання, створених по новітніх розробках, таких, що мають передовий дизайн, високу якість і технічні характеристики. Продукція ESPA GROUP відома у всьому світі і демонструється на різних світових виставках. Розробки, технології і досвід компанії переймають багато виробників насосного устаткування.
Компанія ESPA популярна тим, що є передовою компанією в області виробництва насосного устаткування. На сьогоднішній день компанія лідер в світі виробництва насосів, при цьому при розробці і виготовленні упроваджуються передові досягнення техніки і науки. Таким чином, компанія ESPA знаходиться на піке нових технологій, має дуже кваліфікований персонал і веде розробку новітнього спектру продукції. Все це дає компанії не лише відчувати себе комфортно у нинішній момент часу і задовольняти потреби ринку, але і завжди бути попереду, упроваджувати новинки, розширювати модельний ряд і використовувати новітні розробки і передовий дизайн. При цьому компанія утримує високу якість і тих. характеристики продукції. Продукція компанії дуже популярна в світі і завжди бере участь на виставках. Оскільки ESPA лідер, то багато компаній переймають її досвід і користуються напрацюваннями в технології.
Для забезпечення високої надійності і довговічності основних деталей і вузлів насосів компанія ESPA використовує сучасні матеріали високої якості, такі як полімерні матеріали, бронзу, неіржавіюча сталь. Так само для піднімання якості продукції, компанія перейшла на порожниною автоматизовану лінію виробництва і збірки насосного устаткування. Використання сучасних технологій дозволяє компанії економити на електроенергії, що у свою чергу зменшує вартість продукції, так само компанія печеться про довкілля. На рахунок якості продукції також слід зазначити, що вся продукція компанії проходіт багатоступінчастий контроль, і компанія ESPA гарантує, що у продаж надходить лише перевірене устаткування високої якості.
Компанія бере участь у розділах
Розділи
.
Оновлення: 27.07.2018
Зареєстровано: 17.10.2013
Ідентифікатор: 8649
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями

Таганрог
Доброго дня!
Не могу дозвониться к Вам из Ростовской области, г. Таганрог, завод "Таганрог Газоаппарат". Пожалуйста, если не затруднит, напишите, как можно дозвониться в Симферополь. Набираю: 8-10-380-652 и семизначный номер - и автоответчик сообщает, что номер набран неверно. А мне задачу поставили набрать клиентов по Крыму на поставку котлов и колонок.
С уважением, Елена.
8-8634 322-250, 8-906-414-84-98.
15 лип. 2014 р., 14:07
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
www.truba.ua/ua/f/afo
QR-код сторінки компанії АФО-Крим
Посилання для мобільних пристроїв
АФО-Крим на мапі
Центральний офіс
Сімферополь, Червоноармійська, 164 95001
Режим роботи:
магазин
Пн — Сб 09:00‒16:00
Популярність компанії
1182 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 5 078