Алюмінієві радіатори KALDO і KALDO / R від Radiatori 2000 S.p.A.

calendar_today
25 жовтня 2007
query_builder
visibility
3 568
Радіатори KALDO і KALDO / R від Radiatori 2000. Radiatori 2000 це італійська фірма по виробництву алюмінієвих радіаторів - читайте на TRUBA.ua

Про фірму Radiatori 2000

Передові виробничі процеси, постійні капіталовкладення і впровадження технологічних нововведень дозволили фірмі Radiatori 2000 S.p.A. зайняти гідне місце серед провідних європейських виробників радіаторів.

Конкурентоспроможність пропонованої продукції забезпечується          високою якістю сировини, що поставляється на фірму з виробництв об'єднання Radiatori 2000 S.p.A.

Італійська фірма Radiatori 2000 S.p.A. об'єднує в собі сучасні виробничі процеси          і високу технологію — на виробництві забарвлення проводиться методом анафорезу.          Запропонувати продукцію високої якості і отримати позитивний відгук          клієнта є основною метою фірми.

Виробничий процес

Radiatori 2000 S.p.A.
Застосування          алюмінієвого сплаву забезпечує високу якість і відповідність необхідним          нормам, високу теплопровідність, механічну міцність, довговічність          і корозійну стійкість.

Заключна фаза забарвлення йде після попередньої          обробки поверхні і її фарбування. Попередня обробка включає          в себе знежирення спочатку розбризкуванням окислювача, а потім іммерсією          у фтороцирконат. Фарбування проводиться методом анафорезу, із завершальною          фазою у вигляді епоксидно-поліефірного розпилення. У результаті радіатор          має якісне покриття білого кольору (RAL 9016).

Виробничий цикл завершується упаковкою: кожна батарея          покривається поліетиленовою термозбіжною плівкою і вкладається в міцну          картонну коробку, на якій вказано її вміст.

Увесь виробничий процес проходить постійні якісні перевірки, тобто візуальний контроль і контроль за допомогою приладів, завдяки          чому продукція відповідає необхідним вимогам.

Радіатори KALDO і KALDO/R

Radiatori 2000 S.p.A.
Нові          моделі радіаторів KALDO і KALDO/R, розроблені          і виготовлені на фірмі Radiatori 2000 S.p.A, забезпечують максимальну          тепловіддачу при мінімальних витратах.

Алюмінієві радіатори, виконані в процесі лиття під          тиском, пропонуються з міжосьовою відстанню 500 мм. Радіатори сучасного          округленого дизайну легко вписуються в будь-який інтер'єр і підходять для          будь-яких приміщень, задовольняючи найвишуканіші смаки.

  • KALDO — робочий тиск 6 бар, випробувальний тиск            — 9 бар.
  • KALDO/R — робочий тиск 16 бар, випробувальний            тиск – 24 бар.

Радіатори відповідають нормативним вимогам EN 442.

Тривале використання радіатора залежить від його установки          відповідно до нормативних вимог і при дотриманні всіх правил          з установки, наведених в доданому до нього паспорті.

Установка і експлуатація радіаторів KALDO и KALDO/R

Для експлуатації з максимальною віддачею під час установки          радіатора слід мати на увазі:

  • ► Відстань від стіни і підлоги повинна бути як мінімум 3 і 12 см. Якщо            радіатор встановлюється в ніші, то відстань від верхньої внутрішньої            поверхні повинна бути не менше 10 см.
  • ► Значення рН води має перебувати в межах від 7 до 8.
  • ► Максимальний робочий тиск — 6-16 бар.
  • ► В обов'язковому порядку радіатор повинен мати клапан для відведення повітря            (рекомендується автоматичний).
  • ► Не користуватися під час чищення поверхні радіатора абразивними матеріалами            і розчинниками.
  • ► Повна герметичність забезпечується тільки у разі використання спеціально            призначених для цього прокладок.

Продукція фірми Radiatori 2000 S.p.A отримала високі європейські оцінки якості, включаючи сертифікат          ISO 9001.

Модель KALDO 500 500 R
Глибина, мм 95 95
Висота, мм 577 577
Міжосьова відстань, мм 500 500
Ширина, мм 80 80
gas 1” 1”
Вага приблизна, кг 1,400 1,600
Кількість води, л 0,46 0,58
Тепловіддача (_Т=50 К)* 124 128
_Т 70 193 198
n 1,310 1,310
 
Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції TRUBA.ua може не співпадати з думкою автора
коментарі
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями