Алюмінієві радіатори KALDO

calendar_today
2 грудня 0002
query_builder
visibility
748
Radiatori 2000 S.p.A. (м. Бергамо, Італія) — італійська фірма, що спеціалізується на виробництві алюмінієвих радіаторів.

Алюмінієвий радіатор KALDO

Про фірму Radiatori 2000 S.p.A.

Передові виробничі процеси, постійні капіталовкладення і впровадження технологічних нововведень дозволили фірмі Radiatori 2000 S.p.A. зайняти гідне місце серед провідних європейських виробників радіаторів.
Конкурентоспроможність пропонованої продукції забезпечується високою якістю сировини, що поставляється на фірму з виробництв об'єднання Radiatori 2000 S.p.A.

Італійська фірма Radiatori 2000 S.p.A. об'єднує в собі сучасні виробничі процеси і високу технологію — на виробництві забарвлення проводиться методом анафорізу. Запропонувати продукцію високої якості й отримати позитивний відгук клієнта є основною метою фірми.

Виробничий процес

Застосування алюмінієвого сплаву забезпечує високу якість і відповідність необхідним нормам, високу теплопровідність, механічну міцність, довговічність і корозійну стійкість.
Заключна фаза забарвлення йде після попередньої обробки поверхні і її забарвлення. Попередня обробка включає в себе знежирення — спочатку розбризкуванням раскислювача, а потім імерсією у фтороцирконат. Фарбування проводиться методом анафорезу, із завершальною фазою у вигляді епоксидно-поліефірного розпилення. У результаті радіатор має якісне покриття білого кольору (RAL 9016).
Виробничий цикл завершується упаковкою: кожна батарея покривається поліетиленовою термозбіжною плівкою і вкладається в міцну картонну коробку, на якій вказано її вміст.
Весь виробничий процес постійно проходить якісні перевірки: візуальний контроль і контроль за допомогою приладів, завдяки чому продукція відповідає необхідним вимогам.

Радіатори KALDO і KALDO / R

Нові моделі радіаторів KALDO і KALDO / R, що розроблені і виготовлені на фірмі Radiatori 2000 S.p.A, забезпечують максимальну тепловіддачу за мінімальних витрат.
Алюмінієві радіатори, виконані в процесі лиття під тиском, виготовлені з міжосьовою відстанню 500 мм. Радіатори сучасного округленого дизайну легко вписуються в будь-який інтер'єр і підходять для будь-яких приміщень, задовольняючи найвишуканіші смаки.

  • ● KALDO — робочий тиск 6 бар, випробувальний тиск — 9 бар.
  • ● KALDO/R — робочий тиск 16 бар, випробувальний тиск — 24 бар.

Радіатори відповідають нормативним вимогам EN 442
Тривале використання радіатора залежить від його установки відповідно до нормативних вимог і в разі дотримання всіх правил з установки, наведених у доданому до нього паспорті.

Алюмінієвий радіатор KALDO/R

Установка й експлуатація

Для експлуатації з максимальною віддачею під час установки радіатора слід мати на увазі:

  • ● Відстань від стіни й підлоги повинна бути як мінімум 3 і 12 см. Якщо радіатор встановлюється в ніші, то відстань від верхньої внутрішньої поверхні повинна бути не менше 10 см.
  • ● Значення рН води має перебувати в межах від 7 до 8.
  • ● Максимальний робочий тиск — 6-16 бар.
  • ● В обов'язковому порядку радіатор повинен мати клапан для відведення повітря (рекомендується автоматичний).
  • ● Не користуватися під час чищення поверхні радіатора абразивними матеріалами і розчинниками.
  • ● Повна герметичність забезпечується тільки в разі використання спеціально призначених для цього прокладок.

Продукція фірми Radiatori 2000 S.p.A отримала високі європейські оцінки якості, включно із сертифікатом ISO 9001.

коментарі
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями