ТОВ WildFlame

Харків
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 66 430 7742
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 98 065 9410
Опис

ТОВ WildFlame

ТОВ "Wild Flame" представлена ​​на ринку біокамінів України та країн СНД більше 5 років і є лідером продажів. Біокаміни, представлені в нашому інтернет-магазині, виконуються з високоякісних марок сталі, граніту, мармуру та інших матеріалів, аж до напівкоштовних каменів, використовується високоякісне скло. За бажанням замовника можлива інкрустація. Тут можна купити біокамін, який вбудовується в меблі або в стіну, а також настінні біокаміни, настільні і підлогові моделі. Наші біокаміни можна розташовувати в квартирах, на терасах, в розважальних закладах вони можуть служити як для обігріву, так і для підняття іміджу закладу.

Особливу увагу ми готові приділити індивідуальними замовленнями. Наші майстри здатні втілити в життя будь-які Ваші дизайнерські фантазії, створити біокамін, який не має аналогів в Україні і навіть у світі. Ми впишемо екокамін в будь-який дизайн квартири, будь-які бажані форми, розміри та інше.

В інтернет-магазині "Wild Flame" Ви зможете замовити авторські моделі або купити біокаміни, вартість яких буде відповідати рівню замовлення. Вас порадує, що наші ціни на біокаміни прийнятні, співставні з якістю і складністю роботи, і значно нижче, ніж ціни в магазинах конкурентів.

Звертайтеся в "Wild Flame" - тут Ви знайдете свій унікальний стиль. "Wild Flame" - це дикий вогонь, в якому народжується Ваш імідж.
Оновлення: 10.11.2015
Зареєстровано: 10.11.2015
Ідентифікатор: 22781
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/wildflame
QR-код сторінки компанії WildFlame
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Харків, ул. Нариманова,1а, офис 314 61064