Валюфтек

ТОВ Валюфтек

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 331 6708
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 63 499 5397
  • Контакти
Опис

ТОВ Валюфтек

Компанія «Валюфтек» займається постачанням обладнання для водопідготовки, очищення стічних вод і утилізації стоків тваринницьких ферм. Компанія представляє найкращих світових виробників водоочисного обладнання, а також виробляє свою власну лінійку шнекових дегідраторів і автоматичних полімерних станцій приготування флокулянта.
Нашими клієнтами є проектні організації, сервісні служби та компанії-виробники очисних споруд стічних вод і систем водопідготовки.
Основний спектр обладнання.
Мінікомпрессори HIBLOW японської фірми TechnoTakatsuki. Застосовуються в багатьох галузях промисловості: системи очищення стічних вод, аерація водойм, водойми рибних господарств, акваріуми, медичне обладнання, масажне обладнання.
Канальні повітродувки MAPRO (Італія) застосовуються в системах аерації господарсько- побутових, промислових і міських очисних спорудах стічних вод, в системах транспортування сипучих продуктів. Дане повітродувне обладнання не вимагає частого контролю технічного стану, відрізняється довговічністю і простотою обслуговування. Також компанія виробляє вакуумні насоси і газодувне обладнання для перекачування біогазу, природного газу та інших горючих газів у вибухонебезпечному виконанні.
Роторні повітродувки Mapner (Іспанія) призначені для подачі великих обсягів (до 25000 м³ / год) стисненого повітря або інертних газів під невеликим тиском (до 1 атмосфери) і використовуються в різних технологічних процесах.
Трубчасті та дискові аератори WALUFTECH для аерації муло-водяної суміші на біологічних очисних спорудах, для аерації водойм та ставків, систем рибного господарства і т.п. Залежно від конструкції і розмірів резервуара можна використовувати трубчатий дифузор або дисковий дифузор
Шнековий дегідратор осаду ATLANT-AQUA призначений для зневоднення будь-яких видів осаду, що утворився в процесі очистки стічних вод (господарсько-побутових, промислових, сільськогосподарських та ін.) до вологості 75% і менше, залежно від складу стічних вод.
Автоматична полімерна станція ATLANT-AQUA призначена для приготування розчину флокулянта з гранульованого порошку в автоматичному режимі.
EYS прессо-шнековий сепаратор SP - призначений для сепарації твердих та рідких фракцій матеріалів, багатих на волокнисті включення, такі як гній, спиртова барда, пивна дробина.
Електромагнітні дозуючі насоси, мембранні насоси-дозатори, плунжерні насоси-дозатори, датчики pH, датчики Rx, контролери, а також інші аксесуари італійської фірми Injecta.
Учасник виставок
Оновлення: 22.04.2017
Зареєстровано: 12.09.2009
Ідентифікатор: 3306
www.truba.ua/ua/f/walufech
QR-код сторінки компанії Валюфтек
Посилання для мобільних пристроїв
Валюфтек на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21 04080
Популярність компанії
1057 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 672