УкрСТК

ТОВ УкрСТК

Пакет Оптимальний
Київ
Тел .:
Loading 044 503-XX-XX Показати телефон +380 44 503 7068
Моб.:
Loading 050 842-XX-XX Показати телефон +380 50 842 1298
Тел .:
Loading 044 503-XX-XX Показати телефон +380 44 503 7068
  • Профіль компанії
  • Товари та послуги
  • Надійність
  • Контакти
Опис

ТОВ УкрСТК

Теплоізоляція трубопроводів, економне опалення без газу: твердопаливні котли, сонячні колектори, димоходи, енергозберігаючі радіатори, інфрачервоні обігрівачі, попередньо ізольовані труби, базальтові циліндри, сегменти ППУ, спінений каучук, рекомендації щодо зниження тепловтрат Вашого будинку.
Компанія `УКРСТК` займається впровадженням енергозберігаючих технологій в будівництві житлових, громадських та промислових будівель, а також енергоефективних систем теплопостачання на основі відновлюваних джерел енергії, таких як теплові насоси, геліосистеми, котли на біомасі. Для кожного типу будівель ми підбираємо оптимальне рішення з урахуванням його індивідуальних особливостей. Ми пропонуємо комплексний підхід у вирішенні проблем енергозбереження: зниження тепловтрат будівлі, впровадження альтернативних джерел енергії та систем ефективної роздачі тепла. Наші рішення дозволять Вам побудувати комфортний для проживання енергоефективний будинок. Ми пропонуємо тільки перевірені рішення як для приватних, так і для корпоративних замовників.

Базальтові циліндри для труб Parock, Rockwool, Mixwool, Техноніколь

Базальтові циліндри для труб Parock, Rockwool, Mixwool, Техноніколь
Циліндри з базальтової вати від кращих європейських і вітчизняних виробників, а саме: Parock, Mixwool, Rockwool, Техноніколь, також і з покриттям алюмінієвою фольгою. Представлено різні типорозміри. Товщина ізоляції від 20 мм до 120 мм. Внутрішній діаметр від 18 мм до 529 мм.

Використовуються для теплоізоляції інженерних систем цивільного та промислового призначення, паропроводів, теплотрас, димоходів і димових труб, технологічних трубопроводів, повітроводів і систем вентиляції, газопроводів.

Характеристики циліндрів з базальтової вати: негорючість (клас горючості НГ), робочий діапазон температур від -180 град. до +650 град., тривалий термін служби, незамінні при підвищених вимогах до пожежної безпеки, стабільність геометричних розмірів і характеристик протягом усього терміну експлуатації, висока хімічна та біологічна стійкість, стійкість до механічних впливів, швидкість і зручність монтажу. Може застосовуватися як зовні, так і всередині приміщень.

Мати прошивні, мати ламельні Paroc, Техноніколь, Rockwool, ізоляція Теплоізол, K-Flex, Termoizol, Нормаизол

Мати прошивні, мати ламельні Paroc, Техноніколь, Rockwool, ізоляція Теплоізол, K-Flex, Termoizol, Нормаизол
Широкий вибір технічної ізоляції на основі спіненого каучуку, базальтової вати і поліетилену від провідних європейських і вітчизняних виробників: прошивні мати, ламельні фольговані мати, технічні та вогнезахисні базальтові плити, полотно зі спіненого каучуку і поліетилену, в тому числі фольговане.

Основні функції технічної ізоляції: зниження втрат тепла, уникнення зміни температури теплоносія, утворення конденсату, замерзання, обмеження температури на поверхні, зменшення розповсюдження шуму технологічного обладнання, вогнезахист.

Основні області застосування: системи холодного і гарячого водопостачання та опалення, вентиляції та кондиціонування, морозильні та холодильні системи, промисловість.

Ізоляція Теплоізол, K-Flex, Palziv, Termoizol, Нормаизол на основі спіненого поліетилену і каучуку запобігає втратам тепла шляхом випромінювання і конвекції, збільшує загальну ефективність теплоізоляційної системи. Застосовується в якості підкровельної пароізоляції, ізоляції огороджувальних конструкцій, підкладки під підлогове покриття і в системі "тепла підлога", при обробці саун і лазень, для ізоляції повітроводів, трубопроводів, ємностей в системах водопостачання і опалювання. Широкий діапазон типорозмірів.

Сегменти теплоізоляційні з пінополіуретану

Сегменти теплоізоляційні з пінополіуретану
Сегментиі з пінополіуретану для утеплення труб при підземному та надземному прокладанні. Пінополіуретан має найнижчу теплопровідність серед теплоізоляційних матеріалів. Його товщина 50 мм по теплопровідності рівнозначна 100 мм мінеральної вати. Це дає можливість максимального енергозбереження інженерних мереж. Переваги сегментів із пінополіуретану: Висока вологостійкість і міцність дозволяють використовувати сегменти для підземної прокладки. Термін використання з незмінними технічними характеристиками складає 25-30 років. На протязі всього терміну використання не відбувається усадка і зміни в структурі матеріалу. Екологічна безпека дозволяє використовувати матеріал в медичних і дитячих закладах, харчовій промисловості. Біохімічна стійкість дає можливість застосовувати сегменти із пінополіуретану на об'єктах хімічної і нафтохімічної промисловості. Технологічність і простота монтажу дозволяють проводити роботи швидко в будь-який час року без спеціальних засобів захисту (до 200 м теплоізоляції трубопроводу за зміну). Сегменти ППУ без покриття використовуються для теплоізоляції трубопроводів різного призначення з подальшим нанесенням різних захисних покриттів (металеві кожухи, ПВХ покриття, фарбування та інші). Сегменти з покриттям фольгопергамін застосовуються для зовнішніх трубопроводів. Фольгопергамін захищає теплоізоляцію від ультрафіолетового випромінювання, атмосферних опадів та пошкоджень. Сегменти з покриттям пергамін використовуються для підземної прокладки трубопроводів. Пергамін захищаю теплоізоляцію від попадання вологи.
Застосування сегментів ППУ для теплоізоляції труб дозволяє збільшити термін служби теплотрас до 30-40 років, знизити теплові втрати в 10 разів до 2%.
Щільність пінополіуретана: 45-70 кг/м3
Теплопровідність: 0,022-0,028 Вт/м˚С.
Міцність на стиск при 10% деформації: 0,2 МПа
Міцність при вигині: 0,12 МПа
Температура використання: від -50˚С до +140˚С Водопоглинання по об'єму на протязі 24 годин: 0,2%
Діаметри від 18 мм до 630 мм
Товщина ізоляції від 30 мм до 60 мм

Утеплювач для труб спінений каучук Kaiflex, Eurobatex, K-flex, спінений поліетилен Thermaflex, Tubex, Теплоізол

Утеплювач для труб спінений каучук Kaiflex, Eurobatex, K-flex, спінений поліетилен Thermaflex, Tubex, Теплоізол
Ізоляція для труб на основі спіненого каучуку Kaiflex, K-flex, Eurobatex, а також спіненого поліетилену Thermaflex, Tubex, Теплоізол. Великий вибір типорозмірів (товщина від 6 мм до 32 мм, внутр. діаметр від 6 мм до 160 мм).

Один з найбільш надійних видів теплоізоляції для інженерних систем, застосовується для уникнення втрат енергії, змін в температурі теплоносія або обмерзання, утворення іржі і конденсату. Ізоляція має тривалий термін експлуатації, може використовуватися в суворих кліматичних умовах і складних експлуатаційних режимах. Застосовується у всіх областях будівництва, за рахунок екологічності матеріалу дозволено використання в лікувальних і дитячих установах, на підприємствах харчової промисловості, а також у вибухонебезпечних і пожежонебезпечних приміщеннях категорії А і Б.

Характерні особливості - паро-і водонепроникність, гнучкість і еластичність, стабільність фізичних властивостей навіть при 100% вологості, найнижча теплопровідність, висока біологічна і хімічна стійкість, пожежна та вибухобезпечність.

Теплоізольовані труби Flexalen, Ізопрфлекс

Теплоізольовані труби Flexalen, Ізопрфлекс
Теплоізольовані труби Flexalen та Ізопрофлекс для зовнішніх інженерних мереж являють собою однотрубну, двотрубну або багатотрубну систему для гарячого і холодного водопостачання.

Полібутенові труби укладені в високоефективну теплоізоляцію, захищену високоміцним гофрованим кожухом з поліетилену низького тиску. Труби мають спеціальний антидіффузний шар. З'єднуються не тільки традиційними компресійними і прес-фітингами, але і за допомогою зварювання з утворенням високонадійного однорідного з'єднання. Обладнання для зварювання надається в оренду на час монтажу системи. Захисний кожух стійкий до ультрафіолету. Термін служби системи теплоізольованих трубопроводів Flexalen досягає 50 років.

Система використовується для прокладки теплотрас при будівництві нових та реконструкції існуючих теплових мереж, при будівництві приватних будинків, котеджних селищ, на об'єктах виробничого призначення. Монтаж системи проводиться легко і швидко, що значно знижує терміни монтажу і його вартість. Завдяки гнучкості трубопроводів їх можна укладати в трасу будь-якої конфігурації.

Предизолированные стальные трубы, сегменты теплоизоляционные из пенополиуретана

Предизолированные стальные трубы, сегменты теплоизоляционные из пенополиуретана
Предварительно изолированные пенополиуретаном стальные трубы, защищенные оболочкой из полиэтилена, предназначены для сетей центрального отопления при подземной прокладке, защищенные оболочкой из оцинкованной стали - для надземной прокладки. Сегменты теплоизоляционные из пенополиуретана для утепления труб при подземной и надземной прокладке.
Пенополиуретан обладает самой низкой из современных теплоизоляторов теплопроводностью. Это позволяет добиться максимально возможного энергосбережения на промышленных и хозяйственных системах самого широкого назначения.
Срок эксплуатации ППУ составляет более 30 лет с полным сохранением свойств. Рабочая температура эксплуатации до +140˚С. Изоляция из пенополиуретана монолитна, бесшовна, не образует мостиков холода. ППУ инертен к щелочным и кислотным средам, защищает трубу от наружной коррозии и химически агрессивных сред, существенно продлевая срок службы трубопровода. Пенополиуретан не токсичен и безопасен для человека.
Применение теплоизолированных пенополиуретаном труб позволяет увеличить срок службы теплотрасс до 30-40 лет, снизить тепловые потери в 10 раз до 2%, снизить капитальные затраты на 15-20% (не требуется строительство каналов, камер для установки запорной арматуры), эксплуатационные в 9 раз, ремонтные в 3 раза.

Попередньо теплоізольовані труби із поліпропілену (труби ППР)

Попередньо теплоізольовані труби із поліпропілену (труби ППР)
Попередньо теплоізольовані пінополіуретаном труби із поліпропілену (труби ППР) з захисною оболонкою із поліетилену призначені для мереж центрального опалення при підземному прокладанні, з захисною оболонкою із оцинкованої сталі - для надземного прокладання.
Пінополіуретан має найнижчу поміж сучасних теплоізоляційних матеріалів теплопровідність (0,025-0,033 Вт/м˚С), 50 мм пінополіуретану замінює приблизно 100 мм мінеральної вати. Це дає можливість максимального енергозбереження інженерних мереж житлово-комунальних, промислових і господарських підприємств. Щільність пінополіуретану не менше 60 кг/м3, міцність на стиск при 10% деформації не менше 0,3 МПа, водопоглинання по об’єму на протязі 24 годин 0,2%. Висока вологостійкість і міцність дозволяють використовувати пінополіуретан для підземного прокладання.
Термін використання з незмінними технічними характеристиками складає більше 30 років. На протязі всього терміну використання не відбувається усадка і зміни в структурі матеріалу. Технологічність і простота монтажу дозволяють проводити роботи швидко в будь-який час року без спеціальних засобів захисту. Теплоізоляція з пінополіуретану монолітна, безшовні, не утворює містків холоду, інертна до лужних і кислотних середовищ, захищає трубу від зовнішньої корозії і хімічно агресивних речовин, істотно продовжуючи термін служби трубопроводу. Пінополіуретан не токсичний і безпечний для людини.
Застосування теплоізольованих пінополіуретаном труб дозволяє збільшити термін служби теплотрас до 30-40 років, знизити теплові втрати в 10 разів до 2%, знизити капітальні витрати на 15-20% (не потрібне будівництво каналів, камер для установки запірної арматури), експлуатаційні в 9 разів, ремонтні в 3 рази. Наявність системи оперативно-дистанційного контролю дозволяє встановлювати і усувати дефекти і, як наслідок, запобігати типовим аваріям для теплових мереж інших конструкцій.
Використання труб із поліпропілену значно подовжує термін служби трубопроводу. Істотною перевагою поліпропіленових труб в порівнянні зі сталевими є їх мала вага, простий і швидкий монтаж, стійкість до корозії, тривалий термін служби. Для ізольованих поліуретаном труб немає потреби в захисті від блукаючих струмів та улаштуванні дренажної системи.
Робочий тиск: 16 атм, 20 атм.
Температура використання від -50˚С до +95˚С.
Довжина труби: 4 м, 6 м
Діаметри: від 20 мм до 110 мм

Попередньо теплоізольовані труби для геліосистем

Попередньо теплоізольовані труби для геліосистем
Гнучкі гофровані труби із нержавіючої сталі AISI 316 L з високотемпературною термоізоляцією, що захищена покриттям, стійким до ультрафіолетового випромінювання і механічних пошкоджень.
Ідеально підходять для підключення теплоакумулюючої ємності з сонячними колекторами в системах гарячого водопостачання і опалення. Можуть застосовуватись як для зовнішніх підключень, так і для внутрішньої розводки в приміщенні. Комплектуються електричним кабелем датчика температури і набором комплектуючих для з'єднання.
Попередньо теплоізольовані труби гарантують стійкість до високих температур і хімічним сполукам. Теплоізоляція у них монолітна, безшовна, не утворює містків холоду, тому вони значно знижують тепловтрати, тим самим підвищуючи ефективність роботи геліосистем, покращують її надійність і довговічність, а також значно спрощують процес монтажу.
Труби із нержавіючої сталі: DN 16, DN 20, DN 25. Максимальний робочий тиск: 16 бар
Товщина ізоляції: 14 мм, 20 мм
Коефіцієнт теплопровідності при +20˚С: 0,04 Вт/м˚С.
Робоча температура: від -50˚С до +150˚С (короткочасно до +175˚С).
Довжина бухти: 10, 15, 20, 25 м

Керамические обогреватели с рисунком

Керамические обогреватели с рисунком
Керамические панели отопления - идеальное решение для Вашего эксклюзивного интерьера и экономичного электроотопления. Нагрев помещения осуществляется двумя способами: конвекционный способ и мягкий тепловой поток от панели.
Экономия на отоплении достигает 30% по сравнению с радиаторами, тепловентиляторами и тепловыми завесами.
Преимущества панелей: высокий коэффициент теплоотдачи, безопасны для детей и животных, не сжигают кислород, не сушат воздух, не создают посторонних запахов, регулировка температуры в каждой комнате, простой монтаж и обслуживание, красивый внешний вид, срок службы до 30 лет.
Уникальность панелей в том, что мы можем нанести на обогреватель любое изображение, фотографии или рисунок. Вы можете выбать любое изображение из нашего фотобанка или предоставить свои изображения. Обогреватели идеально вписываются в любой интерьер.
Мощность: 0,475 В
Отапливаемая площадь: 10 м.кв при высоте потолка 2,7 м
Размер панели: 600х600х12 мм
Степень защиты: IP 44
Рабочая температура: +80˚С
Гарантия: 5 лет

Мідно-алюмінієві радіатори та вбудовані в підлогу конвектори Jaga, Polvax

Мідно-алюмінієві радіатори та вбудовані в підлогу конвектори Jaga, Polvax
На сьогоднішній день для економії енергії існує необхідність не тільки в енергоефективних джерелах тепла, але і в системах ефективної роздачі тепла.

Для сучасних низькотемпературних систем теплопостачання на основі поновлюваних джерел енергії (сонячні колектори, теплові насоси) ідеально підійдуть радіатори Low H2O Energy Saver виробництва компаній Polvax (Польща) і JAGA (Данія), які ідеально поєднують в собі максимальну теплову потужність і витончену форму, і ефективно працюють навіть при низькій температурі теплоносія. Зниження температури теплоносія на 20 ˚С збільшує ефективність роботи сонячних колекторів та теплових насосів в півтора рази.

Інноваційний теплообмінник Low H2O з мінімальним споживанням води, який виготовлений з алюмінію і міді, негайно передає тепло в приміщення, тому приміщення нагрівається набагато швидше. При цьому споживається на 15% менше енергії в порівнянні з традиційними радіаторами, при віддачі тої ж кількості тепла в приміщення.

Радіатори Low H2O Energy Saver відповідають найвищим стандартам безпеки, не тільки заощаджують енергію, але і більш рівномірно розподіляють тепло в приміщенні, створюють тепло і комфорт у Вашому будинку.

Керамічні радіатори з додатковим електробігрівом

Керамічні радіатори з додатковим електробігрівом
Керамічні радіатори HotEnergy призначені для застосування в системах центрального та індивідуального опалення з примусовою циркуляцією теплоносія. Застосування нових технологій в конструкції приладів дозволяє економити до 20% енергії і здійснювати точне і динамічне регулювання температури в приміщенні.
Додатковий електрообігрів з електронним термостатом дозволяє комбінувати використання водяного та електричного опалення. При використанні в будинках з центральним опаленням це мінімізує залежність від малоефективної системи центрального опалення. А при використанні в приватних будинках з автономним опаленням дозволить економити на комбінуванні газового і електричного опалення. Також з'являється можливість обігрівати приміщення в період міжсезоння, коли немає необхідності роботи центральної опалювальної системи, це в свою чергу дозволить заощадити на покупці додаткових джерел обігріву.
Оригінальна конструкція мідно-алюмінієвого теплообмінника з дуже низьким об'ємом теплоносія забезпечує швидкий прогрів приміщення, утворюючи потужний конвекційний потік повітря (90% теплового потоку), а керамічна зовнішня панель прогріває приміщення інфрачервоним теплом нагрітого каменю (10% теплового потоку).
При низьких температурах теплоносія радіатори HotEnergy працюють набагато краще за радіаторів іншіх типів, тому вони ідеально підходять для роботи з конденсаційними котлами, тепловими насосами, сонячними колекторами. Зниження температури теплоносія на 20˚С збільшує ефективність роботи цих джерел тепла в півтора рази.
Радіатори HotEnergy відрізняються високою корозійною стійкістю завдяки тому, що теплоносій контактує лише з міддю і виключається електрохімічна корозія. Керамічні радіатори HotEnergy сумісні зі сталевими, мідними, пластиковими та металопластиковими трубами, а також з будь-якими типами теплоносіїв (пар, вода, незамерзаючі рідини). Для скидання повітря з системи опалення радіатори укомплектовані ручними клапанами. Підключаються без застосування спецтехнологій і спецінструменту. Висока якість і ретельний контроль на всіх стадіях виробництва дозволяють гарантувати стійкість до гідроудару і стабільну роботу в системах опалення з робочим тиском теплоносія до 1,6 МПа.
Продумані конструкторські рішення, гарний зовнішній вигляд дозволяють керамічним радіаторів HotEnergy стати прикрасою будь-якого найвишуканішого інтер'єру. Вони зручні в користуванні, екологічно чисті, швидкодіючі, безшумні і економічні опалювальні прилади. Радіатори виробляються з боковим (правим і лівим), нижнім (правим і лівим), з нижнім середнім і з боковим діагональним підключеннями.
Гарантійний термін експлуатації радіаторів 10 років. Гарантійний термін експлуатації додаткового електрообігрівача з терморегулятором: 5 років.
Термін служби не менше 40 років.

Теплоконтурні радіатори

Теплоконтурні радіатори
В основі енергоефективної роботи теплоконтурного радіатора лежить принцип парового опалення. Висока ефективність опалення парою є загальновідомим фактом, саме тому парове опалення використовується вже більше 100 років. При виготовленні енергоефективного теплоконтурного радіатора вдалося зберегти всі переваги парового опалення, при цьому позбувшись його недоліків.
Теплоконтурний радіатор являє собою металеву, герметичну конструкцію, частково заповнену вторинним теплоносієм. Підключення до системи опалення здійснюється за допомогою внутрішньої різьби, розташованої в нижній частині радіатора. Максимальний робочий тиск 25 бар. Максимальна робоча температура 120˚С.
Принцип роботи теплоконтурного радіатора заснований на використанні енергії фазового переходу пар - рідина. Пристрій частково заповнений вторинним теплоносієм, що представляє з себе рідину з низькою температурою кипінняі +35°С, при цьому відбувається його перехід з рідкого в пароподібний стан. Пар з великою швидкістю поширюється по всьому об'єму радіатора, конденсується на внутрішній поверхні, передаючи свою енергію, тим самим рівномірно і швидко нагріваючи весь радіатор. Даний факт підтверджений тепловізійної зйомкою під час проведення випробувань.
Теплоконтурні радіатори можуть використовуватися як для автономних систем опалення, так і для систем центрального опалення, в тому числі багатоповерхових висотних будівель. Радіатори застосовують в насосних, елеваторних і гравітаційних системах опалення з одно або двотрубної розводкою. Мала інерційність радіаторів забезпечує ефективне терморегулювання з гарантією максимальної комфортності. В якості теплоносія можуть використовуватися незамерзаючі рідини, рН яких не перевищує 9.
Основні переваги теплоконтурних радіаторів:
1) рівномірний нагрів всієї площі радіатора без холодних зон. За рахунок цього досягається максимальна щільність теплового потоку з усієї площі теплоконтурного радіатора;
2) низька інерційність при нагріванні;
3) висока швидкість теплопередачі енергії теплоносієм приміщенню;
4) компактний розмір при високій потужності;
5) значне (в 10 разів) скорочення кількості теплоносія в системі опалення;
6) зручність монтажу і простота в експлуатації;
7) не вимагають прочищення навіть після тривалого періоду експлуатації, так як в радіаторі немає зон відкладення бруду і накипу;
8) відсутність корозії забезпечує тривалий термін експлуатації;
9) низький гідравлічний опір;
10) відсутня необхідність розповітрювання радіатора;
11) застосування малопотужних циркуляційних насосів в системі опалення;
12) скорочення витрат на комплектуючі і монтаж системи опалення;
13) доступні будь-які кольори і розміри за бажанням замовника;
14) ефективна економія енергії до 15%.

Радиаторы стальные панельные PURMO

Радиаторы стальные панельные PURMO
Стальные панельные радиаторы PURMO с боковым или нижним подключением являются удачным сочетанием небольших габаритов, высокой теплоотдачи и доступной цены. Имеют привлекательный внешний вид.
Радиатор состоит из передней панели и от одного до трех уровней внутреннего оребрения. Конвекционный поток создается между передней панелью и стеной. Оребрение служит для создания направленного теплового потока. Таким образом создается естественное конвективное движение воздуха снизу вверх без тепловых потерь на боковую отдачу. Теплый воздух не расходится по сторонам, а проходит полноценный процесс нагрева в данных тепловых каналах.
Производится из холоднокатанного листового металла толщиной 1,25 мм. Окончательная отделка поверхности произведена высококачественным электростатически нанесенным порошковым покрытием.
Сертифицированы в системе качества ISO 9001
Цвет: белый
Рабочее давление: 10 бар
Температура теплоносителя: до 110 град.
Высота: 300, 400, 500, 600, 900 мм
Длина: от 400 мм до 3000 мм

Димарі з нержавіючої сталі для газових і твердопаливних котлів

Димарі з нержавіючої сталі для газових і твердопаливних котлів
Димарі з нержавіючої сталі використовуються для роботи з твердопаливними і газовими котлами. Для твердопаливних котлів рекомендується товщина сталі 0,8-1 мм, для газових - 0,5 мм. В асортименті представлений широкий ряд типорозмірів, діаметр від 100 мм до 300 мм.

Димарі займають мінімум площі, за рахунок модульності з елементів можна зібрати систему будь-якої конфігурації. Довжина труб 0,25 м, 0,5 м, 1 м. Одностінний димар встановлюють в існуючий цегляний димар або всередині приміщень з подальшою обшивкою термостійкими і вогнестійкими матеріалами.

Двостінний димохід може встановлюватися як всередині, так і зовні будинків. Складається з двох труб зі вставками спеціальної вогнестійкої базальтової вати між ними, відрізняється високою пожежобезпекою, рекомендується для установки в дерев'яних будинках і лазнях.

Дымоходы керамические Icopal Wulkan различных диаметров

Дымоходы керамические Icopal Wulkan различных диаметров
Керамічні димарі Icopal Wulkan для роботи спільно з котлами. Універсальні двошарові і тришарові димоходи з можливістю роботи на газі, рідкому і твердому паливі. Правильність і безпеку роботи димоходу забезпечують комплектуючі високої якості.

Керамічний димохід забезпечує якісне спалювання палива, ідеальну тягу і безпеку для мешканців будинку. Підходить для спільної роботи з котлами, які мають температуру відвідних газів нижче +200 градусів, це пов'язано зі стійкістю до конденсату і кислотного середовища внутрішніх керамічних каналів. Для виготовлення зовнішнього блоку використовується вулканічна порода щільністю 780 кг/м.куб. Розміри блоків і збільшена товщина стінок забезпечують повну вентиляцію системи і теплоізоляцію.

Чому варто вибрати керамічні димоходи? Відповідь проста - вони стійкі до високих температур, пожежобезпечні, кислотостійкі, відрізняються стійкістю до перепадів температури і корозії, мають високу міцність.

Технічні характеристики:
• висота до 35 м
• робоча температура від +60 град. до +600 град
• здатність витримувати термоудар +1000 град. (30 хвилин)
• діаметр внутр. каналів - 140 мм, 200 мм, 250 мм
• розмір зовнішніх блоків 460х460 мм.

30-річна іменна гарантія.

Котли пелетні твердопаливні

Котли пелетні твердопаливні
Котли пелетні твердопаливні європейського та вітчизняного виробництва: Toby, Міні Біо, Pellets Fuzzy Logic, Pellets-100, КТ-2Е-SH, ARS, Termomont,.

Пелети відносяться до біопалива з високими теплотворними властивостями. Опалення на пелетах - це безпечний, екологічно чистий і недорогий спосіб створити комфортну і теплу атмосферу в приміщенні. Такий вид опалення дає можливість повністю автоматизувати роботу котельної шляхом автоматичної подачі палива з бункера або паливного складу. Котли на пелетах використовують як для опалення житлових будівель, так і для промислових споруд.

Вибираючи твердопаливні пелетні котли, переконайтеся в наявності таких характеристик:
• автоматичний розпал
• захист від перегріву
• автоматичне регулювання процесу горіння (дотримання балансу між оптимальним режимом горіння і мінімально необхідною витратою палива)
• вимір і регулювання температури зворотньої води
• автоматичне очищення пальника і теплообмінника
• система запобігання зворотнього займання.

Гарантія на продукцію. Надаємо послуги монтажу та сервісне обслуговування.

Котли твердопаливні Альтеп, Spark, Swag від 10 кВт до 350 кВт

Котли твердопаливні Альтеп, Spark, Swag від 10 кВт до 350 кВт
Котли твердопаливні тривалого горіння Альтеп, Spark, Swag (потужність - від 10 кВт до 350 кВт) є новим поколінням котлів на твердому паливі. Найбільш економні в експлуатації за рахунок дуже високого показника ККД, що досягає 83%. Одноразове завантаження палива забезпечує приблизно 24-48 годин горіння. Збільшення періоду горіння залежить від зовнішніх температур та ізоляційної здатності будівлі, а також палива.

Враховуючи зростання цін на газ та електроенергію, котли даного типу особливо затребувані останнім часом, широко застосовуються як в побуті, так і для промислового використання. Особливу увагу твердопаливні котли викликають у підприємств, які займаються деревообробкою, оскільки їх використання вирішує відразу дві проблеми: опалення приміщень та утилізація відходів.

Твердопаливні котли повністю безпечні для навколишнього середовища, їх основні переваги - автономність, доступність, дешевизна палива.

Монтаж. Гарантія. Сервісне обслуговування.

Пелетні пальники для переобладнання газових, рідкопаливних і твердопаливних котлів на пелетні

Пелетні пальники для переобладнання газових, рідкопаливних і твердопаливних котлів на пелетні
Недорога можливість переобладнання різних систем опалення (котлів газових, рідкопаливних, твердопаливних), парогенераторів, сушарок, печей, випарників і т.д. Для модернізації використовуються пальники пелетні Pelltech, що забезпечують повну автоматизацію процесу згоряння, високу надійність і безпеку, значне зниження витрат на енергоносії, зручність і простоту використання.

Потужність від 20 кВт до 1000 кВт. Термін повернення коштів при переході з дизельного - 4 місяці, при переході з електричного - 6 місяців, при переході з газового - 1 рік.

Вакуумні сонячні колектори Heat Pipe

Вакуумні сонячні колектори Heat Pipe
Вакуумні сонячні колектори Heat Pipe використовуються всесезонно для гарячого водопостачання, підігріву води в басейні, підтримки системи опалення. Сучасна конструкція вакуумних труб дозволяє колекторам ефективно працювати з мінімальними тепловими втратами навіть при низьких температурах (до -50 ˚С), а також при розсіяному сонячному випромінюванні.

Колектор сонячний розрахований на роботу тільки в гібридному варіанті з основним джерелом опалення (котлом), так як для його роботи потрібне сонячне світло: коли сонце є, працює геліосистема, коли сонця недостатньо (ніч, похмурі дні) - включається котел. Для того, щоб сонячні колектори ефективно працювали для підтримки опалювальної системи, рекомендується використання опалювальних приладів, які працюють при низькій температурі теплоносія (низькотемпературні радіатори, теплі водяні підлоги).

Весь рік система сонячних колекторів буде виробляти близько 30-40% теплової енергії для опалення будинку та приготування гарячої води.

Теплый пол водяной Viega, APE: трубы, комплектующие, монтаж

Теплый пол водяной Viega, APE: трубы, комплектующие, монтаж
Тепла підлога дозволяє створити в приміщенні комфортний температурний режим. Основні плюси теплої підлоги - безпека, безшумна робота, екологічність, довговічність (більше 50 років). Середня температура поверхні підлоги - 24-26 град. Відсутність радіаторів дозволяє більш ефективно використовувати житлову площу.

Система теплої добре поєднується з низькотемпературними джерелами тепла: тепловими насосами, конденсаційними котлами, сонячними колекторами.

Для облаштування теплої підлоги у нас представлений комплекс матеріалів. Полібутенова труба Viega Fonterra PB 15х1,5 мм тришарова з антидифузійним шаром відповідає європейським нормам DIN 4726. Характерні особливості - висока еластичність, міцність, стійкість до тиску і підвищених температур, хімічна стійкість, стійкість до деформацій під впливом тривалих навантажень.

Труба металопластикова APE Multylayer - це багатошарова труба, що складається з двох шарів зшитого поліетилену, між якими розташований шар алюмінію, що створює кисневий бар'єр. Відповідає європейським нормам UNI 10954-1. Виробництво - Італія.
Керамічний обігрівач Африка Х750 графітовий з терморегулятором
Керамічний обігрівач Африка Х750 графітовий з ...
2790.00евро
Кровельная воронка с подогревом d=160мм
Кровельная воронка с подогревом d=160мм
3200.00грн
Рідкий утеплювач пінополіуретан (ППУ) в балончику 890 мл
Рідкий утеплювач пінополіуретан (ППУ) в балончику ...
300.00грн
Покрівельна воронка з металевим фланцем, з фартуком із ПВХ мембрани, з підігрівом
Покрівельна воронка з металевим фланцем, з ...
1300.00грн
Утеплювач пінополіуретан (ППУ) в балончику 890 мл
Утеплювач пінополіуретан (ППУ) в балончику 890 мл
300.00грн
Керамічний обігрівач Кам-ін з сушкою для рушників бежевий 475 Вт 600х600 мм з терморегулятором
Керамічний обігрівач Кам-ін з сушкою для рушників ...
2000.00грн
Компанія бере участь у розділах
Розділи
.
Оновлення: 18.05.2017
Зареєстровано: 24.01.2013
Ідентифікатор: 7623
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/ukrstk
QR-код сторінки компанії УкрСТК
Посилання для мобільних пристроїв
УкрСТК на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. Межигірська, 82А 04080
Режим роботи:
Офіс
Пн — Пт 09:00‒18:00
1 підписувач
Ирина
Ирина
Популярність компанії
1 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 20 997
Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматура
Котли і опалювальне обладнання
Печі, каміни
Радіатори опалення
Холод і Кондиціювання
Кондиціонери
Монтаж кондиціонерів
Проектування систем кондиціювання
Промислові системи кондиціювання
Вентиляція
Вентилятори
Повітропроводи
Осушувачі повітря, підготовка повітря
Проектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализації
Підготовка води, очищення води
Проектування систем водопостачання
Труби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнання
Інструменти
Кріплення, метизи
Програмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-видання
Виставки
Періодичні видання
Семінари та конференції
Бібліотека
Оголошення
Додати компанію
Оголосити тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2018 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача