Термо-С

Термо-С

Донецьк
Моб.:
Loading Показати телефон +380 94 140 0937
  • :
  • Об`єкти
  • Контакти
Опис

Термо-С

Центр опалення та водопостачання "Термо-C" існує більше 7 років. За цей час ми зарекомендували себе як надійний і лояльний постачальник опалювального обладнання, а також комплектуючих до систем водопостачання, каналізації та іншого. Газові, електричні, твердопаливні котли Protherm, Vaillant, Saunier Duval представлені нами на ринку Донецька - це гарантовано надійне і налаштоване на довговічну роботу обладнання.

Насоси Grundfos - вже не перший рік залишаються Світовим лідером з виробництва помічників Вам - дорогому клієнтові. Опалення, водопостачання, каналізація, пожежогасіння та багато іншого - це те, що допоможе Вам вирішити насосне обладнання від датського виробника Grundfos. А така насосна станція як MQ 3-35, MQ 3-45, і зовсім є продуктом унікальним у зв'язку з тим, що конкуренти за 10 років не змогли зробити гідний аналог.

Електричні теплі підлоги DEVI - данський еталон якості та енергоефективності класу А. Не один конкурент у Світі за всю історію не зміг навіть наблизитися за якістю до електричних теплих підлог DEVI, і ще не скоро зможе.

Сталеві радіатори Kermi виробництва Німеччини вже не перший рік залишаються лідером світових гонок за якістю. Хоча б те, що у Kermi всього один завод, але з величезними виробничими можливостями, знаходиться в Німеччині, чи це не гарантія довговічної і правильної роботи системи опалення.

Радіатор алюмінієвий і біметалевий фірми Tenrad, є досить молодим виробником, але за кілька років вони вже всім довели свою беззаперечну впевненість і довговічність у використанні. Tenrad - це спокій для Вас за тепло у Вашому будинку.

Запірна арматура, різьбові і прес з'єднання, крани, колектора, металопластикова труба від справжнього італійського виробника фірми Valtec (7 років гарантії), є кращими зв'язуючими елементами між котлами PROTHERM, Vaillant, SaunierDuval, насосами Grundfos і кращими радіаторами Kermi і Tenrad.

На завершення всього вищесказаного, хочу зауважити, що центр опалення та водопостачання "Термо-C" знає як це все ще й правильно зібрати воєдино. Грамотна консультація від будь-якого із співробітників, приємна знижка, монтаж, сервіс та післягарантійне обслуговування - це все те, що можна отримати у нас в реальному магазині, а не в маленькому сумнівному офісі.
Оновлення: 19.02.2018
Зареєстровано: 25.11.2010
Ідентифікатор: 4699
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/termos
QR-код сторінки компанії Термо-С
Посилання для мобільних пристроїв
Термо-С на мапі
Центральний офіс
Донецьк, вул. Разенкова, 12
Популярність компанії
346 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 911