Техприлад

ТОВ Техприлад

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 467 2640
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 467 2644
  • Об`єкти
  • Контакти
Опис

ТОВ Техприлад

Компанія ТОВ НВП `Техприлад` є виробником та прямим імпортером в Україну широкого асортименту обладнання для регулювання та обліку робочих середовищ в системах централізованого тепло- та водопостачання; трубопровідної арматури та автоматики для різних теплоносіїв в промислових системах, в тому числі пари, термального масла, а також нафтопродуктів, хімічно - агресивних агентів тощо. Компанія є авторизованим партнером в Україні та постачає зі складу в м. Києві та під замовлення продукцію наступних виробників:
Siemens Switzerland Ltd (Швейцарія)
Автоматика для систем опалення, кондиціювання та вентиляції: електронні контролери серій SYGMAGYR, ALBATROS, SYNCO, датчики температури, двох та трьохходові регулюючі клапани з електроприводами серії ACVATIX, термостати для фен-койлів датчики та реле перепаду тиску, приводи повітряних засувок та ін.
Компанія ТОВ НВП `Техприлад` пропонує також шафи управління тепловими пунктами власного виробництва які виконуються на базі контролерів SYGMAGYR RVD 115/109 та RVD135/109 (Siemens).
Landis+Gyr GmbH (Німеччина), В Meters S.r.I. (Італія), PoWoGaz S.A. (Польща), AS Aswega (Естонія)
Лічильники тепла, води, промислові витратоміри. Власне виробництво багатоканальних теплолічильників Суперком-01-SKS-3 з ультразвуковими та тахометричними витратомірами з використанням імпортних комплектуючих.
ARI-Armaturen GmbH (Німеччина)
Промислова трубопровідна арматура: сідельні запірні і регулюючі клапани з сильфонним та сальниковим ущільненнями для пари, термального масла, нафтопродуктів з ручним, електричними та пневматичними приводами, запобіжні клапани, редукційні та перепускні клапани, регулятори температури прямої дії.
Valsteаm ADСA Engineering S.A.(Португалія)
Спеціалізоване обладнання і арматура для промислових пароконденсатних систем:
парові редуктори, конденсатовідвідники, сепаратори пари, конденсатні насоси, пароводяні змішувачі, установки збору та повернення конденсату, парові інжектори та установки для підігрівання рідин за допомогою пари, допоміжне обладнання.
Belgium Ventiel NV (Бельгія)
Кульові крани і поворотні засувки типу `батерфляй` для нафтопереробної, хімічної та харчової промисловості.
Vexve OY (Фінляндія), Tecofi SAS (Франція), Zetkama S.A. (Польща), Brandoni S.p.A. (Італія), VIR S.p.A. (Італія), LDM s.r.o. (Чехія)
Трубопровідна арматура для систем тепло- та водопостачання, регулятори тиску і температури прямої дії, кульові крани різних типів, фільтри, зворотні клапани, шиберні ножові засувки, засувки типу `батерфляй`, запобіжні клапани тощо.
Alfa Laval Lund AB (Швеція)
Пластинчасті теплообмінники для промисловості і теплопостачання. Власне виробництво розбірних теплообмінників з комплектуючих фірми Alfa Laval з правом встановлення товарного знаку фірми.
KFM S.A. (Польща)
Манометри, термометри, термоманометри, датчики тиску.
Компанія ТОВ НВП `Техприлад` є однією з перших офіційних дистриб’юторів компанії ВІЛО Україна і пропонує також повний спектр насосного обладнання виробництва компанії WILO AG (Німеччина).
ТОВ НВП `Техприлад` має власну лінію з виробництва модульних автоматизованих теплових пунктів для теплопостачання і промисловості.
Учасник виставок
Компанія бере участь у розділах
Розділи
.
Оновлення: 07.09.2011
Зареєстровано: 17.04.2007
Ідентифікатор: 550
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/techprilad
QR-код сторінки компанії Техприлад
Посилання для мобільних пристроїв
Техприлад на мапі
Центральний офіс
Київ, пер. Куренівський, 4 / 9 04073
Ліцензія: АB №192861, видана Министерством строительства и архитектуры
2 підписувача
Антонина
Антонина
Светлана
Светлана
Популярність компанії
422 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 4 425