Технолог

ТОВ Технолог

Суми
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 542 773 114
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 542 786 802
Опис

ТОВ Технолог

ТОВ `ТЕХНОЛОГ` розробило і освоїло у виробництві кілька серій герметичних відцентрових і вихрових насосів з приводом через магнітну муфту, що виключає застосування в них вузлів ущільнень приводних валів (як сальникових, так і торцевих), що відрізняються низькою надійністю і допускають витік перекачується.

Зазначені насоси призначені для перекачування вибухопожежонебезпечних рідин (бензин, газовий конденсат, спирт, зріджені вуглеводневі гази тощо), а також агресивних і токсичних продуктів (кислоти, луги, зріджені отруйні гази тощо), витік яких у навколишнє середовище неприпустима.

У масложирової промисловості герметичні високотемпературні відцентрові і вихрові насоси використовуються у вакуумних системах технологічних ліній переробки соняшникової олії, зокрема, для відкачування з-під вакуумних апаратів масла і продуктів його переробки при високій температурі (до 270 ° С).

У нафтогазопереробних виробництвах герметичні вибухозахищені відцентрові і вихрові насоси застосовуються для перекачування холодних і гарячих нафтопродуктів у технологічних лініях і установках при температурі робочого середовища до 250? 350? С.

Повсюдне застосування зазначені насоси знаходять у транспортних системах ліній подачі, розподілів і відвантаження газового конденсату, зріджених вуглеводневих газів, бензину та ін

Проектним організаціям рекомендується користуватися каталогом тільки при технічному проектуванні. При робочому проектуванні за уточненими даними слід звертатися на підприємство-виробник.
Оновлення: 07.11.2011
Зареєстровано: 07.11.2011
Ідентифікатор: 5982
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/technologsumy
QR-код сторінки компанії Технолог
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Суми, Сумы, пр-т Курский, 18а 40000
Популярність компанії
183 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 915