СОТА-КЛІМА

ПП СОТА-КЛІМА

Львів
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 50 746 4946
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 63 281 6783
  • Об`єкти
  • Досягнення
  • Контакти
Опис

ПП СОТА-КЛІМА

Шановні відвідувачі,ми раді вітати вас на сайті компанії СОТА-КЛІМА.

Компанія " СОТА - КЛІМА працює на будівельному ринку-18 років приймаємо замовлення від населення , та підприємств.

Набутий досвід і знання стимулюють компанію до пошуку нових кар'єрних можливостей .

Дані про компанію дає уявлення про професійний досвід , кваліфікації та досягнення.
Досвід компанії " СОТА - КЛІМА "

в 1996р. почали працювати на сантехнічному напрямку ,

з 1998р.добавили відділ опалення ,з 2005р.занялись вентиляцією,

з 2009р.встановлюємо кондиціонери, фахівці інженерного відділу працюють над промисловим холодом , та відкривають новий віділ.

з1996р. компанія проводить професійні переговори з клієнтами і проектними організаціями , проектуємо малі та середні об'єкти , а також доставляємо матеріали.

Спеціалісти нашої компанії з інженерних мереж , включаючи проектування і розробку , і монтаж систем опалення , водопостачання , водовідведення, вентиляції , кондиціювання, промислового холду , теплових пунктів , котелень та систем автоматизації до них.Тому ми знаємо цей вид діяльності з двох сторін , як замовники і як виконавці . Сподіваюся , що ми можемо бути корисним для вашої компанії , або приватного будинку.
В наявності три_бригади по 4 - людини. ( 12 -чоловік )всі співробітники , отримують підвищення кваліфікації два рази в рік , шляхом відвідування Львівських та Київських виставок. (Aquatherm-Україна,Gal-EXPO-Львів та ekxpolviv) дають можливість нашим працівникам слідкувати за іноваціями ринку.

Щоб стати кваліфікованим фахівцем недостатньо мати тільки освіту . До знань слід отримати досвід. Адже керувати бригадою робітників , не маючи за плечима практичних навичок в будівельній справі , неможливо. Образ виконроба , навіяний анекдотами радянського і пострадянського періодів – що бігаючий мужик , кричить прийняв сто грамів на груди і стусанами підганяє похмільних будівельників , йде в минуле. Йому на зміну , впевнено виступає зовсім інший образ - грамотний , енергійний професіонал , відмінний фахівець у своїй справі. Виконроби - це менеджери , організатори середньої ланки всіх будівельних робіт , які служать посередниками між замовниками будівництва і безпосередньо робітниками.

Ми надаємо повний сервіс клієнтам «послуга під ключ», включаючи всі побажання, оформлення документів у різних інстанціях цієї діяльності (відстеження сертифікації товарів). Стежимо за ринком енергосбереження. Працюємо на совість. З усіх питань ми надаємо безкоштовні консультації. Зв'яжіться з нами будь-яким, зручним для Вас, способом.Ви зможете оцінити наш сервіс.

Сім причин чому саме ми?
Уклавши з нами договір на комплекс робіт по проектуванню, комплектації , монтажу та сервісного обслуговування устаткування для систем вентиляції та кондиціонування ви отримуєте:
1.Послуги професійних фахівців у різних областях створення і обслуговування інженерних систем будь-якого рівня складності
2.Повний комплекс послуг з індивідуального проектування та монтажу систем вентиляції та кондиціонування , з урахуванням індивідуальних побажань , технічних вимог приміщень , санітарних і пожежних норм України
3.Найкраще сертифіковане обладнання , захищене гарантією виробників , а також нашої гарантією на монтаж і експлуатацію.
4.Гнучку систему цін і знижок на обладнання та супутні послуги з доставки , монтажу та обслуговування обладнання
5.Найкоротші терміни виконання замовлень , оперативну доставку і якісну установку інженерних систем на ваших об'єктах
6.Безкоштовний консалтинг наших фахівців з підбору, доставки і монтажу обладнання від наших інженерів.
7.Надійність, індивідуальний підхід до виконання завдань клієнтів , гарантована якість і комплексне рішення завдань - все це компанія « СОТА-КЛІМА » , яка забезпечує максимальний комфорт у вашому будинку і офісі!
Оновлення: 17.04.2014
Зареєстровано: 06.05.2011
Ідентифікатор: 5354
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/sotaklima
QR-код сторінки компанії СОТА-КЛІМА
Посилання для мобільних пристроїв
СОТА-КЛІМА на мапі
Центральний офіс
Львів, ген Чупринки58/а 790044
Ліцензія: АВ №596206, видана державна архітектурна-будівельна інспекція україни
Режим роботи:
Доставка
Пн — Сб 09:00‒20:00
Офіс
Пн — Пт 09:00‒19:00
Склад
Пн — Пт 09:00‒18:00
Популярність компанії
263 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 353