Скайтерм

ТОВ Скайтерм

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 97 227 1326
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +308(96)625-06-08
  • Контакти
Опис

ТОВ Скайтерм

Скайтерм - це молода компанія з позитивною динамікою розвитку на неосяжних просторах ринку котельного обладнання. Дана компанія пропонує найширший вибір устаткування для опалювальних систем від провідних виробників. SkyTherm пропонує для своїх клієнтів: котли, водонагрівачі, опалювальні радіатори, колектори, запірно -регулюючу арматуру та фітинги, всілякі насоси, димоходи, каналізаційні труби, а також багато інших товарів даної тематики. Наша компанія пропонує все, що може знадобитися для створення затишку у вашому домі.

Ми спеціалізуємося на продажу кліматичного обладнання найвищої якості:

· водонагрівачі

· Опалювальні котли

· колектори

· радіатори

· Насосне обладнання

· Запірно -регулююча арматура

· Фітинги для труб

· каналізації

· Різьбові з'єднання

· Димоходи.

Основною перевагою, яким володіє українська компанія SkyTherm, є продукція високої якості від провідних виробників у Європі та світі. Весь товар, представлений в нашому інтернет -магазині, сертифікований. Крім цього, висококваліфіковані фахівці готові виконати для клієнтів монтаж обладнання будь-якої складності. Чуйний персонал компанії в найкоротші терміни втілює задумки клієнтів в життя. Купити товар у компанії SkyTherm просто і швидко, зробити правильний вибір завжди допоможуть справжні майстри своєї справи - продавці- консультанти. Ми постійно працюємо над вдосконаленням якості обслуговування, ніж вже встигла завоювати чималий кредит довіри серед тих, хто вже скористався її послугами. Купуючи кліматичне обладнання у нашої компанії, можна бути впевненим у тому, що ви отримаєте саме те, чого хотіли.

Серед асортименту компанії SkyTherm можна зустріти десятки брендів зі світовими іменами, а також тисячі різних найменувань товарів. Дана компанія безпосередньо співпрацює з виробниками, саме тому ціни на товари завжди конкурентоспроможні. Кожен з клієнтів компанії гарантовано отримає кваліфіковану консультацію по його цікавлять. Інформація на сайті компанії оновлюється практично щодня, адже ми робимо все для найкращого обслуговування наших клієнтів.

Для тих, хто співпрацює з компанією на постійній основі, в індивідуальному порядку обмовляються знижки і умови подальшої спільної роботи. Компанія SkyTherm завжди рада новим партнерам по бізнесу.

З нашою допомогою можна реалізувати проект будь-якої складності та масштабу. Ми робимо все, що б кожен клієнт отримав сервіс найвищого рівня і залишився задоволений придбаним товаром, і тим самим ставав на крок ближче до статусу постійного клієнта.
Оновлення: 09.01.2014
Зареєстровано: 09.01.2014
Ідентифікатор: 21133
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/skytherm
QR-код сторінки компанії Скайтерм
Посилання для мобільних пристроїв
Скайтерм на мапі
Центральний офіс
Київ, ул. Колекторная 3 оф. 501
Режим роботи:
Скайтерм
Пн — Сб 08:00‒18:00