ВСП `Рембудзв`язок`

ТОВ ВСП `Рембудзв`язок`

Вінниця
  • Об`єкти
  • Контакти
Опис

ТОВ ВСП `Рембудзв`язок`

ТОВ «ВСП «Рембудзв’язок» являється підприємством, яке надає послуги з будівництва та підведення будь-яких інженерних комунікацій (водопровідних, газопровідних, електричних мереж, мереж зв’язку та ін.) по всій території країни, незалежно від місця розташування об’єктів.
Як самостійне підприємство існує уже 15 років та має великий досвід по роботі з різними організаціями-замовниками, у т.ч. з бюджетними. Також одним із напрямків діяльності підприємства є безтраншейне улаштування трубопроводів (футлярів) під міською забудовою, парками, водними перешкодами, болотами, лісними масивами, автомобільними чи залізничними дорогами та іншими інженерними комунікаціями шляхом продавлювання ґрунту (прокладка методом горизонтального направленого буріння) або винесення інженерних комунікацій з ділянок автомобільних доріг.
Для виконання вищевказаних робіт у підприємства є власна техніка. Роботи по безтраншейному улаштуванню трубопроводів виконуються установками горизонтально-направленого буріння.
Оновлення: 11.03.2013
Зареєстровано: 21.06.2010
Ідентифікатор: 3810
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями

Замовник
Не професіонали. Приїхали тільки зі спецавто, замовник дав працівників, додаткові труби на штанги (їхня лопнула), зварювальника, та інженера так, як в них не виявилось (дали упори, та вирили для їх обладнання траншею).
24 лип. 2016 р., 19:46
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
www.truba.ua/ua/f/remstroy
QR-код сторінки компанії ВСП `Рембудзв`язок`
Посилання для мобільних пристроїв
ВСП `Рембудзв`язок` на мапі
Центральний офіс
Вінниця, 21037 м Вінниця, вул.Сабарівська 11 21037
Ліцензія: серія АВ № 4599, видана Міністерство регіонального розвитку та будівництва України
Популярність компанії
638 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 2 368