ТД Прибалтика

ТОВ ТД Прибалтика

Пакет ПРОФ
Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 50 311 7306
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 97 053 7007
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 403 8083
  • Відділ продажу: +380 Показати телефон +380 50 311 7306
  • Товари та послуги
  • Об`єкти
  • Надійність
  • Контакти
Труби та фітинги водопостачання:
Heat-PEX
Pipelife International
Труби і фітинги опалення:
Heat-PEX
Pipelife International
Каналізаційні труби і фітинги:
Pipelife International
Труби та фітинги газопотачання:
Pipelife International
Опис

ТОВ ТД Прибалтика

ТД "ПРИБАЛТИКА" – офіційний дилер і співзасновник брендів Pipelife і Heat-Pex. Компанія надає повний спектр сантехнічних послуг більше 10 років.

ПайпЛайф – найбільший європейський виробник пластикових труб для опалення, водопостачання і каналізації.

Heat-Pex – перший і єдиний український виробник універсальної системи труб PEX-А з натяжною гільзою для опалення та водопостачання, що не поступається світовим аналогам.

Дренажні блоки Stormbox, виробництва Pipelife

Дренажні блоки Stormbox, виробництва Pipelife
Дренажні блоки Stormbox вважаються одним з кращих рішень для підземного дренажу, в умовах, коли мають місце бути постійні високі грунтові води. Системи виготовляються із сучасних і екологічних матеріалів і мають масу переваг перед класичними аналогами. Конструкція блоків Stormbox дозволяє зібрати резервуар будь-якої ємності і замінити, тим самим, існуючі системи, які складаються з канав і колодязів, фільтраційних полів з труб і траншей, заповнених гравієм будь-якої складності. При цьому, подібні системи з легкістю піддаються чищенню і іншим видам інспекції. Вони можуть використовуватися в місцях з великим навантаженням (наприклад, на дорогах при постійному русі транспорту) і в цілому розраховані на великий термін служби.

Матеріал - поліпропілен; колір - зелений (RAL 6024);
размери 1200х600х300мм; маса - 8,8 кг; місткість 206 літрів.

Дренажні системи виробництва Pipelife

Дренажні системи виробництва Pipelife
Дренажні гофровані труби виготовляються з полівінілхлориду ПВХ та відповіних добавок методом екструзії.
Спіральні свитки гофрованних стінок труб не тільки збільшують витривалість труби до стиснення, а також сприяють еластичності, що робить можливим смотування довгиз відрізків труб, транспортування и складання їх в бухтах.
Важливою перевагою дренажних гофрованих труз з ПВХ являється мала вага (приблизно в 20 разів менше ваги керамічних труб однакового діаметра), завдяки чому транспортування та вкладання труб значно дешевша та швидша.
выносливость виготовляє дренажні труби діаметром від 50 до 200 мм з повним комплектом фасонних частин.

Каналізаційна система `PRAGMA` від `Pipelife` 110мм, 160мм, 200мм, 250мм, 315мм, 400мм, 500мм

Каналізаційна система `PRAGMA` від `Pipelife` 110мм, 160мм, 200мм, 250мм, 315мм, 400мм, 500мм
Компанія “Пайплайф Україна” представляє на будівельному ринку каналізаційну систему “PRAGMA” для зовнішньої каналізації 110мм, 160мм, 200мм, 250мм, 315мм, 400мм, 500мм
Труба – гофрована, з подвійною стінкою (з внутрішньою гладкою і зовнішньою профільованою), виготовляється з кополімерного поліпропілену ПП і має розтрубне з`єднання.
Характеристики:
- Труба і фасонні частини стійкі до хімічно активних середовищ і до прокладки в агресивних грунтах.
- Труба і фасонні частини витримують як високу (короткочасно до +95 - 100°С), так і низьку (до -60°С) температури.
- Труба надзвичайно стійка до ударної деформації, що особливо важливе при температурах нижче 0°С (до -20°С). Ці характеристики роблять її особливо конкурентною в порівнянні з гладкою трубою з ПВХ, при транспортуванні і при монтажі в зимових умовах.
- Кільцева жорсткість еквівалентна 8 кН/мб, що відповідає експлуатаційному класу Т.
- Легка вага труби і її жорсткість – дуже зручні для транспортування і моментального монтажу прямо на будмайданчику.
- Труба може легко з`єднуватися з гладкостінними поліпропіленовими трубами і трубами з ПВХ. Тим паче, що фасонні частини в кожній системі взаємозамінні.
- Труба може легко розрізати в будь-який розмір простою пилою.

Колодязі дренажні і каналізаційні 315мм, 400мм, 630мм, 800мм, 1000мм

Колодязі дренажні і каналізаційні 315мм, 400мм, 630мм, 800мм, 1000мм
Колодязі системи Pipelife призначені для використання в каналізаційних, дощових і дренажних системах 315мм, 400мм, 630мм, 800мм, 1000мм.
Колодязі виготовляються з таких частин:
- Дно колодязя (кинета), виготовлене з ПП (різних діаметрів і бічних виходів)
- Вертикальна труба з ПВХ, ПП.
- Телескоп з чавунною кришкою або входом на кінці, залежно від використання.
- Кришки (дна) з ПВХ або ПП для закриття дренажних колодязів.
Колодязі спроектовані без можливості доступу і поставляються в трьох розмірах стрижньових труб, а саме: 110мм, 200мм і 400мм.
Також компанія Pipelife представляє каналізаційні колодязі без люка PRO 630, 800 і 1000, які призначені для застосування в зовнішніх гравітаційних системах каналізації (господарською, зливовою і загальнийсплавною) що закладається в дорожній смузі, в проїжджій частині або зовні дорогі.

Каналізаційна система PVC з гладкими стінками 110мм, 160мм, 200мм, 250мм, 315мм

Каналізаційна система PVC з гладкими стінками 110мм, 160мм, 200мм, 250мм, 315мм
Pipelife в програмі зовнішньої безнапірної каналізації пропонує труби і фасонні частини гладкостінні з ПВХ. Система складається з розтрубних труб трьох класів:
- L (SN = 2 kПa), діаметр 160-400мм.;
- N (SN = 4 kПa), діаметр 110-400мм.;
- T (SN = 8 kПa), діаметр 110-400мм.
Нова технологія розтрубного з`єднання з вмонтованим кільцем ущільнювача і нова інноваційна конструкція кілець ущільнювачів гарантують сучасність і надійність систем ущільнювачів.

Внутрішня каналізація виробництва Pipelife

Внутрішня каналізація виробництва Pipelife
Система внутрішньої каналізації включає повний перелік елементів для відведення господарський-побутових стоків всередині дома (підходи, спускові канали, вентиляція і канали відведення). Поліпропіленові каналізаційні труби виробництва Pipelife витримують тривалий вплив високої температури, стійкі до дії кислот, лугів і розчинників, стійкі до замерзання, експлуатаційний період оцінюється мінімум на 50 років.
Для виробництва труб і фасонних частин застосовується поліпропілен - ПП-блоковий з підвищеною термічною стійкістю.
Асортиментний ряд - від 32 до 160мм. Колір - сірий.

Безшумна каналізація MASTER - 3 виробництва Pipelife

Безшумна каналізація MASTER - 3 виробництва Pipelife
Безшумна каналізація MASTER 3 - це новинка від компанії Пайплайф Австрія. Звукоізоляційні характеристики були виміряні і підтверджені досвідченими випробуваннями, проведеними в Інституті будівельної фізики Фраунгофера в Штутгарті (Німеччина). Звукоізоляційні Труби Master 3 для внутрішньої каналізації випускаються в самому широкому асортименті діаметрів: 32 мм, 40 мм, 50 мм, 75 мм, 110 мм, 125 мм і 160 мм.

Гладкий внутрішній шар перешкоджає утворенню різного роду відкладень, а також частково впливає на добрі звукопоглинальні характеристики.
Твердий середній шар забезпечує високу ступінь жорсткості і надає особливу міцність.
Коричневий зовнішній шар забезпечує особливу ударостійкість - навіть при низьких температурах.

Труби PEX-а і латунні фітинги Heat-PEX (Ізраїль-Україна)

Труби PEX-а і латунні фітинги Heat-PEX (Ізраїль-Україна)
Унікальна система труб і фітингів з максимальним запасом міцності Heat-PEX (коефіцієнт> 1,5) - єдина в Україні, виготовлена ​​з елементами з «морської» латуні. В даний час краще рішення для монтажу комунікацій. Heat-PEX - труби і фітинги, які пройшли ряд жорстких випробувань, встигнувши за найкоротший проміжок часу зарекомендувати себе як якісний і гідний продукт з масою переваг.

Фітинги та труби Heat-PEX є легкозбірною конструкцією на основі труб Pex /AL/Pex або/і PEX-А і латунних фітингів, яка використовується для під'єднання тепло- або водопостачання.

Високий вміст міді в фитингах Heat-PEX (62%) говорить про високі корозійні і конструкційні властивості. Вони можуть витримувати надмірно високі і низькі температури теплоносія та навколишнього середовища, зберігаючи при цьому стабільність структури (в тому числі за умови застосування технічних рідин).
На фітинги та труби Heat-PEX виробник дає гарантію 15 років.

Труба для теплого пола Heat-Pex (Испанія) PE-RT, PEX-A (16мм)

Труба для теплого пола Heat-Pex (Испанія) PE-RT, PEX-A (16мм)
Для систем «теплого пола» мы предлагаем два вида труб, завода Heat-Pex: трубы PEX-a (диаметром 16 и 20 мм) и трубы PE-RT (диаметром 16 мм). Трубы диаметром 16мм выпускаются в бухтах по 100, 200 и 500 метров. Основным отличием пятислойной трубы Heat-Pex от аналогов, представленных на рынке, является то, что антидиффузионный слой, защищающий от проникновения в систему кислорода, находится не с внешней стороны трубы, а внутри, между слоями полиэтилена.

Теплі стіни виробництва компанії Pipelife

Теплі стіни виробництва компанії Pipelife
Поверхні, які нагріваються або охолоджуються змонтованими під штукатуркою трубами при настінному обігріві, передають теплову енергію в навколишнє середовище шляхом випромінювання. Причому обпектися об них неможливо: система настінного опалення має набагато більшу площу, ніж звичайні радіатори, тому теплоносій (вода), який в них використовується, має порівняно низьку температуру - приблизно від 30 до 45 градусів Цельсія. Проте приміщення прогрівається досить ефективно. Якщо при ремонті і новому будівництві йде боротьба за кожен міліметр корисного простору, є сенс використовувати тонкошарову систему опалення. Труби для теплих стін мають діаметр всього 10 мм і можуть використовуватися також для теплої підлоги в невеликих приміщеннях.

PPR системи Greenlife виробництва компанії Pipelife

PPR системи Greenlife виробництва компанії Pipelife
Системи Greenlife призначені для внутрішніх мереж холодного/гарячого водопостачання та опалення.

Сьогодні Pipelife International GmbH пропонує своїм клієнтам систему PPRC-труб і фітингів Greenlife зеленого і сірого кольорів, діаметром 20 - 75 мм, робочим тиском 20, 25 Атм, з повним комплектом фасонних частин. Труби та фітинги вироблені відповідно до DIN 8077 і DIN 8078 з поліпропілену тип 3 RA 130E (Borealis). Система контролю якості відповідно до стандарту ISO 9001 і Європейські технології управління виробництвом є запорукою високої якості продукції Pipelife International GmbH.

Надійність і довговічність трубопровідних систем безпосередньо залежить від якості і властивостей вихідного матеріалу. Поліпропілен RA 130E - підсумок унікальних розробок компанії Borealis. У ньому вдалося поєднати ряд цінних властивостей, що зробило цей матеріал ідеальним для створення систем водопостачання та опалення.

Очисна каналізаційна система SEPTIC

Очисна каналізаційна система SEPTIC
Очисна каналізаційна система SEPTIC Pipelife є повним набором пристосувань для утилізації побутових і господарських відходів з приватних і дачних будинків, пунктів громадського харчування, а також індивідуальних фермерських господарств. Pipelife виготовляє комплекти SEPTIC ємкістю 2 м3 (розрахований на 4-5 чоловік) і 3 м3 (для 5-7 чоловік).
Переваги очисної каналізаційної системи SEPTIC
• Обслуговування присадибного очищувача (SEPTIC), при стандартному використанні, обмежується вивозом відходів раз на рік.
• Ємкості мають автономну конструкцію.
• Можливість глибокого закладання ємкостей, до 1 метра нижче за рівень місцевості (до осі входу).
• Це очищення належить до небагатьох, які регулюють процес відходів в дренажні трубопроводи.
• Очисна каналізаційна система Pipelife може встановлюватися в різних грунтах і місцевості.
• Очисні каналізаційні системи, встановлені в землі, не вимагають термоізоляції, нормально функціонують в різних кліматичних умовах, а невелика вага забезпечує зручність монтажу і транспортування.
• Повний асортимент компанії Pipelife дає можливість пристосувати і встановити очисну каналізаційну систему SEPTIC залежно від власних потреб клієнта.
Учасник виставок
Компанія бере участь у розділах
Розділи
.
Оновлення: 10.10.2019
Зареєстровано: 29.08.2008
Ідентифікатор: 498
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями

Дренажные Системы
Лучшие поставщики дренажа в Украине! Самый большой ассортимент и самые низкие цены. Убедитесь сами!
30 груд. 2019 р. 16:09
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Зеленский
Ух красавчики, не думал что так недорого качественный товар можно купить
10 груд. 2019 р. 14:19
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Дмитрий
Ребята молодцы, качественное обслуживание! А главное быстрое оформление и выдача заказа.
28 бер. 2018 р. 16:05
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
www.truba.ua/ua/f/pipelife
QR-код сторінки компанії ТД Прибалтика
Посилання для мобільних пристроїв
ТД Прибалтика на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. Святошинська, 23 03115
Популярність компанії
25 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 6 584