ТД Акваматика

ТОВ ТД Акваматика

Пакет ПРОФ
Київ
Тел .:
050 311-XX-XX Показати телефон +380 50 311 7306
Моб.:
097 053-XX-XX Показати телефон +380 97 053 7007
Тел .:
044 403-XX-XX Показати телефон +380 44 403 8083
  • Профіль компанії
  • Товари та послуги
  • Об`єкти
  • Надійність
  • Контакти
Опис

ТОВ ТД Акваматика

ТД "АКВАМАТИКА" – офіційний дилер і співзасновник брендів Pipelife і Heat-Pex. Компанія надає повний спектр сантехнічних послуг більше 10 років.

ПайпЛайф – найбільший європейський виробник пластикових труб для опалення, водопостачання і каналізації.

Heat-Pex – перший і єдиний український виробник універсальної системи труб PEX-А з натяжною гільзою для опалення та водопостачання, що не поступається світовим аналогам.

Труби PEX-а і латунні фітинги Heat-PEX (Ізраїль-Україна)

Труби PEX-а і латунні фітинги Heat-PEX (Ізраїль-Україна)
Унікальна система труб і фітингів з максимальним запасом міцності Heat-PEX (коефіцієнт> 1,5) - єдина в Україні, виготовлена ​​з елементами з «морської» латуні. В даний час краще рішення для монтажу комунікацій. Heat-PEX - труби і фітинги, які пройшли ряд жорстких випробувань, встигнувши за найкоротший проміжок часу зарекомендувати себе як якісний і гідний продукт з масою переваг.

Фітинги та труби Heat-PEX є легкозбірною конструкцією на основі труб Pex /AL/Pex або/і PEX-А і латунних фітингів, яка використовується для під'єднання тепло- або водопостачання.

Високий вміст міді в фитингах Heat-PEX (62%) говорить про високі корозійні і конструкційні властивості. Вони можуть витримувати надмірно високі і низькі температури теплоносія та навколишнього середовища, зберігаючи при цьому стабільність структури (в тому числі за умови застосування технічних рідин).
На фітинги та труби Heat-PEX виробник дає гарантію 15 років.

Дренажні блоки Stormbox, виробництва Pipelife

Дренажні блоки Stormbox, виробництва Pipelife
Дренажні блоки Stormbox вважаються одним з кращих рішень для підземного дренажу, в умовах, коли мають місце бути постійні високі грунтові води. Системи виготовляються із сучасних і екологічних матеріалів і мають масу переваг перед класичними аналогами. Конструкція блоків Stormbox дозволяє зібрати резервуар будь-якої ємності і замінити, тим самим, існуючі системи, які складаються з канав і колодязів, фільтраційних полів з труб і траншей, заповнених гравієм будь-якої складності. При цьому, подібні системи з легкістю піддаються чищенню і іншим видам інспекції. Вони можуть використовуватися в місцях з великим навантаженням (наприклад, на дорогах при постійному русі транспорту) і в цілому розраховані на великий термін служби.

Матеріал - поліпропілен; колір - зелений (RAL 6024);
размери 1200х600х300мм; маса - 8,8 кг; місткість 206 літрів.

Безшумна каналізація MASTER - 3 виробництва Pipelife

Безшумна каналізація MASTER - 3 виробництва Pipelife
Безшумна каналізація MASTER 3 - це новинка від компанії Пайплайф Австрія. Звукоізоляційні характеристики були виміряні і підтверджені досвідченими випробуваннями, проведеними в Інституті будівельної фізики Фраунгофера в Штутгарті (Німеччина). Звукоізоляційні Труби Master 3 для внутрішньої каналізації випускаються в самому широкому асортименті діаметрів: 32 мм, 40 мм, 50 мм, 75 мм, 110 мм, 125 мм і 160 мм.

Гладкий внутрішній шар перешкоджає утворенню різного роду відкладень, а також частково впливає на добрі звукопоглинальні характеристики.
Твердий середній шар забезпечує високу ступінь жорсткості і надає особливу міцність.
Коричневий зовнішній шар забезпечує особливу ударостійкість - навіть при низьких температурах.

Теплі стіни виробництва компанії Pipelife

Теплі стіни виробництва компанії Pipelife
Поверхні, які нагріваються або охолоджуються змонтованими під штукатуркою трубами при настінному обігріві, передають теплову енергію в навколишнє середовище шляхом випромінювання. Причому обпектися об них неможливо: система настінного опалення має набагато більшу площу, ніж звичайні радіатори, тому теплоносій (вода), який в них використовується, має порівняно низьку температуру - приблизно від 30 до 45 градусів Цельсія. Проте приміщення прогрівається досить ефективно. Якщо при ремонті і новому будівництві йде боротьба за кожен міліметр корисного простору, є сенс використовувати тонкошарову систему опалення. Труби для теплих стін мають діаметр всього 10 мм і можуть використовуватися також для теплої підлоги в невеликих приміщеннях.

PPR системи Greenlife виробництва компанії Pipelife

PPR системи Greenlife виробництва компанії Pipelife
Системи Greenlife призначені для внутрішніх мереж холодного/гарячого водопостачання та опалення.

Сьогодні Pipelife International GmbH пропонує своїм клієнтам систему PPRC-труб і фітингів Greenlife зеленого і сірого кольорів, діаметром 20 - 75 мм, робочим тиском 20, 25 Атм, з повним комплектом фасонних частин. Труби та фітинги вироблені відповідно до DIN 8077 і DIN 8078 з поліпропілену тип 3 RA 130E (Borealis). Система контролю якості відповідно до стандарту ISO 9001 і Європейські технології управління виробництвом є запорукою високої якості продукції Pipelife International GmbH.

Надійність і довговічність трубопровідних систем безпосередньо залежить від якості і властивостей вихідного матеріалу. Поліпропілен RA 130E - підсумок унікальних розробок компанії Borealis. У ньому вдалося поєднати ряд цінних властивостей, що зробило цей матеріал ідеальним для створення систем водопостачання та опалення.

Внутрішня каналізація виробництва Pipelife

Внутрішня каналізація виробництва Pipelife
Система внутрішньої каналізації включає повний перелік елементів для відведення господарський-побутових стоків всередині дома (підходи, спускові канали, вентиляція і канали відведення). Поліпропіленові каналізаційні труби виробництва Pipelife витримують тривалий вплив високої температури, стійкі до дії кислот, лугів і розчинників, стійкі до замерзання, експлуатаційний період оцінюється мінімум на 50 років.
Для виробництва труб і фасонних частин застосовується поліпропілен - ПП-блоковий з підвищеною термічною стійкістю.
Асортиментний ряд - від 32 до 160мм. Колір - сірий.

Труба для теплого пола Jentro (Бельгия) PE-RT, PEX-A (16мм)

Труба для теплого пола Jentro (Бельгия) PE-RT, PEX-A (16мм)
Для систем «теплого пола» мы предлагаем два вида труб, бельгийского завода Jentro: трубы PEX-a (диаметром 16 и 20 мм) и трубы PE-RT (диаметром 16 мм). Трубы диаметром 16мм выпускаются в бухтах по 100, 200 и 500 метров. Основным отличием пятислойной трубы Jentro от аналогов, представленных на рынке, является то, что антидиффузионный слой, защищающий от проникновения в систему кислорода, находится не с внешней стороны трубы, а внутри, между слоями полиэтилена.

Трубы Pex-a и фитинги с натяжной гильзой производства завода «Jentro» (Бельгия).

Трубы Pex-a и фитинги с натяжной гильзой производства завода «Jentro» (Бельгия).
Pex трубы и фитинги являются универсальными и подходят для различных систем коммуникаций. Изделия изготавливаются из инновационного полиэтилена PE-X, а потому трубы Pex-a стойко выдерживают высокие температуры и давления, а также их резкие перепады. В частности труба Pex-a может выдержать температуру не менее 95-ти градусов по Цельсию и рабочее давление до 10-ти Бар. При этом в Киеве Pex трубы эксплуатируются в самых различных условиях, независимо от влажности.

Крани шарові для води

Крани шарові для води
Шарові крани Преміум класу Heat-Pex (ду 15, 20, 25 з ручкою "метеликом", різьблення ВВ і ВН).

Головні переваги кульових кранів Heat-Pex:
• Посилений корпус і латунний шар
• Стійкість до появи тріщин при закручуванні різьби
• Підвищена стійкість при вібраційних навантаженнях
• Міцність при гідроударних впливах робочого середовища
• Надійність і простота при монтажі
• Низький внутрішній опір
• Нікельований латунний корпус крана
• Стійкість до окислення
• Відмінна якість і прийнятна ціна.

Шарові крани Heat-Pex мають гальванічне покриття, яке гарантує підвищену стійкість до поверхневого окислення (потемніння) латунного корпусу, і привабливий зовнішній вигляд.

Шарові крани Heat-Pex відповідають наступним параметрам:
• Робоче середовище: неагресивні рідини, вода.
• Умовний тиск, PN (Ру): до 4 МПа.
• Температура: до + 170°С.
• Клас Герметичність по ГОСТ 9544-2005: клас А.
• Матеріал: латунь CW614N.

Каналізаційна система `PRAGMA` від `Pipelife`

Каналізаційна система `PRAGMA` від `Pipelife`
Компанія “Пайплайф Україна” представляє на будівельному ринку каналізаційну систему “PRAGMA” для зовнішньої каналізації

Труба – гофрована, з подвійною стінкою (з внутрішньою гладкою і зовнішньою профільованою), виготовляється з кополімерного поліпропілену ПП і має розтрубне з`єднання.
Характеристики:
- Труба і фасонні частини стійкі до хімічно активних середовищ і до прокладки в агресивних грунтах.
- Труба і фасонні частини витримують як високу (короткочасно до +95 - 100°С), так і низьку (до -60°С) температури.
- Труба надзвичайно стійка до ударної деформації, що особливо важливе при температурах нижче 0°С (до -20°С). Ці характеристики роблять її особливо конкурентною в порівнянні з гладкою трубою з ПВХ, при транспортуванні і при монтажі в зимових умовах.
- Кільцева жорсткість еквівалентна 8 кН/мб, що відповідає експлуатаційному класу Т.
- Легка вага труби і її жорсткість – дуже зручні для транспортування і моментального монтажу прямо на будмайданчику.
- Труба може легко з`єднуватися з гладкостінними поліпропіленовими трубами і трубами з ПВХ. Тим паче, що фасонні частини в кожній системі взаємозамінні.
- Труба може легко розрізати в будь-який розмір простою пилою.

Дренажні системи виробництва Pipelife

Дренажні системи виробництва Pipelife
Дренажні гофровані труби виготовляються з полівінілхлориду ПВХ та відповіних добавок методом екструзії.
Спіральні свитки гофрованних стінок труб не тільки збільшують витривалість труби до стиснення, а також сприяють еластичності, що робить можливим смотування довгиз відрізків труб, транспортування и складання їх в бухтах.
Важливою перевагою дренажних гофрованих труз з ПВХ являється мала вага (приблизно в 20 разів менше ваги керамічних труб однакового діаметра), завдяки чому транспортування та вкладання труб значно дешевша та швидша.
выносливость виготовляє дренажні труби діаметром від 50 до 200 мм з повним комплектом фасонних частин.

Колодязі дренажні і каналізаційні

Колодязі дренажні і каналізаційні
Колодязі системи Pipelife призначені для використання в каналізаційних, дощових і дренажних системах.

Колодязі виготовляються з таких частин:
- Дно колодязя (кинета), виготовлене з ПП (різних діаметрів і бічних виходів)
- Вертикальна труба з ПВХ, ПП.
- Телескоп з чавунною кришкою або входом на кінці, залежно від використання.
- Кришки (дна) з ПВХ або ПП для закриття дренажних колодязів.

Колодязі спроектовані без можливості доступу і поставляються в трьох розмірах стрижньових труб, а саме: 110мм, 200мм і 400мм.
Також компанія Pipelife представляє каналізаційні колодязі без люка PRO 630, 800 і 1000, які призначені для застосування в зовнішніх гравітаційних системах каналізації (господарською, зливовою і загальнийсплавною) що закладається в дорожній смузі, в проїжджій частині або зовні дорогі.
Гільза для запресовки, d25 мм
Гільза для запресовки, d25 мм
1.35евро
Кутник із зовнішньою різьбою, d20 мм x G ½`
Кутник із зовнішньою різьбою, d20 мм x G ½`
3.35евро
Муфта з внутрішньою різьбою, d25 x Rp 1`
Муфта з внутрішньою різьбою, d25 x Rp 1`
6.35грн
Коліно (відведення) PP Comfort, DN 40мм, кут 15°
Коліно (відведення) PP Comfort, DN 40мм, кут 15°
0.52грн
Муфта редукційна, d16 x d20 мм
Муфта редукційна, d16 x d20 мм
1.57грн
Трійник редукційній, d20 x d16 x d20 мм
Трійник редукційній, d20 x d16 x d20 мм
3.86грн
Учасник виставок
Компанія бере участь у розділах
Розділи
.
Оновлення: 30.07.2017
Зареєстровано: 29.08.2008
Ідентифікатор: 498
Відгуки про компанію
E-Mail:
слідкувати за відповідями

Дмитрий
Ребята молодцы, качественное обслуживание! А главное быстрое оформление и выдача заказа.
28 бер. 2018 р. 16:05
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
www.truba.ua/ua/f/pipelife
QR-код сторінки компанії ТД Акваматика
Посилання для мобільних пристроїв
ТД Акваматика на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. Святошинська, 23 03680
Популярність компанії
15 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 4 092

 

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматура
Котли і опалювальне обладнання
Печі, каміни
Радіатори опалення
Холод і Кондиціювання
Кондиціонери
Монтаж кондиціонерів
Проектування систем кондиціювання
Промислові системи кондиціювання
Вентиляція
Вентилятори
Повітропроводи
Осушувачі повітря, підготовка повітря
Проектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализації
Підготовка води, очищення води
Проектування систем водопостачання
Труби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнання
Інструменти
Кріплення, метизи
Програмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-видання
Виставки
Періодичні видання
Семінари та конференції
Бібліотека
Оголошення
Додати компанію
Оголосити тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2018 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача