ТД Прибалтика

ТОВ ТД Прибалтика

Пакет ПРОФ
Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 50 311 7306
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 97 053 7007
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 403 8083
  • Відділ продажу: +380 Показати телефон +380 50 311 7306
  • Товари та послуги
  • Об`єкти
  • Надійність
  • Контакти
Труби та фітинги водопостачання:
Heat-PEX
Pipelife International
Труби і фітинги опалення:
Heat-PEX
Pipelife International
Каналізаційні труби і фітинги:
Pipelife International
Труби та фітинги газопотачання:
Pipelife International
Опис

ТОВ ТД Прибалтика

ТД "ПРИБАЛТИКА" – офіційний дилер і співзасновник брендів Pipelife і Heat-Pex. Компанія надає повний спектр сантехнічних послуг більше 10 років.

ПайпЛайф – найбільший європейський виробник пластикових труб для опалення, водопостачання і каналізації.

Heat-Pex – перший і єдиний український виробник універсальної системи труб PEX-А з натяжною гільзою для опалення та водопостачання, що не поступається світовим аналогам.

Труби PEX-а і латунні фітинги Heat-PEX (Ізраїль-Україна)

Труби PEX-а і латунні фітинги Heat-PEX (Ізраїль-Україна)
Унікальна система труб і фітингів з максимальним запасом міцності Heat-PEX (коефіцієнт> 1,5) - єдина в Україні, виготовлена ​​з елементами з «морської» латуні. В даний час краще рішення для монтажу комунікацій. Heat-PEX - труби і фітинги, які пройшли ряд жорстких випробувань, встигнувши за найкоротший проміжок часу зарекомендувати себе як якісний і гідний продукт з масою переваг.

Фітинги та труби Heat-PEX є легкозбірною конструкцією на основі труб Pex /AL/Pex або/і PEX-А і латунних фітингів, яка використовується для під'єднання тепло- або водопостачання.

Високий вміст міді в фитингах Heat-PEX (62%) говорить про високі корозійні і конструкційні властивості. Вони можуть витримувати надмірно високі і низькі температури теплоносія та навколишнього середовища, зберігаючи при цьому стабільність структури (в тому числі за умови застосування технічних рідин).
На фітинги та труби Heat-PEX виробник дає гарантію 15 років.

Труба для теплого пола Heat-Pex (Испанія) PE-RT, PEX-A (16мм)

Труба для теплого пола Heat-Pex (Испанія) PE-RT, PEX-A (16мм)
Для систем «теплого пола» мы предлагаем два вида труб, завода Heat-Pex: трубы PEX-a (диаметром 16 и 20 мм) и трубы PE-RT (диаметром 16 мм). Трубы диаметром 16мм выпускаются в бухтах по 100, 200 и 500 метров. Основным отличием пятислойной трубы Heat-Pex от аналогов, представленных на рынке, является то, что антидиффузионный слой, защищающий от проникновения в систему кислорода, находится не с внешней стороны трубы, а внутри, между слоями полиэтилена.

Теплі стіни виробництва компанії Pipelife

Теплі стіни виробництва компанії Pipelife
Поверхні, які нагріваються або охолоджуються змонтованими під штукатуркою трубами при настінному обігріві, передають теплову енергію в навколишнє середовище шляхом випромінювання. Причому обпектися об них неможливо: система настінного опалення має набагато більшу площу, ніж звичайні радіатори, тому теплоносій (вода), який в них використовується, має порівняно низьку температуру - приблизно від 30 до 45 градусів Цельсія. Проте приміщення прогрівається досить ефективно. Якщо при ремонті і новому будівництві йде боротьба за кожен міліметр корисного простору, є сенс використовувати тонкошарову систему опалення. Труби для теплих стін мають діаметр всього 10 мм і можуть використовуватися також для теплої підлоги в невеликих приміщеннях.

PPR системи Greenlife виробництва компанії Pipelife

PPR системи Greenlife виробництва компанії Pipelife
Системи Greenlife призначені для внутрішніх мереж холодного/гарячого водопостачання та опалення.

Сьогодні Pipelife International GmbH пропонує своїм клієнтам систему PPRC-труб і фітингів Greenlife зеленого і сірого кольорів, діаметром 20 - 75 мм, робочим тиском 20, 25 Атм, з повним комплектом фасонних частин. Труби та фітинги вироблені відповідно до DIN 8077 і DIN 8078 з поліпропілену тип 3 RA 130E (Borealis). Система контролю якості відповідно до стандарту ISO 9001 і Європейські технології управління виробництвом є запорукою високої якості продукції Pipelife International GmbH.

Надійність і довговічність трубопровідних систем безпосередньо залежить від якості і властивостей вихідного матеріалу. Поліпропілен RA 130E - підсумок унікальних розробок компанії Borealis. У ньому вдалося поєднати ряд цінних властивостей, що зробило цей матеріал ідеальним для створення систем водопостачання та опалення.

Внутрішня каналізація виробництва Pipelife

Внутрішня каналізація виробництва Pipelife
Система внутрішньої каналізації включає повний перелік елементів для відведення господарський-побутових стоків всередині дома (підходи, спускові канали, вентиляція і канали відведення). Поліпропіленові каналізаційні труби виробництва Pipelife витримують тривалий вплив високої температури, стійкі до дії кислот, лугів і розчинників, стійкі до замерзання, експлуатаційний період оцінюється мінімум на 50 років.
Для виробництва труб і фасонних частин застосовується поліпропілен - ПП-блоковий з підвищеною термічною стійкістю.
Асортиментний ряд - від 32 до 160мм. Колір - сірий.

Безшумна каналізація MASTER - 3 виробництва Pipelife

Безшумна каналізація MASTER - 3 виробництва Pipelife
Безшумна каналізація MASTER 3 - це новинка від компанії Пайплайф Австрія. Звукоізоляційні характеристики були виміряні і підтверджені досвідченими випробуваннями, проведеними в Інституті будівельної фізики Фраунгофера в Штутгарті (Німеччина). Звукоізоляційні Труби Master 3 для внутрішньої каналізації випускаються в самому широкому асортименті діаметрів: 32 мм, 40 мм, 50 мм, 75 мм, 110 мм, 125 мм і 160 мм.

Гладкий внутрішній шар перешкоджає утворенню різного роду відкладень, а також частково впливає на добрі звукопоглинальні характеристики.
Твердий середній шар забезпечує високу ступінь жорсткості і надає особливу міцність.
Коричневий зовнішній шар забезпечує особливу ударостійкість - навіть при низьких температурах.

Каналізаційна система `PRAGMA` від `Pipelife` 110мм, 160мм, 200мм, 250мм, 315мм, 400мм, 500мм

Каналізаційна система `PRAGMA` від `Pipelife` 110мм, 160мм, 200мм, 250мм, 315мм, 400мм, 500мм
Компанія “Пайплайф Україна” представляє на будівельному ринку каналізаційну систему “PRAGMA” для зовнішньої каналізації 110мм, 160мм, 200мм, 250мм, 315мм, 400мм, 500мм
Труба – гофрована, з подвійною стінкою (з внутрішньою гладкою і зовнішньою профільованою), виготовляється з кополімерного поліпропілену ПП і має розтрубне з`єднання.
Характеристики:
- Труба і фасонні частини стійкі до хімічно активних середовищ і до прокладки в агресивних грунтах.
- Труба і фасонні частини витримують як високу (короткочасно до +95 - 100°С), так і низьку (до -60°С) температури.
- Труба надзвичайно стійка до ударної деформації, що особливо важливе при температурах нижче 0°С (до -20°С). Ці характеристики роблять її особливо конкурентною в порівнянні з гладкою трубою з ПВХ, при транспортуванні і при монтажі в зимових умовах.
- Кільцева жорсткість еквівалентна 8 кН/мб, що відповідає експлуатаційному класу Т.
- Легка вага труби і її жорсткість – дуже зручні для транспортування і моментального монтажу прямо на будмайданчику.
- Труба може легко з`єднуватися з гладкостінними поліпропіленовими трубами і трубами з ПВХ. Тим паче, що фасонні частини в кожній системі взаємозамінні.
- Труба може легко розрізати в будь-який розмір простою пилою.

Дренажні системи виробництва Pipelife

Дренажні системи виробництва Pipelife
Дренажні гофровані труби виготовляються з полівінілхлориду ПВХ та відповіних добавок методом екструзії.
Спіральні свитки гофрованних стінок труб не тільки збільшують витривалість труби до стиснення, а також сприяють еластичності, що робить можливим смотування довгиз відрізків труб, транспортування и складання їх в бухтах.
Важливою перевагою дренажних гофрованих труз з ПВХ являється мала вага (приблизно в 20 разів менше ваги керамічних труб однакового діаметра), завдяки чому транспортування та вкладання труб значно дешевша та швидша.
выносливость виготовляє дренажні труби діаметром від 50 до 200 мм з повним комплектом фасонних частин.

Колодязі дренажні і каналізаційні 315мм, 400мм, 630мм, 800мм, 1000мм

Колодязі дренажні і каналізаційні 315мм, 400мм, 630мм, 800мм, 1000мм
Колодязі системи Pipelife призначені для використання в каналізаційних, дощових і дренажних системах 315мм, 400мм, 630мм, 800мм, 1000мм.
Колодязі виготовляються з таких частин:
- Дно колодязя (кинета), виготовлене з ПП (різних діаметрів і бічних виходів)
- Вертикальна труба з ПВХ, ПП.
- Телескоп з чавунною кришкою або входом на кінці, залежно від використання.
- Кришки (дна) з ПВХ або ПП для закриття дренажних колодязів.
Колодязі спроектовані без можливості доступу і поставляються в трьох розмірах стрижньових труб, а саме: 110мм, 200мм і 400мм.
Також компанія Pipelife представляє каналізаційні колодязі без люка PRO 630, 800 і 1000, які призначені для застосування в зовнішніх гравітаційних системах каналізації (господарською, зливовою і загальнийсплавною) що закладається в дорожній смузі, в проїжджій частині або зовні дорогі.

Каналізаційна система PVC з гладкими стінками 110мм, 160мм, 200мм, 250мм, 315мм

Каналізаційна система PVC з гладкими стінками 110мм, 160мм, 200мм, 250мм, 315мм
Pipelife в програмі зовнішньої безнапірної каналізації пропонує труби і фасонні частини гладкостінні з ПВХ. Система складається з розтрубних труб трьох класів:
- L (SN = 2 kПa), діаметр 160-400мм.;
- N (SN = 4 kПa), діаметр 110-400мм.;
- T (SN = 8 kПa), діаметр 110-400мм.
Нова технологія розтрубного з`єднання з вмонтованим кільцем ущільнювача і нова інноваційна конструкція кілець ущільнювачів гарантують сучасність і надійність систем ущільнювачів.

Дренажні блоки Stormbox, виробництва Pipelife

Дренажні блоки Stormbox, виробництва Pipelife
Дренажні блоки Stormbox вважаються одним з кращих рішень для підземного дренажу, в умовах, коли мають місце бути постійні високі грунтові води. Системи виготовляються із сучасних і екологічних матеріалів і мають масу переваг перед класичними аналогами. Конструкція блоків Stormbox дозволяє зібрати резервуар будь-якої ємності і замінити, тим самим, існуючі системи, які складаються з канав і колодязів, фільтраційних полів з труб і траншей, заповнених гравієм будь-якої складності. При цьому, подібні системи з легкістю піддаються чищенню і іншим видам інспекції. Вони можуть використовуватися в місцях з великим навантаженням (наприклад, на дорогах при постійному русі транспорту) і в цілому розраховані на великий термін служби.

Матеріал - поліпропілен; колір - зелений (RAL 6024);
размери 1200х600х300мм; маса - 8,8 кг; місткість 206 літрів.

Очисна каналізаційна система SEPTIC

Очисна каналізаційна система SEPTIC
Очисна каналізаційна система SEPTIC Pipelife є повним набором пристосувань для утилізації побутових і господарських відходів з приватних і дачних будинків, пунктів громадського харчування, а також індивідуальних фермерських господарств. Pipelife виготовляє комплекти SEPTIC ємкістю 2 м3 (розрахований на 4-5 чоловік) і 3 м3 (для 5-7 чоловік).
Переваги очисної каналізаційної системи SEPTIC
• Обслуговування присадибного очищувача (SEPTIC), при стандартному використанні, обмежується вивозом відходів раз на рік.
• Ємкості мають автономну конструкцію.
• Можливість глибокого закладання ємкостей, до 1 метра нижче за рівень місцевості (до осі входу).
• Це очищення належить до небагатьох, які регулюють процес відходів в дренажні трубопроводи.
• Очисна каналізаційна система Pipelife може встановлюватися в різних грунтах і місцевості.
• Очисні каналізаційні системи, встановлені в землі, не вимагають термоізоляції, нормально функціонують в різних кліматичних умовах, а невелика вага забезпечує зручність монтажу і транспортування.
• Повний асортимент компанії Pipelife дає можливість пристосувати і встановити очисну каналізаційну систему SEPTIC залежно від власних потреб клієнта.
Учасник виставок
Компанія бере участь у розділах
Розділи
.
Оновлення: 18.09.2018
Зареєстровано: 29.08.2008
Ідентифікатор: 498
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями

Дмитрий
Ребята молодцы, качественное обслуживание! А главное быстрое оформление и выдача заказа. 1
28 бер. 2018 р. 16:05
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
www.truba.ua/ua/f/pipelife
QR-код сторінки компанії ТД Прибалтика
Посилання для мобільних пристроїв
ТД Прибалтика на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. Святошинська, 23 03115
Популярність компанії
13 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 5 977

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Бібліотека
Оголошення
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2019 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua