ПП ОСМ-Сервіс

Харків
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 57 780 3687
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 99 565 3745
Опис

ПП ОСМ-Сервіс

ОСМ-СЕРВІС торгово-монтажна організація. Основними напрямками діяльності компанії є - торгівля і монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації та кондиціонування. Спираючись на напрацьований досвід і професіоналізм, ми пропонуємо своїм клієнтам оптимальні системи опалення за ціною, складності, ефективності та комфорту, найбільш підходящі в кожному конкретному випадку. Завжди незмінним залишається якість, надійність і довговічність наших систем опалення. Ми не просто продаємо опалювальне обладнання - ми пропонуємо самі оптимальні варіанти по його добору, найбільш підходящі у Вашому конкретному випадку, використовуючи кращі зразки провідних виробників опалювальної техніки, у різних цінових сегментах. При продажі надається широкий набір послуг (розрахунок необхідної потужності котла схема обв`язки котельні розрахунок і підбор радіаторів по необхідній тепловій потужності і т. д.). Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом, зателефонуйте і переконайтеся самі. На взаємовигідних, партнерських умовах робимо комплектацію котеджного й багатоповерхового будівництва сертифікованим опалювальним обладнанням, відповідно до вимог замовників.
 - Ви хозяїн споруджуваного котеджу, зацікавлений у професійно розрахованому й максимально енерго опалювальному обладнанні
 - Ви інвестор, зацікавлений в оптимальних цінах
 - Ви постачальник, що забезпечує швидкі поставки й працює на обговорених умовах
 - Ви монтажник, що працює із замовником, і має обговорені знижки
 Ми гнучко працюємо, враховуючи Ваші інтереси.
 Ще один напрям діяльності фірми - комплексні поставки електротехнічного обладнання і систем автоматизації. Крім того, `ОСМ-СЕРВІС` надає послуги проектування систем електропостачання та виконує електромонтажні роботи.
Оновлення: 07.11.2012
Зареєстровано: 07.11.2012
Ідентифікатор: 7418
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/osm-servis
QR-код сторінки компанії ОСМ-Сервіс
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Харків, пр. Ленина 40