ПП Монтажник

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 228 4968
Моб.:
Loading +380 Показати телефон 8 050 355 10 56
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 596 9354
  • Контакти
Опис

ПП Монтажник

Основною діяльністю компанії є інженерне і гидрогіологічне проектування, організація водопостачання і водоподготовки, монтаж і пуско-налагоджувальні роботи систем опалювання, водопостачання та каналізації у квартирах, приватних будинках та котеджах, об`єктах житлового і промислового призначення, а також, продаж устаткування і комплектуючих для аналогічних систем. Компанія здійснює весь спектр послуг, починаючи від вибору джерела водопостачання, конструкції свердловин, розрахунків та інсталяції систем водопостачання, теплопостачання та каналізації, підбору необхідного устаткування і закінчуючи гарантійним та післягарантійним обслуговуванням. Компанія виконує роботи `під ключ`, але за бажанням замовника, можливо і часткова участь у виконанні готового проекту. Також, можлива діагностика та усунення недоліків у вже працюючих системах.

Компанія `Монтажник` має багатолітній досвід та кваліфікованих фахівців. Ми працюємо на основі існуючих державних стандартів (ГОСТ), будівельних норм та правил, вимог до якості і безпеки, а також, використовуємо свій досвід при вирішенні питань, що вимагають нетипового підходу.

Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і маємо гнучку систему знижок. У першу чергу, знижки поширюються на постійних клієнтів компанії, а також, надаються замовникам, рекомендованими нашими партнерами, або іншими нашими клієнтами. У разі виконання робіт `під ключ` надаються знижки на проектування. Післягарантійне сервісного обслуговування у нас передбачає знижки на кожен подальший рік.
Оновлення: 06.10.2009
Зареєстровано: 06.10.2009
Ідентифікатор: 2811
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/montagnik
QR-код сторінки компанії Монтажник
Посилання для мобільних пристроїв
Монтажник на мапі
Центральний офіс
Київ, м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 15. 03143
Ліцензія: АА 051386, видана Міністерство будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України