ТОВ Гранд Камин

Запоріжжя
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 612 634 226
Опис

ТОВ Гранд Камин

Компанія `ГРАНД КАМИН` у Запоріжжі є офіційним постачальником європейського лідера з виробництва високоякісних камінних топок французької компанії `SEGUIN DUTERIEZ`. Топки мають ряд функціональних і декоративних опцій, а також чудовими технічними характеристиками, по достоїнству оцінені нашіміпотребітелямі.
Також, компанія `ГРАНД КАМИН` представляє компанію HARK (НІМЕЧЧИНА). Камінні печі, каміни і топки HARK дарують людям тепло і затишок, радують око своїм дизайном, чарівним чином перетворюють інтер`єр будинку. Патенти HARK дозволяють виробляти самі економічні каміни і печі - концепт HARK `ECOplus` забезпечує практично повне згорання палива і зростання ККД камінів та печей до 90%.
Крім цього компанія `ГРАНД КАМИН` пропонує проектування, монтаж і комплектацію spa-центрів, wellness-зон, фінських саун, російських лазень, турецьких парних (хамам), японських лазень (офуро), інфрачервоних саун, камінів, барбекю, димоходів `під ключ `.
У кожному конкретному випадку ми керуємося індивідуальним підходом, виходячи з побажань замовника. Будь-який проект виконується швидко і в повному обсязі. Наші фахівці використовують досвід і знання кращих фірм Європи.
Багатий досвід і професіоналізм фахівців компанії `ГРАНД КАМИН` допоможуть Вам реалізувати Ваші творчі ідеї та фантазії, втілити в реальність Ваші власні уявлення про камін.
Ще організації в Запоріжжі
Оновлення: 16.01.2011
Зареєстровано: 16.01.2011
Ідентифікатор: 4860
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/grandkamin
QR-код сторінки компанії Гранд Камин
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Запоріжжя, м. Запоріжжя, вул, Українська, 42
Популярність компанії
1195 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 651