АТ ГДхемикс

Мінськ
Тел.:
Loading +7 4 Показати телефон +7 499 967-84-86
Моб.:
Loading +7 4 Показати телефон +375 29 686-03-45
Тел.:
Loading +7 4 Показати телефон +375 1713 30-150
  • Об`єкти
Опис

АТ ГДхемикс

Хімічний завод, акціонерне товариство "ГДхемікс ®", працює на ринку Білорусі вже понад 15 років. За цей час компанія зробила собі ім'я не лише в Республіці Білорусь, а й за її межами. Продукція підприємства користується постійним стабільним попитом в Росії, Казахстані, Україні та країнах Балтії.
На сьогоднішній день "ГДхемікс ®" - це висококваліфіковані фахівці, 2 виробничих цехи: цех органічного синтезу та цех синтетичних миючих засобів. На території заводу знаходяться і складські та офісні площі, що дуже радує наших клієнтів, які обслуговуються більш ніж оперативно. Крім того, підприємство має ліцензію та здійснює перевезення вантажів власним автотранспортом.
Широкий спектр продукції постійно поповнюється новинками. На підприємстві є власна лабораторія і науково-дослідний центр, в якому працюють доктори і кандидати наук. Є ряд власних науково-практичних розробок, які успішно впроваджуються у виробництво і користуються широким попитом. Сьогодні компанія пропонує покупцям понад 50 найменувань продукції власного виробництва.
Особливу увагу на підприємстві приділяється розвитку високих технологій у виробництві та менеджменті компанії. Постійно здобувається нове і оновлюється наявне обладнання.
Виробництво миючих засобів і промислових очищувачів.
Реагенти для хімічної промивки (очищення) теплоенергетичного обладнання (Деск, МСК, Доместіка-люкс).
Ще організації в Мінську
Оновлення: 06.03.2013
Зареєстровано: 06.03.2013
Ідентифікатор: 7827
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/gdchemix
QR-код сторінки компанії ГДхемикс
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Мінськ, Минская обл., Пуховичский р-н, д. Новополье, ул. Центральная 1Б 222845