ПП Фаворит

Бердянськ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 67 620 0725
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 50 502 0019
  • Надійність
Опис

ПП Фаворит

ТД `Фаворит` - пропонує Вам поставки промислового вентиляційного обладнання: вентилятори (осьові, канальні, радіальні, відцентрові, дахові), припливні установки, елементи управління, рекуператори, автоматику й інше від провідних виробників.


Використовуючи багаторічну історію і досвід розвитку галузі вентиляції та кондиціонування, кращі рішення і технології, ми вибрали кілька найкращих фірм, асортимент яких, без сумніву, має многожество конкурентних переваг.

Вентиляція і кондиціонування - частина ринку, що розвивається інтенсивно і постійно останні кілька десятків років. У даних конкурентних умовах виживають тільки найсильніші виробники та постачальники, здатні надати кращі умови для клієнтів.

Ми орієнтуємося на постійне співробітництво з великими компаніями та окремими замовниками, так як можемо організувати оптові поставки необхідного обладнання. Будівництво промислових, офісних чи житлових будинків не обходиться без проектування і впровадження вентиляційних систем з використанням потрібного обладнання. Продукти, які ми пропонуємо пройшли відповідне тестування і здатні працювати в складних умовах, що забезпечує їх високу надійність і довговічність.

Ми поставляємо вентиляційне обладнання провідних вітчизняних і європейських виробників:


Systemair - канальні вентилятори для різного типу каналів, дахові вентилятори та вентилятори димовидалення, вибухозахищені вентилятори, кухонні витяжні вентилятори, приточно-витяжні агрегати, повітряні завіси та тепловентилятори, витяжні дифузори та інші аксесуари

Mitsubishi Electric Lossnay - настінна припливно-витяжна установка VL-100U-E, підвісна припливно-витяжна установка LGH-40ES-E, канальна припливно-витяжна установка LGH-(15, 25, 35, 50, 65) RX4/RX5, канальна припливно -витяжна установка LGH - (80, 100, 150, 200) RX4/RX5.

Ostberg - це канальне обладнання найвищої якості - вентилятори та повітронагрівачі, регулятори швидкості вентиляторів Ostberg, припливні і припливно-витяжні установки, повітронагрівачі водяні і електричні. Вентилятори Ostberg як дахові, так і канальні, круглі і прямокутні, з загнутими лопатками і турбінного типу.

Soler & Palau-лінійка представлена ​​як промисловими, так і побутовими вентиляторами.

Lessar (Прибалтика)-вентилятори, шумоглушники, електрокалорифери, водяні калорифери, фільтра, автоматика, аксесуари.

DAIKIN - припливно-витяжні установки VAM (DAIKIN).

Alpix (Італія) - прямокутні канальні вентилятори з загнутими назад лопатками IRB / IRBS, прямокутні канальні вентилятори, прямокутні вентилятори в Шумоізольовані корпусі, дахові вентилятори, прямокутні фільтрбокси, прямокутні кишенькові фільтрбокси, прямокутні канальні шумоглушники, гнучкі вставки, водяні нагрівачі, електричні нагрівачі, повітряні заслінки, рекуператори пластинчасті, водяні повітроохолоджувачі, фреонові охолоджувачі (прямі охолоджувачі), краплевловлювачі, центральні і підвісні вентиляційні установки Hidria.

Salda (Литва) - підприємство випускає широкий асортимент обладнання для вентиляційних систем.

VENTS (України) - вентилятори, воздухообрабативающіе припливні установки, приладдя для вентиляції,, електричні приналежності, решітки вентиляційні, діфузори, димарі.

Turbovent-осьові вентилятори `SIGMA`, канальні круглі, прямокутні, відцентрові, дахові канальниe вентилятори, радіальні малі ВРМ, радіальні 9-19 високого тиску, радіальні відцентрові Turbo DE, заслінки, зворотні клапани, регулюючі, гравітаційні клапана, калорифери, агрегати опалювально- вентиляційні АОВ, фільтри круглі і прямокутні.

Rosenberg - вентилятори, вентиляційні установки, обладнання для кондиціонування повітря, повітряне опалення, повітряні і повітряно-теплові завіси, теплове обладнання.

Вентилятори Helios-підвісні стельові вентилятори Helios DVW 90, DVW 140, різні побутові та дахові вентилятори, електричні обігрівачі тощо, вентиляційне обладнання та комплектуючі систем вентиляції.

EVR - латвійське обладнання. Ви можете придбати рекуператори, нагрівачі (калорифери), фреонові охолоджувачі та інше. Регулятори швидкості вентиляторів та інші аксесуари вентиляції.

Belimo-електроприводи Belimo, вентилі Belimo, вентиляційні аксесуари.
Ще організації в Бердянську
Оновлення: 13.05.2018
Зареєстровано: 09.11.2011
Ідентифікатор: 5989
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/favorit
QR-код сторінки компанії Фаворит
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Бердянськ, 83086
1 підписувач
СТ СПЕЦМОНТАЖ
СТ СПЕЦМОНТАЖ
Популярність компанії
138 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 921

 

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2019 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua