ПП ДімТепло

Полтава
Моб.:
Loading Показати телефон +380 50 986 4664
  • :
Опис

ПП ДімТепло

Компанія ДімТепла спеціалізується на оптовій і роздрібній торгівлі опалювальним устаткуванням і комплектуючими в м.Полтава та по Україні.

Готівковий і безготівковий розрахунок. Співпраця з монтажними і проектними організаціями і бригадами. Індивідуальні знижки. Комплектація побутових, напівпромислових і промислових об'єктів, тендерних пропозицій.

Опалювальне обладнання представлено твердопаливними (сталевими, чавунними, жаротрубними), піролізними, пелетними, газовими (навісними, підлоговими, конденсаційними), електричними котлами, пелетними камінами і печами.

Також водонагрівачі електричні (сухий, мокрий тен), непрямого нагріву. Радіатори сталеві, біметалеві, чавунні, алюмінієві. Колонки газові (димохідні та турбовані). Акумулюючі ємності (300-10000 л), димоходи й всі необхідні комплектуючі для обв'язки котелень і топкових. Труби поліпропіленові (сірі, білі), мідні, прессфітінгі. Запірна арматура, крани радіаторні ручного регулювання і термостатичні клапани, термоголовки. Електрична і водяна тепла підлога (широкий вибір колекторів, труб та комплектуючих). Насосне обладнання для водопостачання, опалення та каналізації. Дизайнерський санфаянс, меблі для ванних кімнат, змішувачі, душові кабіни та душові перегородки. Побутові та промислові кондиціонери, вентиляція. Сонячні колектори, теплові насоси.
Все обладнання сертифіковане в Україні.
Оновлення: 28.05.2017
Зареєстровано: 13.04.2016
Ідентифікатор: 23045
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/domteplo
QR-код сторінки компанії ДімТепло
Посилання для мобільних пристроїв
ДімТепло на мапі
Центральний офіс
Полтава
Популярність компанії
705 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 621