ДЫМАРИ

ПП ДЫМАРИ

Дніпро
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 56 370 1632
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 67 591 2772
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 56 370 9995
  • Об`єкти
  • Контакти
Опис

ПП ДЫМАРИ

Турецька піч Хоссевен (Hosseven) призначена не тільки для обігріву приміщення, а й для приготування їжі. Незаперечною перевагою цієї моделі є наявність духовки. Можна пекти і хліб, і піцу, і різні торти, і гарбуз, і картоплю - все відмінно випікається. На верхній частині грубки знаходяться дві конфорки, одна з яких може бути відкрита просто до непристойного стану. На неї якраз поміщається оцинкована сорокапятілітровая каструля. А, взагалі, там є три ступеня відкритості для різних діаметрів каструль.
За характеристиками опалення печі Хоссевен відносяться до печей тривалого горіння. Тобто, при одній закладці дров (через верхню конфорку), піч може давати тепло до десяти годин. Це не міф виробника, а правдиві відомості, перевірені нами на практиці. До речі, виробник віднедавна став стверджувати, що топка цієї печі з легкістю витримає і вугілля, адже вона зроблена з шамотної цегли і чавуну.
Опалювальна здатність печі - 50-70 кв. м площі. Тому для опалення невеликого котеджу, дачі - вона підходить. Вся справа в її компактності і відсутності будь-яких пристосувань для виведення гарячого повітря в інші помещенія.В цьому є її великий плюс. Приємним бонусом є її зовнішній вигляд - дуже акуратна, покрита термостійкою емаллю, піч не просто красива, а в певному сенсі навіть шикарна. Крім того, виглядає вона як антикварний об'єкт.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що у порівнянні з моделями інших виробників вона виграє не тільки своєю продуктивністю і дизайном, але найголовніше - своєю ціновою політикою. В Україні вибір хороших печей в даній ціновій категорії досить обмежений. Хоссевен (Hosseven) - дійсно дуже гарна і надійна піч, створює затишок Вашого будинку.
Оновлення: 02.12.2014
Зареєстровано: 15.07.2014
Ідентифікатор: 21947
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями

Димо-Версія
Достойная кампания - профессиональные специалисты.
2 груд. 2014 р. 15:31
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
www.truba.ua/ua/f/dimari-ua
QR-код сторінки компанії ДЫМАРИ
Посилання для мобільних пристроїв
ДЫМАРИ на мапі
Центральний офіс
Дніпро, ул. Уездная 3Г