Climat-ОПТ

ТОВ Climat-ОПТ

Софиевская Борщаговка Київська обл.
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 561 5505
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 67 654 5505
  • :
  • :
  • Контакти
Опис

ТОВ Climat-ОПТ

Ми пропонуємо широкий спектр якісного, надійного, безпечного для здоров'я і довкілля кліматичного устаткування. Гарантія якості кліматичного устаткування і відповідальність перед споживачем – основні принципи нашої роботи. У нас Ви завжди можете придбати побутові кондиціонери і промислові системи кондиціонування повітря, очисники, осушувачі, зволожувачі, теплові насоси, система вентиляції.

У компанії працюють висококваліфіковані фахівці, що регулярно підвищують свою професійну підготовку. Ми надаємо повний комплекс послуг, пов'язаний з проектуванням, продажем, установкою і сервісним обслуговуванням кліматичного і вентиляційного устаткування для приміщення і об'єктів житлового, комерційного і промислового призначення.

Основним є принцип роботи "під ключ": від створення проекту - до постачання, монтажу і гарантійного і післягарантійного обслуговування. Роботи виконуються якісно і у встановлені терміни. У Нас завжди можна отримати консультацію, почувши відповіді на Ваші питання.

У офісі встановлений тепловий насос « Повітря-вода» Mitsubishi Electric, приїхавши до там Ми можемо продемонструвати його роботу. А так само ми надаємо Демонстраційний прилад очищення повітря Greentech GT 3000.

Робота компанії CLIMAT-OPT наголошується якістю виконання і помірними цінами. Ми завжди відкриті для співпраці і прагнемо щоб кожен клієнт залишився задоволений якістю устаткування і послуг, що надавалися.
Ще організації в Софиевская Борщаговка
Оновлення: 26.12.2017
Зареєстровано: 26.12.2017
Ідентифікатор: 23948
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/climat-opt
QR-код сторінки компанії Climat-ОПТ
Посилання для мобільних пристроїв
Climat-ОПТ на мапі
Центральний офіс
Софиевская Борщаговка, м.Київ (Софіївська Борщагівка вул. Київська 3) 08131
Режим роботи:
Офис
Пн — Нд 09:00‒21:00
Популярність компанії
673 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 218