Ретра

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 360 1429
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 67 534 9523
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 408 4409
  • Надійність
  • Контакти
Опис

Ретра

Котли РЕТРА - це нові технології для вашого затишку.
В світлі несприятливої ситуації, що склалася, з енергоресурсами на ринку України, підприємством `Ретра` розроблена і упроваджена технологія виробництва вітчизняних котлів, що не має аналогів, на твердому паливі для центрального опалювання житлових і виробничих приміщень.
Наша політика — зменшення вжитку Україною дорогого російського природного газу на користь дешевої і загальнодоступної опалювальної сировини, яка є і в Україні.
Наше кредо — висока якість за доступною ціною.Котли РЕТРА, названі `на честь` однойменного підприємства, спеціально спроектовані з метою відмови від газового палива і повної його заміни на дешеву відхідну сировину, таке як: низькоякісне вугілля, торф, торфобрикет, тирса, хмиз, дерево в шматочках, солома, сухий кізяк, макулатура і тому подібне. По суті, все перераховане вище — `сміття`, яке ви звикли просто викидати, проте віднині навіть відходи можуть послужити вам хорошу службу і забезпечити економію до 3 разів за один опалювальний сезон!


Переконайтеся - вигідно не тільки на словах!

Що вийде, якщо порівняти вартість опалювання приміщення за один опалювальний сезон котлами РЕТРА на відхідній сировині і звичайними газовими котлами?
Давайте проведемо нескладні підрахунки.
Візьмемо, наприклад, твердопаливний котел РЕТРА потужністю 100 кВт, який підприємство `Ретра` використовує для обігріву своєї виробничої бази загальною площею 1000 квадратних метрів, і порівняємо вартість опалювання ним з вартістю опалювання газовим котлом.
За один опалювальний сезон підприємством `Ретра` використовується 5 тонн низькоякісного вугілля, близько 10 кубометрів тирси, 5 кубометрів деревних відходів.
Вугілля купується, а все інше дістається дарма, з відходів столярного цеху.
Уголь закупается, а всё остальное достается даром, из отходов столярного цеха. Разом, паливо за один опалювальний сезон підприємству `Ретра` обходиться всього в 2000 гривень (вказана середня сума за підсумками останніх 3 років).
Для опалювання газом приміщення такої ж площі вам знадобиться мінімум 25 тисяч кубометрів газу, а це — 65 000 грн. (вартість газу для виробничих підприємств з доставкою — 2600 грн. за тисячу кубометрів). Як бачите,


Економія налице

Не дарма директор підприємства `Ретра`, Клочанов Микола Григорович, стверджує, що `економічність - перша перевага котлів РЕТРА`.
Користувачі котлів РЕТРА відзначають, що за один опалювальний сезон котел повністю окупає свою вартість!
Друга перевага — `всеїдність`, що не має аналогів, яка полягає в можливості використання дешевого і низькоякісного палива (на відміну від інших твердопаливних котлів, які використовують, наприклад, лише високоякісний антрацит в кількості не менше 45 тонн за опалювальний сезон), і це — при ККД, що досягає 93%!
Третя перевага полягає в більшій свободі, оскільки власникові приміщення можна на власний розсуд вибирати яким паливом користуватися в опалювальний період незалежно від погодних, фінансових і інших умов.
Дійсно, навіщо використовувати дорогий природний газ і залежати від зростаючих цін на нього, якщо можна брати на деревопереробних підприємствах за невисоку ціну тирсу (за бажання — змішувати їх з вугіллям) і отримувати відмінний результат?!
Котлами РЕТРА можна (і доцільно) замінювати старі казани (типа `Універсал`, `НІІСТУ`, `Е-1/9` і ін.), не існує жодних протипоказань і до вживання їх разом з вже встановленими котлами інших моделей. Широка варіативність номінальних потужностей від 18 до 1150 кВт дозволяє підібрати потрібну модель безпосередньо під ваші цілі.
Оновлення: 10.03.2010
Зареєстровано: 10.03.2010
Ідентифікатор: 3902
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/capitaltrade
QR-код сторінки компанії Ретра
Посилання для мобільних пристроїв
Ретра на мапі
Центральний офіс
Київ, пер. Родіщева, 8 03680

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2004 — 2019 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua