Буран

ПП Буран

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 97 106 1819
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 66 308 1909
  • Контакти
Опис

ПП Буран

Твердопаливні котли Буран
Якщо Ви в пошуках котла на твердому паливі, який був би незалежний від газу та електрики, що постійно дорожчають, то Вам слід звернути увагу на твердопаливний котел тривалого горіння Буран. Також котел тривалого горіння на твердому паливі Буран можна характеризувати як надійний, економічний, невибагливий в обслуговуванні котел, який не вимагає частого завантаження палива.

Твердопаливний котел тривалого горіння Буран - це не тільки економний, але і дуже зручний у використанні котел для будинку. Чому ми говоримо про те, що цей котел економічний? По-перше, це порівняно дешевий котел, по-друге, це енергозберігаючий котел. Особлива конструкція твердопаливного котла Буран забезпечує виділення максимального обсягу теплоти при згорянні палива і корисне використання її, а не викид в димохід.

Однією з переваг котла є тривалість горіння на одному завантаженні - до 30 годин на дровах, до 5 діб на вугіллі. Значна тривалість горіння, забезпечує не тільки економію паливних коштів, але і помітно зменшить кількість відвідувань котельні, що зробить експлуатацію більш комфортною.

Твердопаливні котли Буран умовно можна розділити на дві категорії: дров'яні і універсальні. Перевагою універсальних є те, що вони, крім дров, можуть працювати на різних видах палива (вугілля, брикет). Дров'яні котли Буран можна сміливо назвати піролізними, адже принцип горіння палива в котлах забезпечує виділення і спалювання піролізного газу.

Котли Буран працюють на дровах, вугіллі, пеллетах, деревних відходах, тирсових брикетах, торф'яних брикетах, вугільних брикетах.
Оновлення: 13.07.2015
Зареєстровано: 29.06.2015
Ідентифікатор: 22567
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/byran
QR-код сторінки компанії Буран
Посилання для мобільних пристроїв
Буран на мапі
Центральний офіс
Київ, Викентии Хвойки 15/15
Популярність компанії
1417 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 530