Босфор

ПП Босфор

Дніпро
Тел.:
+380 56 789 XX XX +380 56 789 2974
Тел.:
+380 56 789 XX XX +380 562 339 889
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ПП Босфор

Центр водних технологій `Босфор` спеціалізується на системах очищення води для квартир, котеджів, офісів, ресторанів і різних галузей промисловості.

Комплексний підхід і технологічні рішення на основі новітніх технологій дозволять Вам отримати воду високої якості. Грунтуючись на сучасних досягненнях в методах водопідготовки, використовуючи новітні промислові фільтри для води, і спираючись на свій досвід, фахівці центру водних технологій `Босфор` можуть запропонувати різні варіанти вирішення проблем якості води з гарантованим виконанням усіх вимог Замовника.

У центрі водних технологій `Босфор` представлений широкий вибір фільтрів механічного очищення води, піщані та вугільні фільтри, фільтри зм`якшування і видалення заліза, патронні фільтри, системи зворотного осмосу і ультрафільтрації, а також ультрафіолетові системи очищення води. Використовуване нами обладнання водопідготовки відповідає високим світовим стандартам, і сертифіковане на території України. У нас Ви знайдете обладнання таких світових виробників як: Jurby Watertech International, Clack Corporation, Fleck, Filmtec, Atlas Filtri, та інші.

Центр водних технологій `Босфор` пропонує компактні побутові фільтри для доочищення водопровідної води, а також фільтри для захисту побутової техніки від накипу.

Для власників басейнів ЦВТ `Босфор` пропонує хімічні засоби по догляду за водою в басейні.

Високі світові стандарти.
Виключне якість і надійність.
Оптимізація ваших інвестиційних і експлуатаційних витрат.
Якісний сервіс.
Оновлення: 29.04.2011
Зареєстровано: 21.04.2011
Ідентифікатор: 5306
Відгуки про компанію
www.truba.ua/ua/f/bosfor
Босфор на мапі
Центральний офіс
Дніпро, пр. ім. Газети `Правда` 26 49000
Популярність компанії
553 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 848