ТОВ АКВАФОР-ЦЕНТР

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 228 4173
Моб.:
Loading +380 Показати телефон 8-096-762-00-20
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 568 7382
  • Надійність
  • Контакти
Опис

ТОВ АКВАФОР-ЦЕНТР

Офіційний представник заводу АКВАФОР – лідера по виробництву фільтрів для води в Росії, ТОВ «АКВАФОР-ЦЕНТР» раді запропонувати Вам співпрацю в Україні.
Компанія «АКВАФОР Маркетинг» була створена в 1992 році в Санкт-Петербурзі як високотехнологічна виробнича фірма, що охоплює всі стадії створення продукції, від наукових і конструкторських розробок до виготовлення кінцевої продукції.
Наша компанія може порадувати споживача широким асортиментом фільтруючих систем. «АКВАФОР Маркетинг» проводить фільтри для води, розраховані на різні категорії споживачів: недорогі насадки на кран, фільтри-глеки для дачників, стаціонарні моделі з окремим краном, а також високопродуктивні системи комплексного очищення води. У Росії тільки у нас розробляється і проводиться такий вибір фільтрів для очищення води.
Нами спеціально розроблені для використання у водоочисці волокнисті матеріали сімейства «АКВАЛЬОН» (патенти РФ і США). «АКВАЛЬОН» - активоване вуглецеве волокно, яке перевершує звичайне активоване вугілля по всіх основних параметрах: сорбционній ємкості, силі скріплення сорбованих молекул, швидкості сорбції. Додатково вони сорбували важкі метали і пригнічують зростання бактерій. АКВАЛЬОН ефективніше за вугілля більш, ніж в 10 разів.
Ми є офіційними представниками заводу «АКВАФОР» на території України, маємо в своєму розпорядженні склад в Києві, персоналом, який може провести навчання менеджерів і продавців Вашої компанії, фахівцями, що займаються сервісним обслуговуванням і установкою наших фільтрів.
Система для зниження жорсткості води Aquaphor WaterBoss.
Компактна установка, що видаляє з води солі жорсткості, розчинене залізо і марганець. Вбудований фільтр, що самоочищається. Не потрібна заміна модулів. АКВАФОР є єдиним представником в Росії, американській компанії «Hague З.» - лідером по виробництву систем Aquaphor WaterBoss, що забезпечує ціну на 40% дешевше за аналогічні системи при більшій ефективності установки. Системи зм`якшування і знезалізнення Aquaphor WaterBoss 700 і Aquaphor WaterBoss 900 призначені для використання в системах водопостачання котеджів, підприємств, муніципальних будинків. Система зм`якшування і знезалізнення Aquaphor WaterBoss 700 на справжній момент є найкомпактнішою і ефективнішою на ринку котеджної і `квартирної` водоочистки.
Зазвичай для установки водоочисного устаткування потрібне резервування спеціального місця ще на стадії проектування об`єкту. І якщо по якій або причині цього не відбулося, `вписати` систему водоочистки в готовий проект буває вельми проблематично. Унікальна компактність, сучасний дизайн і високі експлуатаційні характеристики роблять можливим використання Aquaphor WaterBoss 700 навіть там, де спеціальне місце не було заздалегідь передбачене.

З повним асортиментом наший продукції Ви можете ознайомитися на сайтах www.aquaphor.ua
Компанія бере участь у розділах
Розділи
.
Оновлення: 19.06.2008
Зареєстровано: 19.06.2008
Ідентифікатор: 2190
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/aquaphor
QR-код сторінки компанії АКВАФОР-ЦЕНТР
Посилання для мобільних пристроїв
АКВАФОР-ЦЕНТР на мапі
Центральний офіс
Київ, ул.О. Довбуша, д. 32 02092

 

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2019 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua