Акція
Акцію завершено

Монтаж економічних систем опалення. Осіння акція!

102
Монтаж економічних систем опалення. Осіння акція!
Барракуда
Будинок 320 кв.м. Автоматична комбінована система опалення на економічному конденсаційному котлі BUDERUS GB162 65 кВт і піролізному твердопаливному котлі Buderus Logano 38 кВт, з автоматичним перемиканням між котлами. При запуску твердопаливного котла, буферна ємність підключається до системи опалення, а газовий котел відключається. Використавши тепло з буфера, система його відключає і запускає газовий до Система дозволяє комфортно користуватися дров'яним котлом і знижувати витрата газу.
Барракуда - Сучасні системи опалювання
Автор:
Час: 16 вересня — 17 жовтня 2016
Оцінка: 
 5 (2 голоси)
Осіння акція на професійний монтаж економічних систем опалення.
Сучасна система опалення створюється як єдиний комплекс пристроїв, які забезпечують: розрахунок необхідної кількості тепла дому, його виробництво і точний розподіл. Вирішення цих завдань забезпечують системи:
- Погодозалежна автоматика проводить розрахунок необхідного дому тепла, при існуючій зовнішній температурі, і управляє теплогенератором забезпечуючи виробництво розрахованого тепла.
- Теплогенератор з гріють системами (радіатори теплі підлоги, стіни конвектори...), забезпечують виробництво тепла з максимальним ККД і ефективну передачу тепла приміщенням.
- Автоматика управління температурами в приміщеннях забезпечує управління і програмування температурами в кожному приміщенні, з можливістю зниження температури або відключення опалення, коли в приміщенні немає людей.
Створення системи опалення як єдиного комплексу, забезпечує низькі витрати на опалення і високий комфорт, що дозволить жити в будинку з задоволенням.
Встановлюємо самі високоефективні теплогенератори: газові конденсаційні котли, піролізні і пелетние твердопаливні котли, електрокотли з модуляцією потужності, геотермальні і повітряні теплові насоси, геліосистеми.
Надається робоча випробувана і налаштована система опалення, c гарантійним та сервісним обслуговуванням, а також післягарантійної підтримкою на весь період експлуатації. Весь комплекс послуг від проектування, монтажу, обслуговування і сервісу - з одних рук, що гарантує довгу і надійну роботу системи.
В рамках акції до 17.10.16 збільшені знижки на всі групи обладнання, розрахунок технологічного проекту - безкоштовно, гарантійний термін на монтажні роботи - 2 роки. Запрошуємо оглянути діючі системи опалення Вашого формату. Працюємо на ринку систем опалення з 1996 року, встановлено понад 600 систем. Подробиці на сайті компанії.
Акція діє на території України.
Loading
Тел .:
Loading063 155-XX-XX Показати телефон +380 63 155 8881
Моб.:
Loading067 799-XX-XX Показати телефон +380 67 799 5377
Ідентифікатор: 7868
Loading
5(2 голоси)
E-Mail:
слідкувати за відповідями

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2004-2020 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua