Акція
Акцію завершено

Модернізація систем опалення. Знижуємо витрати газу. Літня акція!

125
Модернізація систем опалення. Знижуємо витрати газу. Літня акція!
Барракуда
2016 рік. Будинок 320 м.кв. Модернізація системи опалення на газовому котлі BUDERUS. Встановлено геотермальний, інверторний тепловий насос NIBE 1155 16 кВт (Швеція) з високоефективним бойлером гарячої води. Роботу забезпечують п'ять геотермальних свердловин по 70 м, з подвійними U образними зондами із заводськими наконечниками. Термін служби зондів 100 років. NIBE 1155 один з найефективніших теплових насосів в світі, з коефіцієнтом COP 5,12. Тепловий насос управляється через інтернет.
Барракуда - Сучасні системи опалювання
Автор:
Час: 14 липня — 13 серпня 2016
Оцінка: 
 5 (5 голосів)
Літня акція на модернізацію системи опалення. Основним завданням модернізації є істотне зниження витрат на опалення і приготування гарячої води. Залежно від можливих до реалізації рішень, Ми застосовуємо комплекс заходів, які забезпечать максимальне зниження витрат на опалення:
- Заміна старого котла, або переклад його в резервний, з установкою ефективного, нового теплогенератора потрібного типу (газового конденсаційного котла твердопаливного піролізного котла повітряного або геотермального теплового насоса гелио системи)
- Установка погодозалежної автоматики, що дозволяє виробляти рівно стільки тепла, скільки потрібно дому при різній зовнішній температурі. Установка автоматики з управління температури в приміщеннях - автоматика дозволяє знижувати температуру в приміщеннях, коли в них не знаходяться люди.
Одним з найбільш ефективних варіантів зниження витрат на опалення, є установка геотермального теплового насоса, який забезпечить максимально економічне опалення і приготування гарячої води як взимку так і влітку. Якщо ділянка не дозволяє провести монтаж геотермальних свердловин, застосовується найпростіша з точки зору реалізації, установка повітряного теплового насоса. Повітряний тепловий насос підключається до існуючої системи опалення та забезпечує опалення і приготування гарячої води з середньорічним коефіцієнтом перетворення 3-3,5 (споживаючи 1 кВт електричної енергії, тепловий насос передає системі опалення 3-3,5 кВт теплової енергії). Установка і настройка теплового насоса займає 3 дні і вимагає мінімальних змін в існуючій системі опалення.
В рамках акції до 13.08.2016 знижені ціни на монтажні роботи, збільшені знижки на обладнання, розрахунки технологічного проекту - безкоштовно. Встановлена ​​система забезпечується сервісним, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням. Досвід роботи з 1996 року, понад 600 встановлених систем опалення.
Акція діє на території України. Детальніше на сайті компанії.
Loading
Тел .:
Loading063 155-XX-XX Показати телефон +380 63 155 8881
Моб.:
Loading067 799-XX-XX Показати телефон +380 67 799 5377
Ідентифікатор: 7778
Loading
5(5 голосів)
E-Mail:
слідкувати за відповідями

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2004-2020 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua