Акція
Акцію завершено

Професійний монтаж теплових насосів. Літня акція!

114
Професійний монтаж теплових насосів. Літня акція!
Барракуда
2016 рік. Будинок 240 кв.м. Економічна система опалення, на геотермальному тепловому насосі NIBE F1145 (Швеція) 12 кВт, з чотирма геотермальними свердловинами по 70 м. Тепловий насос забезпечує опалення будинку та приготування гарячої води в 200 л. ефективному бойлері. Високий коефіцієнт перетворення теплового насоса і тариф на електроопалення, забезпечують мінімальні витрати. Є можливість застосування вбудованого електричного нагрівача 2/4/6/9 кВт. Контроль і управління через інтернет.
Автор:
Час: 30 червня — 01 серпня 2016
Оцінка: 
 5 (2 голоси)
Літня акція на професійний монтаж найефективніших систем опалення - систем опалення на теплових насосах:
- Систем на геотермальних теплових насосах, з постійно високим коефіцієнтом перетворення COP 4-5. Ми встановлюємо кращі геотермальні теплові насоси з найвищими коефіцієнтами перетворення і які забезпечать максимальний ефект саме у Вашому випадку: NIBE (Швеція), Оchsner (Австрія), VIESSMANN, VAILLANT (Німеччина).

- Монтаж високоефективних систем опалення на повітряних теплових насосах, які забезпечують компроміс, високого коефіцієнта перетворення, в основний температурної зоні нашого регіону, і більш демократичною вартістю. Середньорічний COP 3-3.5 Застосовуються кращі зразки повітряних теплових насосів, в залежності від поставлених завдань, виробництва MITSUBISHI ZUBADAN (Японія), BUDERUS (Німеччина), Оchsner (Австрія).

В рамках акції до 1.08.2016 знижені ціни на бурові і монтажні роботи, збільшені знижки на всі групи обладнання, розрахунок технологічного проекту - безкоштовно. Звісно ж робоча, налаштована система опалення з сервісним, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням. Все від проектування, монтажу, налагодження, сервісу і експлуатаційного супроводу - з одних рук, що гарантує надійну роботу системи на довгі роки.
Досвід роботи з 1996 року, понад 30 встановлених геотермальних теплових насосів різної потужності, включаючи каскадні системи з декількох теплових насосів. Запрошуємо оглянути діючі системи опалення на теплових насосах різної потужності.
Акція діє на території України. Детальніше, на сайті компанії.
Loading
Тел .:
Loading063 155-XX-XX Показати телефон +380 63 155 8881
Моб.:
Loading067 799-XX-XX Показати телефон +380 67 799 5377
Ідентифікатор: 7766
Loading
5(2 голоси)
E-Mail:
слідкувати за відповідями

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2004-2020 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua