Монтаж економічних систем опалення. Весняна акція

Акцію завершено
Монтаж економічних систем опалення. Весняна акція
Барракуда
Будинок 350 м.кв. Економічна система опалення на конденсаційному котлі BUDERUS GB112 42кВт (Німеччина), водонагрівачі Logalux SU W 200л, погодозалежної автоматиці Logamatic 4121. Висока економічність системи завдяки застосуванню низькотемпературної системи опалення, використання теплоти конденсації, погодозалежної теплогенерації котла, погодозалежне управління контурами опалення, управління темп. в приміщеннях. Передбачена можливість подальшого підключення повітряного теплового насоса
Барракуда - Сучасні системи опалювання
Весняна акція на професійний монтаж економічних систем опалення. Сучасна система опалення створюється як єдиний комплекс високотехнологічних пристроїв, які забезпечують розрахунок необхідної кількості тепла дому, його виробництво і точний розподіл. Вирішення цих завдань забезпечують системи:
- Погодозалежна автоматика управління: розрахунок і управління виробництвом необхідного дому тепла, при існуючій зовнішній температурі
- Теплогенератор з гріють системами: виробництво тепла теплогенератором з максимальним ККД і ефективна передача тепла приміщенням.
- Автоматика управління температурами в приміщеннях: управління та програмування температурами в кожному приміщенні, з можливістю зниження, коли немає необхідності в комфортній температурі.
Створення системи опалення як єдиного комплексу, забезпечує низькі витрати на опалення і високий комфорт, що дозволить жити в будинку з задоволенням.
Надається робоча випробувана і налаштована система опалення, c гарантійним та сервісним обслуговуванням, а також післягарантійної підтримкою на весь період експлуатації. Весь комплекс послуг від проектування, монтажу, обслуговування і сервісу - з одних рук, що гарантує довгу і надійну роботу системи.
В рамках акції до 13.04.16 збільшені знижки на всі групи обладнання, розрахунок технологічного проекту - безкоштовно, гарантійний термін на монтажні роботи - 2 роки. Запрошуємо оглянути діючі системи опалення Вашого формату. Працюємо на ринку систем опалення з 1996 року, встановлено понад 600 систем. Подробиці на сайті компанії.
Акція діє на території України.
Loading063 155-XX-XX Показати телефон +380 63 155 8881
Loading067 799-XX-XX Показати телефон +380 67 799 5377
Терміни проведення акції №7610: 10 березня — 13 квітня 2016
Ідентифікатор: 7610
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2004-2020 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua