Акція
Акцію завершено

Монтаж теплових насосів. Осіння акція

87
Монтаж теплових насосів. Осіння акція
Барракуда
Будинок 200 кв.м. Ефективна система опалення, на геотермальному, тепловому насосі NIBE F1245 (Швеція) 10 кВт, з трьома геотермальними свердловинами по 70 м. Тепловий насос забезпечує опалення будинку, охолодження влітку і приготування гарячої води у вбудованому високоефективному бойлері 180 л. Інверторний тепловий насос (із змінною потужністю) має низькі пускові струми, мінімальний рівень шуму і вібрації. У базовій комплектації тепловий насос контролюється і управляється через інтернет.
Барракуда - Сучасні системи опалювання
Автор:
Час: 07 листопада — 07 грудня 2015
Оцінка: 
 5 (2 голоси)
Осіння акція на професійний монтаж найефективніших систем опалення - систем на геотермальних теплових насосах, з постійно високим коефіцієнтом перетворення COP 4-5. Ми не прив'язані до конкретного виробника і встановлюємо кращі геотермальні теплові насоси, які забезпечать найвищий ефект застосування саме у Вашому випадку: NIBE (Швеція), OCHSNER (Австрія), VIESSMANN, VAILLANT, BUDERUS (Німеччина)
- Монтаж високоефективних систем опалення на повітряних теплових насосах, які забезпечують прекрасний компроміс, високого коефіцієнта перетворення, в основній температурній зоні нашого регіону, і більш демократичною вартістю. Середньорічний COP 3-3.5 Застосовуються кращі зразки повітряних теплових насосів, залежно від поставлених завдань, виробництва MITSUBISHI ZUBADAN (Японія), BUDERUS (Німеччина), OCHSNER (Австрія).
У рамках акції до 7.12.15 знижені ціни на бурові і монтажні роботи, збільшені знижки на всі групи обладнання, розрахунок технологічного проекту - безкоштовно, повернення грошей за ліквідні залишки. Представляється робочий, налагоджена система опалення з сервісним, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням. Все від проектування, монтажу, налагодження, сервісу та експлуатаційного супроводу - з одних рук, що гарантує надійну роботу системи на довгі роки. Досвід роботи з 1996 року, більше 30 встановлених геотермальних теплових насосів різної потужності, включаючи каскадні системи з декількох насосів. Запрошуємо оглянути діючі системи опалення на теплових насосах різної потужності. Акція діє на території України.
Детальніше на сайті компанії
Loading
Тел .:
Loading044 362-XX-XX Показати телефон +380 44 362 7739
Моб.:
Loading067 399-XX-XX Показати телефон +380 67 799 5377
Ідентифікатор: 7465
Loading
5(2 голоси)
E-Mail:
слідкувати за відповідями

 

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2019 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua