Вентилятор даховий радіальний UKROS-DU/DUV

Ціна договірна замовити
.
+380 Показати телефон +380 57 752 3728
Харків
Продавець: ССК ТМ
Вентилятор даховий радіальний UKROS-DU/DUV
Вентилятори дахові радіальні UKROS-DU/DUV для видалення газів, що виникають при пожежі із смолоскиповим виходом потоку. Вентилятори UKROS-DU/DUV є енергоефективними.

Вентилятори дахові радіальні UKROS-DU/DUV застосовуються в системах вентиляції і повітряного опалення, санітарно-технічних і виробничих установках, в системах протидимного вентиляції.

Вентилятори димовидалення UKROS-DU/DUV використовують нове покращене робоче колесо із заломленими назад лопатками, тороїдальний вхідний патрубок з великим діаметром входу.

Робоче колесо (з підвищеним ККД) встановлено безпосередньо на валу двигуна. Вентилятори комплектують високоякісними 3-х фазними асинхронними одношвидкісними двигунами. Можливе застосування частотного регулювання швидкості обертання.

Вентилятори UKROS-DU/DUV мають продуманий дизайн корпусу з 4-х і 6 гранною формою кожуха двигуна з рухливим і дуже міцним вбудованим зворотним клапаном гравітаційного типу, що формує факельний викид. Забезпечується максимальний захист і від снігу, і від дощу.
Технічні характеристики
Артикул62521
Умови постачання
Наявність на складінеобхідно замовляти
Оновлення: 06.10.2020
Додано: 22.05.2015
Ідентифікатор: 62521
Відгуки
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Дивитись весь прайс-лист компанії ССК ТМ - 10 позицій