ПРАНА -340S

19 800 грн Купити
.
+380 Показати телефон +380 512 670 173
Миколаїв
Продавець: Сіон-Сервіс
ПРАНА -340S
Вголос про енергоефективність.
Вибираємо вентиляційну систему
Якщо розкласти по полицям сучасні уявлення про повітря, стане зрозуміло, яким чином можна забезпечити його якість навіть за умову скромного бюджету.
Сьогодні, на вагах по один бік-децентралізовані прямоточні вентиляційні системи на мідних теплообмінниках, по інший-централізовані та, окремо, всі інші так звані "провітрювачі", які зовсім не вирішують проблему по суті, але дещо округлюють її гострі кути.
Сьогодні система рекуперації дозволяє без проблем економити понад 80% тепла шо видаляється з приміщення під час повітрообміну. Але чи всі системи відповідають вимогам щодо забезпечення помешкання якісним повітрям?
Ґрунтовий теплообмінник (рекуператор) практика вже відкинула! Головна з причин-низька якість повітря, а не енергоефективність, вже не виникає питань, чому відомі і популярні ще два роки тому ґрунтові повітряні теплообмінника з показником рекуперації до 99,9 % наразі відходять у небуття. А ще більше проблемних питань до складних вентиляційних систем з фільтрами!
За методом виключення залишаються рішення, знайдене вітчизняними розробниками,-децентралізовані прямоточні вентиляційні системи з мідними теплообмінниками.
Тепле відпрацьоване повітря, що виводиться з приміщення, нагріває холодне повітря, що потрапляє знадвору. Влітку навпаки-охолоджує і потоки при цьому не зустрічаються і не перемішуються. Система не має фільтрів, а мідні теплообмінники (Cu2SO4) забезпечують знезараження повітря. Повітроводи прямоточні, а їх довжина (у товщину зовнішньої стіни будівлі) забезпечує збереження природної енергетичної складової повітря "пране" та іонного складу. Тому ця система забезпечує якість повітря не гіршу, аніж надворі і енергоефективність, забезпечену помірним капіталовкладенням.
У ІІ половині ХІХ століття французькі вчені виявили доволі дивну річ у госпіталях, де було влаштовано вентиляційні системи з довгими повітроводами-смертність була вища, ніж в госпіталях зі звичайною віконна-камінною вентиляцією. Це свідчить на користь децентралізованої системи прямоточної вентиляції.
Технічні характеристики
Артикул24946
Умови постачання
Доставкадоставка по регіону
Наявність на складіприсутній на складі
Оновлення: 27.01.2020
Додано: 26.03.2012
Ідентифікатор: 24946
Відгуки
Loading
 Оцініть товар першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Дивитись весь прайс-лист компанії Сіон-Сервіс - 5 позицій

 

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2004-2020 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua