Старт продажу компактних блоків живлення для шаф автоматики ОВЕН БП60А і компактних блоків живлення ОВЕН БП30А-С з розширеним кліматичним діапазоном

Старт продажу компактних блоків живлення для шаф автоматики ОВЕН БП60А і компактних блоків живлення ОВЕН БП30А-С з розширеним кліматичним діапазоном

ВО ОВЕН
255
28 липня 2020 року компанія ОВЕН оголошує про розширення лінійки компактних блоків живлення для шаф автоматики і початок продажу ОВЕН БП60А і ОВЕН БП30А-С.

Блоки живлення ОВЕН БП60А і ОВЕН БП30А-С розширюють лінійку компактних блоків живлення і призначені для живлення стабілізованою напругою 12 або 24 В пристроїв і датчиків.

Ця лінійка блоків живлення рекомендуються до застосування в шафах автоматики, де потрібне компактне за шириною рішення. Блоки живлення ОВЕН БП30А-С можуть також використовуватися в застосуваннях з важкими умовами експлуатації, де потрібне обладнання з розширеним діапазоном робочих температур -40...+70 °С.

Функціональні особливості та переваги:
• Вихідна напруга - 12 або 24 В.
• Зручний монтаж у шафу автоматики (знімні клемники, компактний корпус).
• Можливість паралельного підключення декількох блоків живлення (для резервування або отримання потрібної потужності) без додаткових пристроїв.
• Регулювання вихідної напруги в діапазоні ±8 % від номінальної.
• Мінімальний рівень пульсацій – менше 0,5 %.
• Гарантований захист блоку живлення і навантаження від КЗ, перегрівання, перевантаження, обмеження вихідного струму при пуску.
• Виконання для звичайного (-20... +50 ºС) і розширеного (-40...+70 ºС) кліматичних діапазонів.

Докладніше про компактні блоки живлення читайте на сайті компанії ОВЕН.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора
Ідентифікатор: 9140
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями