У жовтні пройде ювілейна виставка Aquatherm Baku 2017

96
У жовтні пройде ювілейна виставка Aquatherm Baku 2017
Iteca Caspian
Автор:
Оцінка: 
З 18 по 21 жовтня в Баку Експо Центрі пройде 10-я Ювілейна Міжнародна Виставка «Опалення, Вентиляція, Кондиціонування, Водопостачання, Сантехніка, Технології з охорони навколишнього середовища, Басейни і Відновлювана Енергія» Aquatherm Baku 2017. За роки проведення виставка зарекомендувала себе як ідеальне місце для зустрічі професіоналів HVAC галузей, для пошуку нових партнерів і укладення вигідних контрактів, для просування бізнесу на Каспійському і Кавказькому ринках. Щорічно виставку відвідують тисячі зацікавлених відвідувачів (у минулому році кількість відвідувань склала 8085 чоловік, професіонали галузі склали 93%, 67% учасників встановили нові ділові контакти).

Виставка в цьому році збере компанії з Азербайджану, Кувейту, Туреччини, Франції та інших країн. На даний момент у списку учасників виставки такі компанії, як: Euroclima, Yusiko, BestTechniK, Azertexnolayn, Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret, Egeplast Ege Plastik, Turan Makinе, Termo ISI, Polymart, Ultratek, Сумгаїтський Технологічний Парк, Kaskad - Hidro, Lenkaran Mexanikleshtirm, Yetsan Pazarlama Isi Sistemleri і інші. У цьому році до постійних учасників виставки приєдналися нові компанії, серед яких Sabkond (Азербайджан), Termoklimat (Азербайджан), AquaLink (Азербайджан), Frisquet (Франція), Coolex (Кувейт) та інші.

Компанії-учасники на Aquatherm Baku 2017 представлять вентиляційні, каналізаційні системи, гідранти, трубопровідну арматуру, комбі, опалювальні системи, труби, фітинги, радіатори, бойлери, насоси, а також насосні станції, водонагрівачі та багато іншого. На виставці буде представлений широкий асортимент як побутових, так і промислових кондиціонерів від різних виробників. Також серед новинок будуть представлені IT технології з дистанційного управління мікрокліматом у приміщеннях. Серед представлених брендів, які добре зарекомендували себе, такі марки, як: AUX, Arcelik, Alarko, Ecostar, Immergas, Mitsubishi, Sime.

Роботу Aquatherm Baku 2017 буде супроводжувати ділова програма. Так, вперше в рамках виставки організатори планують проведення b2b зустрічей між учасниками виставки та місцевими дистриб'юторами. Також у зустрічах візьмуть участь компанії, задіяні в проектах міського соціального житлового будівництва.

Виставка пройде за офіційної підтримки Фонду Заохочення Експорту та Інвестицій в Азербайджані AZPROMO і Національної Конфедерації Організацій Підприємців Азербайджанської Республіки ASK. Організаторами заходу є Iteca Caspian і ITE Group і її партнери - EUF (Туреччина), ITE Gulf (ОАЕ), ITE China (Китай), активно залучають міжнародні компанії до участі в азербайджанській виставці.
Loading
Тел .:
Loading412 404-XX-XX Показати телефон +994 12 404 10 00
Ідентифікатор: 8282
Loading
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2004-2020 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua