Конденсаційна та сонячна технології: просте рішення та подвійна перевага від Bosch

 354
Сонячна система, як правило, повинна працювати разом з іншою системою опалення та гарячого водопостачання, особливо у холодну пору року. У зв’язку з цим, поєднання сонячного тепла з конденсаційною технологією – особливо цікаве системне рішення, оскільки можна користуватися перевагами обох систем. Окрім цього, компанія Bosch також подбала про надзвичайно швидкий та легкий монтаж.

З огляду на зростаючі ціни на енергію копалин, використання енергоресурсів по-господарськи стає нагальною потребою сьогодення. Конденсаційні опалювальні системи Bosch завдяки розумній техніці пропонують економне рішення — як з енергетичної, так і з фінансової точки зору, оскільки майже повністю використовується енерговміст витраченого палива. Теплову енергію, що вивільнюється у вигляді водяної пари під час згорання природного газу, система отримує у вигляді води. Результат: найвища ефективність та найкраща теплова комфортність.

Condens 5000 FM — сонячний варіант від Bosch
Тісне поєднання роботи конденсаційного опалення з геліотермічною установкою від Bosch забезпечить суттєву вигоду не тільки від високої енергоефективності конденсаційної техніки, але й додатково від безкоштовної сили сонця.

Condens 5000 FM легко справляється з таким завданням, комбінуючи переваги обох систем. Він містить в одному компактному корпусі два компоненти: високопродуктивний конденсаційний опалювальний агрегат та бівалентний бойлер з пошаровим заповненням.

Condens 5000 FM — сонце як комплексне рішення
Особливо екологічним та компактним рішенням є сонячний варіант виконання серії Condens FM. Разом з візуально привабливим дизайном пропонується високонадійна конденсаційна техніка та повна комплектація компонентами геліотермічної системи.
Бівалентний бойлер на 210 л з технікою пошарового завантаження забезпечує максимальне використання енергії при мінімальній технологічній площі для розташування апарата.
Condens 5000 FM допоможе значно зменшити сукупну потребу в енергії для опалення та гарячого водопостачання.
З метою збільшення енергоефективності Condens 5000 FM обладнаний енергоефективною помпою, що забезпечує оптимізований режим роботи з метою значного зменшення споживання електронергії. Розумне завантаження бойлера в рамках функції економного пошарового завантаження додатково мінімізує витрати енергії під час приготування гарячої витратної води.

Основні переваги:

 • Високопродуктивне модульне рішення для опалення та гарячого водопостачання в будинках. Завдяки компактним габаритним розмірам апарат є придатним також для автономних систем у квартирах.
 • Додатковий потенціал енергозбереження, оскільки в регулятор інтегровано запатентовану схему оптимізації геліотермічної складової опалення.
 • Дуже низьке споживання електроенергії енергоефективною помпою завдяки оптимізованому режиму роботи помпи.
 • Висока енергоефективність при відносно малій місткості бойлера, завдяки функції економного пошарового завантаження та використання сонячної енергії для приготування гарячої витратної води, шляхом взаємного налаштування забезпечується найбільш можливе використання видобутої сонячної енергії з одночасно найвищою комфортністю гарячого водопостачання.
 • Всі компоненти розташовані в одному компактному корпусі, що уможливлює економію потрібної технологічної площі.
 • Тихий під час роботи — завдяки оптимізації шумозахисту компонентів та всієї конструкції.
 • Велика дружність до користувача та комфортність під час обслуговування. Регулятор FW 100 або FW 200 можна вмонтувати безпосередньо в апарат.

  Технічні значення:

 • Функція економного пошарового завантаження бойлера
  Ця функція пропонує комфортний (Comfort) та особливо ощадний режими (Eco) роботи й додатково заощаджує до 10% енергії під час приготування гарячої витратної води. У режимі Eco більша частина об’єму води в бойлері охолоджується до моменту, поки знову не буде потрібно нагрівати воду. У режимі Comfort вода у бойлері нагрівається заздалегідь так, що у розпорядженні користувача завжди є велика кількість гарячої води.
 • Оптимізований режим роботи помпи
  Помпа автоматично налаштовується до конкретних умов роботи всієї опалювальної установки та вмикається тільки тоді, коли дійсно необхідно транспортувати тепло в систему опалення.
 • Знайдіть всі свої архітектурні рішення через TRUBA.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.

  Нове та найкраще