Газовий настінний конденсаційний котел Vitodens 100 O.T.

 660
Компанія Viessmann розробила новий газовий конденсаційний котел Vitodens 100 WB1B O.T. потужністю 13 кВт для модернізації старих опалювальних систем з природною циркуляцією та для систем з невеликим тепловим навантаженням.

Компанія Viessmann, один з провідних європейських виробників опалювального обладнання, має багаторічний досвід з виробництва високоякісної продукції, що користується популярністю серед споживачів. У котлі Vitodens 100 WB1B O.T. спеціалісти компанії втілили найкращі якості — економічність, надійність та ефективність. Крім того, одна з головних переваг новинки — її доступна ціна та компактні розміри. Новий котел Vitodens 100 WB1B O.T. з діапазоном потужності 7,9–13 кВт і режимом експлуатації з забором повітря для горіння з приміщення, де він встановлений, та назовні відповідає потребам більшості приватних будинків України, а також легко знайде своє застосування для опалення квартир з невеликою тепловою потужністю.
Під час роботи Vitodens 100 WB1B О.Т. витрачає меншу кількість енергії, оскільки додатково використовує тепло конденсації відхідних газів і має коефіцієнт корисної дії — 108%. Як і всі конденсаційні котли, він відрізняється тривалим терміном експлуатації і більш економним споживанням газу — при повному навантаженні витрати газу не перевищують 1,3 м3/год, що дозволить день за днем знижувати витрати на опалення.

Завдяки мінімальному робочому тиску у 0,2 бар котел може використовувати вже існуючу систему опалення з природною циркуляцією, що суттєво економить кошти на монтажі нової системи. Завдяки компактним розмірам нового котла (285-375-600 мм) і майже безшумному режиму роботи, Vitodens 100 WB1B O.T. не потребує окремого приміщення та є оптимальним варіантом для встановлення в житлових приміщеннях. Він може з легкістю інтегруватися навіть у кухонну шафу, хоча в цьому не має жодної потреби, тому що сучасний елегантний класичний дизайн нового котла найкращим чином пасуватиме до самого вишуканого інтер′єру любої оселі.

Vitodens 100 WB1B O.T. — оптимальний варіант для модернізації старої системи опалення з природною циркуляцією, який не потребує дорогого демонтажу всієї гравітаційної системи і встановлення нової системи опалення. До того ж ціна оновлення системи опалення з таким котлом значно нижча за стандартну вартість повної реконструкції теплопостачання в будинку зі вже існуючою системою опалення. Компанія Viessmann пропонує не просто котел, а комплексне рішення для реконструкції у вигляді пакетних пропозицій, що позбавить від додаткового клопоту та витрат.

У котлі Vitodens 100 WB1B O.T. теплообмінник Inox-Radial виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує економічність, довговічність та високий ККД котла протягом всього терміну експлуатації. Завдяки особливій конструкції теплообмінника досягається ефект самоочищення конденсатом та потоком відхідних газів. Корпус газового циліндричного пальника MatriX котла також виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі і характеризується високим ступенем енергоефективності та великим діапазоном модуляції, завдяки чому відбувається оптимальне узгодження функціонування пальника з теплообмінником.

Переваги теплообмінника Inox-Radial:

 • Висока ефективність теплопередачі на найменшій площі завдяки особливому принципу побудови теплообмінних поверхонь Inox-Radial фірми Viessmann.
 • Довговічний термін експлуатації завдяки використанню високоякісної нержавіючої сталі.
 • Ефект самоочищення теплообмінних поверхонь знижує вартість та час проведення сервісних робіт та забезпечує постійне високе значення ККД протягом всього терміну експлуатації.

 • Принцип функціонування теплообмінника Inox-Radial

  Точне значення ширини зазорів між симетричними витками теплообмінних поверхонь Inox-Radial по всій довжині теплообмінника призводить до ламінарної течії димових газів у проміжках між витками теплообмінних поверхонь. Це забезпечує оптимальну теплопередачу та повну утилізацію тепла димових газів всього лише за один хід крізь витки теплообмінника. Винахід фірми Viessmann був розроблений для котлів з теплообміном саме за ламінарним принципом. Теплообмінні поверхні Inox-Radial мають форму спіралі з прямокутних труб. Зазор між двома окремими витками спіралей теплообмінника складає чітко 0,8 мм завдяки спеціальним випресовкам на його поверхні. Товщина стінки теплообмінника 1,2 мм забезпечує стабільність форми витка та проміжку між витками при великих температурних перепадах протягом всього терміну експлуатації. Саме завдяки цьому теплообмінник Inox-Radial за формою та функціями є оптимальним рішенням для застосування в конденсаційних котлах.

  Актуальне рішення для України:

 • Перша сучасна альтернатива застосуванню підлогових котлів старої конструкції.
 • Немає необхідності у демонтажу існуючої системи опалення або її переробки, старий котел можливо залишити.
 • Економія близько 30% газу – доведено на існуючих об′єктах в Україні.
 • Сучасний конденсаційний котел із нержавіючої сталі – нова технологія, актуальна весь період експлуатації котла у майбутньому.
 • Потужність котла відповідає дійс­ним тепловтратам приміщення – немає перевитрати газу та зайвого тактування котла.
 • Переваги системної пропозиції – гарантія надійності роботи, відсутність помилок при монтажі та обслуговуванні.
 • Покращення комфорту в домі – забезпечення рівномірного прогріву при опаленні всіх приміщень будинку

 • Знайдіть всі свої архітектурні рішення через TRUBA.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.

  Нове та найкраще