Газові котли RUUD зовнішнього монтажу — актуальне рішення в сучасних умовах

calendar_today
2 грудня 0002
query_builder
visibility
269
До уваги українських споживачів пропонується нова лінійка опалювального обладнання — газові котли зовнішнього монтажу виробництва компанії RUUD (США). Котли економічні, безпечні, мають невелику вагу, а також прості в монтажі та обслуговуванні.

В Україні централізовані системи теплопостачання, засновані на районних котельних, мають високу собівартість теплової енергії, що зумовлюється високими втратами в теплотрасах, великими витратами електроенергії на організацію згорання палива, витратами на утримання обслуговуючого персоналу, капітальних споруд та іншими витратами, які включають:

 • придбання теплогенераторів;
 • утримання та експлуатацію теплових мереж, насосних і дросельних станцій, теплових пунктів, газорозподільних пунктів і розподільної частини системи газопостачання;
 • підтримка заданого рівня надійності теплопостачання і газопостачання;
 • платежі за викиди шкідливих речовин та за займану територію;
 • будівництво та експлуатація споруд для запобігання корозії теплових мереж.

  Особливості та переваги застосування котлів RUUD

  Котли RUUD призначені для водяного опалювання і нагріву води, а діапазон їх можливих потужностей настільки широкий, що дозволяє застосовувати їх для опалювання квартир, котеджів, адміністративних будівель, торговельних центрів і промислових приміщень та ін.

  Котли RUUD можуть працювати як на природному газі, так і на пропані. Зовнішній монтаж устаткування дозволяє спростити обслуговування, заощадити при його монтажі і ефективніше використовувати корисну площу будівлі, оскільки зникає необхідність в будівництві котельної.
  Котли компактні, що полегшує і здешевлює їх монтаж, але при своїх порівняно малих габаритах вони можуть опалювати приміщення великих площ. Габарити даного водогрійного обладнання практично не відрізняються від габаритів сучасних звичайних газових котлів. Зручний доступ до роз`ємів і виходів, а також простота в підключенні устаткування надають додаткову перевагу. Устаткування RUUD забезпечене великою кількістю датчиків і контролерів, які спостерігають та контролюють роботу котла, а також попереджають про виникнення неполадок. До того ж котли укомплектовані електронним контролером відключення бойлера при перегріванні і вбудованим датчиком безпеки для вимикання котла у разі несанкціонованого розтину або мародерства.

  Опалювальне обладнання торговельної марки RUUD добре відоме на світовому ринку завдяки своїй високій якості та експлуатаційним характеристикам і характеризується широким асортиментним рядом:

 • газові проточні нагрівачі води;
 • електричні проточні нагрівачі;
 • газові котли внутрішнього монтажу;
 • газові котли зовнішнього монтажу.

 • У єдину систему можуть бути сполучені до 15 котлів, які управляються однією системою. Котли можна програмувати, що дозволяє здійснити контроль і управління усіма котлами на відстані, бачити на одному дисплеї усі робочі характеристики системи і кожного котла окремо. Завдяки ефективній системі контролю, котел більш раціонально та економічно витрачає газ. Така інтеграція дає можливість скоротити операційні витрати до 40%, витрати на ремонт і обслуговування, програмування та монтаж. Для опалювання дитячих дошкільних і шкільних установ, лікувальних і спальних корпусів лікарень, поліклінік, санаторіїв, будинків відпочинку, житлових будинків і гуртожитків заввишки до 6-ти поверхів найбільш прийнятні котли зовнішнього розміщення на атмосферних пальниках з автоматичним регулюванням режиму теплопостачання, а відсутність теплових мереж, будівель котельних, ЦТП веде до багатократної економії енергоносіїв, капітальних витрат на будівництво та експлуатацію цих споруд. Відсутність постійного обслуговуючого персоналу економить трудовитрати і знижує вартість опалювання та гарячого водопостачання.
  Особливо важливою перевагою автономних систем з котлами зовнішнього розміщення є безпека процесів горіння газу низького тиску, оскільки виключається процес загазованості приміщень через їх відсутність і принципово-неможливу вибухонебезпечну концентрацію газу завдяки постійній вентиляції топки навіть непрацюючого котла. Порівнюючи безпеку процесів теплопостачання з відомими безпечними гідронними котлами і котлами зовнішнього розміщення, можна зробити висновок, що у разі застосування природної циркуляції теплоносія, безпека котлів зовнішнього розміщення буде вищою.

  Переваги газових котлів RUUD зовнішнього монтажу:

 • широка лінійка устаткування;
 • відсутня необхідність будівництва котельних;
 • компактність;
 • невелика вага;
 • зручність і простота в підключенні;
 • безпека;
 • можливість з`єднання устаткування в загальну систему управління;
 • висока продуктивність;
 • економічність;
 • мікропроцесорне управління з можливістю програмування.

 • Крім того, вартість 1 Гкал систем з котлами зовнішнього розміщення в 2 рази менше, ніж централізованих систем теплопостачання, оскільки витрати на зміст і експлуатацію автономних систем опалювання на базі котлів зовнішнього розміщення включає лише:

 • витрати на придбання теплогенераторів;
 • витрати на створення і експлуатацію розподільної частини системи газопостачання.

  Прибутковість автономних систем на базі котлів зовнішнього розміщення

  На сьогоднішній день досить часто говорять про необхідність проведення модернізації підприємств комунальної теплоенергетики. На заміну зношених мереж та застарілого обладнання по різним оцінкам країні потрібно від 40 до 70 млрд. доларів. Таких коштів не зможе виділити ні державний, ні місцеві бюджети. В таких умовах для підприємств ТКЄ автономні системи на базі котлів зовнішнього розміщення можуть стати рятівним виходом.
  Важливо зазначити, що їх утримання буде прибутковим навіть при сьогоднішньому рівні платежів населення та розмірі тарифів. Це дуже важливо і для громадян, які неспроможні платити більше за опалення та гаряче водопостачання, і для місцевої влади, яка напередодні виборів буде позбавлена необхідності піднімати тарифні питання, і для підприємств ТКЄ, які отримають енергоефективне обладнання.
  Також важливо, що автономні системи на базі котлів зовнішнього розміщення дозволяють швидко, дешево і ефективно вирішити питання забезпечення населення теплом і гарячою водою.
  Реформу комунальної теплоенергетики можна звести до заміни непридатних районних централізованих систем опалювання і гарячого водопостачання на автономні, такі, що базуються на котлах зовнішнього розміщення. При цьому буде економитись 100% електроенергії, що використовувалась на котельних, до 50% знизиться використання газу, буде зменшуватись кількість постійного обслуговуючого персоналу.

 • коментарі
  Loading
  E-Mail:
  слідкувати за відповідями